INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 03-02-2009, 08:02 PM   #151
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Ciprian_Ch View Post
am probleme cu downloadu adica merge cu 8 9 kb super naspa la un moment dat se opreste pica... am luat un download manager si imi apare cam 12 ore!!! naspa... poti face ceva?
E f posibil sa fie si din cauza vitezei tale de la net. Eu am incercat acum sa il downloadez si imi apare ca in 3 min e gata. O sa il mai uploadez si in alta parte la un moment dat.
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009, 08:27 PM   #152
Ciprian_Ch
Member
 
Ciprian_Ch's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Bacau
Ciprian_Ch is on a distinguished road
Default

deci am vb cu altcineva sal descarce si tot asa 17 ore, nare cum sa fie viteza poate nu descarc bine... am dat la free nu premium
Ciprian_Ch is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009, 08:29 PM   #153
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Ciprian_Ch View Post
deci am vb cu altcineva sal descarce si tot asa 17 ore, nare cum sa fie viteza poate nu descarc bine... am dat la free nu premium
Mai ai rabdare pt ca l-am pus sa se incarce pe inca 2 site-uri dar mai dureaza pana se uploadeaza. Daca nici cu acele 2 linkuri nu o sa poti atunci nu stiu cum te pot ajuta.
Acum am testat si la mine s-a tras in 7 minute. Deci problema e de la tine. Site-ul de hosting e foarte bun. Iar fratele meu l-a tras in 6 minute.

Last edited by rabesandratana; 03-02-2009 at 08:34 PM.
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009, 08:32 PM   #154
Ciprian_Ch
Member
 
Ciprian_Ch's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Bacau
Ciprian_Ch is on a distinguished road
Default

mersi mult daca ai nevoie de ajutor pt v2, echipamente imagini stadioane etc, te ajut
astept celelalte situri, am facut si un net speed test merg bine toate, de pe asta nu pot, nu stiu

Last edited by Ciprian_Ch; 03-02-2009 at 08:46 PM.
Ciprian_Ch is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009, 08:46 PM   #155
RavenNight
Member
 
Join Date: Jan 2009
RavenNight is on a distinguished road
Default

salve....
mie imi ia de pe net si cu un MB si ceva pe secunda...patchul tau nu pot sa il iau cu mai mult de 30kilo....Tie sar putea sa iti mearga mai repede fiindk ai uploadat ceva.
Sau ai premium?
Inca o intrebare...dc nu vb cu astia de la fifaromania. sar putea sa il posteze ei pt tine. si in plus de asta patchul tau va aparea in fatza...meriti toate laudele pt ceea c ai facut!
Mersi mult!
RavenNight is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009, 08:50 PM   #156
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by RavenNight View Post
salve....
mie imi ia de pe net si cu un MB si ceva pe secunda...patchul tau nu pot sa il iau cu mai mult de 30kilo....Tie sar putea sa iti mearga mai repede fiindk ai uploadat ceva.
Sau ai premium?
Inca o intrebare...dc nu vb cu astia de la fifaromania. sar putea sa il posteze ei pt tine. si in plus de asta patchul tau va aparea in fatza...meriti toate laudele pt ceea c ai facut!
Mersi mult!
Nu stiu cu cine sa vb de pe FifaRomania si nu cred ca ii intereseaza pe ei de patchul meu. Am cont gratuit si eu pe site-ul unde am uploadat insa am conexiune de net foarte rapida care imi permite sa trag orice vreau in cateva minute. Lasati-l si voi sa se downloadeze maine si pana seara il aveti. Oricum in timpul ala puteti sa va uitati la un film de exemplu, (sau chiar la 2-3 daca dureaza asa mult )

Last edited by rabesandratana; 03-02-2009 at 08:59 PM.
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009, 09:44 PM   #157
Ciprian_Ch
Member
 
Ciprian_Ch's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Bacau
Ciprian_Ch is on a distinguished road
Default

partea naspa nui cu asteptatul ci cu faptul ca la un moment dat pica cu totu... asa ca... poate il uploadezi si pe altceva sa ne bucuram de el daca nu sar putea sa fii singurul care l joaca ) multumim de patch tre sa fie marfa dar momentan e cam departe de managerul meu....
Ciprian_Ch is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009, 10:17 PM   #158
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Am citit comentarii de la useri care deja l-au descarcat si care spun ca se trage bine in special daca folosesti mozzila firefox. Am incercat sa il pun pe FileFront dar se uploadeaza in 14 ore...
Mai cautati si voi hosting din Romania ca sa se poata trage rapid si imi spune-ti daca gasiti ceva bun care sa ma lase sa uploadez 600 Mb


@ Ciprian - Stai linistit in pana la urma se va gasi o metoda ca sa il descarci si tu in urmatoarele zile.


Cand a ajuns la 100% cu upload-ul pe mediafire a dat eroare si un mesaj ca "ne pare rau dar fisierul nu poate fi incarcat", asta dupa ce am stat 2 ore sa il incarce. Mi-a venit alta idee: il impart in 2 arhive cu winrar si il pun pe un site hosting care ma lasa sa pun doar 300 Mb iar voi o sa uniti cele 2 arhive cu ajutorul winrar-ului.

Last edited by rabesandratana; 03-02-2009 at 10:34 PM.
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009, 10:40 PM   #159
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

baieti, am vazut ca aveti probleme si m-am gandit sa va sar in ajutor
am uploadat patchul tau pe dump.ro, uitati linkul http://www.dump.ro/fisiere/rabesandr...Xs5ub8MFJK69p1
nu stiu cum la voi merge greu de downloadat, la mine l-a luat in 3 minute cu chrome...
inca o data, multa sanatate pentru ceea ce ai facut si asteptam si mai multe acum, ca ne-ai aratat de ce esti in stare
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2009, 10:52 PM   #160
Ciprian_Ch
Member
 
Ciprian_Ch's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Bacau
Ciprian_Ch is on a distinguished road
Default

sa traiesti mikkel ai facut un mos fericit alta viata
si inca o data daca se doreste ajutor din partea mea la urmatorul patch, ce tine de grafica, ca nu am timp pt baza de date (lucrez pana la 6), pot ajuta

Last edited by Ciprian_Ch; 03-02-2009 at 10:54 PM.
Ciprian_Ch is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:05 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL