INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 26-07-2003, 10:39 PM   #21
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Quote:
Originally posted by DarkComy@Jul 26 2003, 05:06 PM
D_Dogg daca tu consideri ca* toti fotbalisti din Romania sunt de KKT adika si Hagi e de KKT ???* * * ca si el e tot roman* adika toata echipa nationala e de KKT adika Romania dupa parerea ta nar mai trebui sa aiba campionat de fotbal ca e format din jucatori de KKT

te rog eu frate dute in alta tara in care iti plac jucatorii* nu cum sunt astia de la noi de KKT

In momentul de fata asta e campionatul nostru ce vrei baga tu te rog banii fa performanta* adu jucatori de afara de la INTER , JUVE , REAL
1. Hagi nu e jucator in Romania, nu e nici macar antrenor in Romania, ci in Turcia. De ce oare? Ca avea sanse prea mari sa faca ceva aici, nu? In plus eu vorbesc de prezent, nu de ce a fost in trecut, cand eram spaima tuturor, brazilienii Europei, Maradona din Carpati, cand steaua era, alaturi de Rosenborg, echipa calificata de cele mai multe ori in grupele Ch. League. Astea au fost...

2. In Romania cred ca sunt maxim 5 fotbalishti adevarati: Aliuta, Bratu, Godfroid, Radoi si poate, poate Claudiu-Analfabetu' (a se citi Raducanu). Daca ii adaugam pe Rat, Sanmartean si Tamas, iese cam de trei sferturi de echipa...
Restul sunt fie nascuti talente ca sa moara sperante, fie anonimi si stranieri de care nu a auzit nimeni si nici nu o sa auda vreodata, fie "vedete" de peste 30 de ani (Nanu, Badea, Campeanu).
Cum spunea Lucescu, nu e nevoie ca fotbalishtii sa fie super-dotati (cazul turciei) ci doar profesionishti, restul se invata. Ai noshtri sunt campionii cluburilor, partidelor de pescuit si rummy-ului pe bani.

3. Echipa nationala are tot asha, 5-6 jucatori care merita sa fie acolo(Chivu, Mutu, Lobont, Contra, Rat, Radoi), restul sunt de umplutura, prezenta lor e de conjunctura.

Ca nu sunt altii mai valoroshi, da, asha e, da asta nu inseamna ca trebuie sa zic da domne'! Uite ce campionat bun, ce jucatori, ce antrenori, ce conducatori... Ashtia de la noi, cu mici exceptii, exceptii care cat de curand pleaca si ele, sunt de KKT! Parerea mea
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2003, 11:26 PM   #22
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

1 . Bine Hagi nu antreneaza in Romania dar DAN PETRESCU , LACATUS
2. cand am fost noi brazilienii EUROPEI ??? . Parca portughezii au fost si sunt
3. ma oricum majoritatea jucatorilor peste 30 de ani sunt mai buni ca aia de 20 alearga mai mult ca ei , dau mai mult randament si chiar medicii spun ca pot continua pana la o varsta mult mai avansata ex. Badea
4. Ba cred ca la echipa nationala mai merita si Ganea , Pancu si altii . Daca tu consideri ca Pancu si Ganea nu sunt bunii nu stiu ce sa zic
5. Antrenori si aia ii avem de KKT??? ex Cartu a reusit un sezon bun anul trecut in ciuda lotului pe care la avut la dispozitie, Piturca si altii
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2003, 01:10 AM   #23
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

1. Am zis ca exista si exceptii. Fac pariu ca dan petrescu nu prinde iarna la sportul.
2. In timpul campionatului mondial din 94, dupa victoria cu Argentina, romanii erau considerati brazilienii Europei iar Hagi-Maradona din Carpati. Ulterior s-a demonstrat ca intr-adevar portughezii sunt "brazilieni"...
3. Sa joci tu la echipa fantastica cu jucatori de peste 30 de ani (care intr-adevar alearga ma mult decat aia de 20) dar in Europa ce faci? Il pui pe Badea sa-i faca marcaj lui Roberto Carlos? Sau lui Quaresma? Sau lui Recoba?
4. Pt. Ganea, jos palaria, ca a dat cateva goluri exact la momentul potrivit! Cu Anglia spre ex.! Da', ca orice cioara increzuta, s-a trezit vorbind dupa meciul de la craiova ca el ar trebui sa fie capitan. Cum a zis si Mutu, a dat doua goluri si gata e fotbalist. Pancu in schimb e ca Ad. Ilie - un meci da, 5 nu, 3 accidentat. Halal jucator!
5. Poate Cartu o fi avut un sezon bun. Da' ce rezultate are, in afara de titlul si cupa in 91? Sau "Piti, Piti nu-i lasa"? Un campionat castigat pe blaturi (cum l-a luat si Dinamo pe urmatorul, recunosc!). Ah, si ca a fost in centrul scandalului cu Hagi si Popescu. Antenorii nostri adevarati: Lucescu, Dumitriu, Stoichita, Dinu, Halagian sunt fie "pensionati" fie antreneaza afara. Poate doar Angelo Niculescu ar putea sa ne scoata din cacao!

Si o alta mare problema shtii care e? Daca intr-adevar o sa mergem bine in Europa anu asta, sau la anu' o sa se intample cum a fost steaua -psg si Dinamo-Benfica. Blaturi!

Cat despre echipa nationala, pe cuvant ca eu as lua din campionatul intern doar jucatori de bistrita, ceahlaul, brasov si farul. Fara vedete din astea de capitala sau de craiova, care in loc sa joace fotbal, joaca barbut, antenamentul se face in bar, iar recuperarea la femei.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2003, 01:22 PM   #24
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

La ultima faza sa stii ca sunt de acord cu tine (WOW )
aia ca isi petrec timpul prin baruri dar ce vrei asta e as a e jucatorul roman
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 04-08-2003, 11:41 PM   #25
Andrei
Member
 
Join Date: Dec 2002
Andrei is on a distinguished road
Default

Quote:
Aliuta, Bratu, Godfroid, Radoi si poate, poate Claudiu-Analfabetu' (a se citi Raducanu)
bv mah... nu ma ashteptam sa aud asta de la un dinamovist... tre (sunt cocalar de mirc) sa recunosc k (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) m-a impresionat
Andrei is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2003, 11:29 AM   #26
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

Andrei parca steaua nu era implicata in cearta asta
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2003, 01:28 PM   #27
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

incetu cu incetu speram sa includem toata divizia A
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2003, 04:11 PM   #28
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

Mda un ''World Domination'' pana la urma ei isi iau banii numai ca se scarpina in c** pe teren iar noi ne certam degeaba ca astia daca o sa mai ajunga vreodata sa joace in grupele ligii campionilor sau sa prinda primavara europeana o sa stim ca am trecut deja de secolul 9849812409
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2003, 01:22 PM   #29
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

Cea facut Dinmo??? :P . O bataita mica . Bah sa se lase de fobtal astia in frunte cu Merinde . Si sa vina inapoi la noi ce era al nostru inainte sa fure netoiu ca un porc adica: Stoica, Barcauan si Niculescu: fara astia vi s-ar programa meciurile la ora 11:00 dimineata.
Daca ar juca Craiova cum joaca dinamo stiti ce as face: asta
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2003, 09:39 PM   #30
Bin
Member
 
Join Date: Aug 2003
Location: Craiova
Bin is on a distinguished road
Default

Orice oltean adevarat ar trebui sa se numai cand aude acest nume:"d i n a m o". Cred ca nici chiar dinamovistii nu mai emit prea multe pretentii in aest campionat. Asa ca, pe drept cuvant putem sa afirmam ca si cel mai fanatic suporter n-ar putea sa ceara mai mult de la aceasta "echipa" decat un "onorabil" loc 14
__________________
CRAIOVA & REAL & RAUL RULLES
Bin is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:10 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL