INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 05-02-2008, 08:35 PM   #251
Danutz_dark_one
Member
 
Danutz_dark_one's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Slatina
Danutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really nice
Send a message via ICQ to Danutz_dark_one Send a message via Yahoo to Danutz_dark_one
Default

nu am nimic cu adversarele Stelei , chiar imi place de conducerea lui Dinamo(Turcu e un om deosebit, in opinia mea), dar faptul ca tin cu Steaua a avut un rol important in decizia mea. si DarkComy, mie unul nu imi place de becali, asta datorita tatalui meu, care este la ora actuala cel mai tare medic pneumolog din judet si care m0a invatat sa pretuiesc cultura si oamenii destepti (lasam aici faptul ca pana ieri am ascultat manele)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Danutz_dark_one is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 08:37 PM   #252
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

Daca zici ca pretuiesti cultura, cum de il vezi pe Turcu un om asa deosebit?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 08:39 PM   #253
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by Danutz_dark_one View Post
nu am nimic cu adversarele Stelei , chiar imi place de conducerea lui Dinamo(Turcu e un om deosebit, in opinia mea), dar faptul ca tin cu Steaua a avut un rol important in decizia mea. si DarkComy, mie unul nu imi place de becali, asta datorita tatalui meu, care este la ora actuala cel mai tare medic pneumolog din judet si care m0a invatat sa pretuiesc cultura si oamenii destepti (lasam aici faptul ca pana ieri am ascultat manele)
Ma refer la faptul ca in Slatina un oras care nu demult tinea cu Craiova, au inceput sa apara suporteri stelisti.Incep sa ma gandesc ca Lutu o sa fie ultimul jucator din Slatina care a iubit cu adevarat Craiova.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 08:49 PM   #254
Danutz_dark_one
Member
 
Danutz_dark_one's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Slatina
Danutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really nice
Send a message via ICQ to Danutz_dark_one Send a message via Yahoo to Danutz_dark_one
Default

din pacate asa e... imi pare rau sa o spun, dar in Slatina rar mai gasesti un suporter al Craiovei . majoritatea sunt fie stelisti, fie dinamovisti, iar cei ce indraznesc sa spuna ca tin cu Craiova sunt jigniti si batjocoriti . acum, Lutu nu va fi ultimul jucator din Slatina care a iubit Craiova, multi dintre componentii echipelor de juniori din Craiova fiind din Slatina
@liquid: pe Turcu il vad un om deosebit in postura de actionar al unui club de fotbal, nu ca un om de cultura
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Danutz_dark_one is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 08:53 PM   #255
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by Danutz_dark_one View Post
din pacate asa e... imi pare rau sa o spun, dar in Slatina rar mai gasesti un suporter al Craiovei . majoritatea sunt fie stelisti, fie dinamovisti, iar cei ce indraznesc sa spuna ca tin cu Craiova sunt jigniti si batjocoriti . acum, Lutu nu va fi ultimul jucator din Slatina care a iubit Craiova, multi dintre componentii echipelor de juniori din Craiova fiind din Slatina
@liquid: pe Turcu il vad un om deosebit in postura de actionar al unui club de fotbal, nu ca un om de cultura
Si cati dintrei ei crezi ca tin la echipa si nu sunt pe interes? Au trecut vremurile cand jucatorii puneau suflet, acum toti sunt mercenari sau tarfe ale fotbalului (aici ma refer la Plesan...care la fiecare echipa unde a fost a spus ca a fost visul lui sa ajunga aici si ca iubeste echipa)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 08:58 PM   #256
Danutz_dark_one
Member
 
Danutz_dark_one's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Slatina
Danutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really nice
Send a message via ICQ to Danutz_dark_one Send a message via Yahoo to Danutz_dark_one
Default

nu am spus ca acei juniori o fac din dragoste pentru Craiova, ci doar ca din Slatina inca se mai duc jucatori acolo, fie ei si pe interes, unde sunt de acord cu tine . Un mare dezavantaj al Slatinei e ca echipa locala, FC Oltul Slatina, nu mai evolueaza in Liga II. in acea vreme, de la noi au plecat la echipe de Liga I jucatorii importanti pentru FC Oltul. Nu multi stiu ca Mihnea Ivan, care evolueaza la FC Progresul Bucuresti inca de pe vremea cand acestia erau in prima liga, a ajuns acolo de la noi .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Danutz_dark_one is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 09:15 PM   #257
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

Si daca esti actionar poti sa bagi mana in buzunar fara sa iti pese cat de putin, si sa te gandesti numai la profitul pe care il vei avea.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 09:57 PM   #258
Danutz_dark_one
Member
 
Danutz_dark_one's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Slatina
Danutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really nice
Send a message via ICQ to Danutz_dark_one Send a message via Yahoo to Danutz_dark_one
Default

da, dar turcu nu s-a implicat ca altii in certuri si cine stie ce alte injcidente . dar ca presedinti de club, nimeni nu il intrece pe Iuliu Muresan
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Danutz_dark_one is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 10:00 PM   #259
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

E destul sa vorbeasca si rezolva tot.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008, 10:02 PM   #260
Danutz_dark_one
Member
 
Danutz_dark_one's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Slatina
Danutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really nice
Send a message via ICQ to Danutz_dark_one Send a message via Yahoo to Danutz_dark_one
Smile

Quote:
Originally Posted by liquid View Post
E destul sa vorbeasca si rezolva tot.
ai sa razi, dar asa e. daca a zis ca jucatorl X vine la Cluj, pai sa fii 99% sigur ca asa e
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Danutz_dark_one is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:32 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL