INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-09-2010, 08:08 PM   #21
DYDY-MAN
Member
 
DYDY-MAN's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
DYDY-MAN is on a distinguished road
Default

PS: PES 2010 a avut vanzari mai mari pe PC decat pe Xbox 360? LOL [/QUOTE]

Nu trebuie sa te mire ,deoarece Konami scot acelasi joc pe toate platformele!(pc,x360,ps3)
DYDY-MAN is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 09:15 PM   #22
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by Theo1948 View Post
Pirateria este si va continua, nimeni nu va putea opri asta, nicio campanie anti-piraterie de 2 lei, nimic. Romanul este invatat sa ia jocuri, filme, muzica si altele de pe site-uri ilegale, deoarece e gratis. De ce sa dau bani pe acel joc cand pot foarte bine sa il descarc si nu platesc nimic. Tocmai azi am aflat ca hackerii au mai dat o lovitura grea, PS3-ul a fost spart. Legat de intrebarea topicului, FIFA 11 merita cumparat pentru modul Online si pentru simplul fapt ca adaugi un nou joc la colectie.

PS: PES 2010 a avut vanzari mai mari pe PC decat pe Xbox 360? LOL
Pai pe console erau la concurenta cu FIFA NG
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 10:11 PM   #23
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by reikko26 View Post
La noi in tara pirateria e la putere de asemenea
uitandu-ma odata pe un clasament cu referire la piraterie pe primul loc era Israel si apoi Rusia,Romania nu era in primele 5
sdc is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 10:17 PM   #24
ovidiu200
Member
 
ovidiu200's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
ovidiu200 has a little shameless behaviour in the past
Default

Liga Rusa este īn FIFA 10
De Ce ? Locu 2 la Piraterie!!!
Rusia 50% piraterie si 50% legale ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ovidiu200 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 10:28 PM   #25
vlad123
Member
 
vlad123's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Romania
vlad123 is an unknown quantity at this point
Default

bai lasati faza asta ca daca e piraterie(spre exemplu in romania)nu ne baga astia de la EA liga 1nu e asta motivumotivul real este ca sefii din federatie nu vor sa semneze cu cei de la EA sa bage liga 1 si in al doilea rand avem niste echipe care deabia joaca fotbal...si noi vrem liga 1,ca ce...ca bla bla...sa fim seriosi,in occident nici nu s-a auzit de liga asta 1 a noastra,care e vai de ea...

Last edited by vlad123; 02-09-2010 at 10:32 PM.
vlad123 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 10:51 PM   #26
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by ovidiu200 View Post
Liga Rusa este īn FIFA 10
De Ce ? Locu 2 la Piraterie!!!
Rusia 50% piraterie si 50% legale ?
chiar daca in rusia pirateria e si mai si ca la noi ,acolo tot sunt mai mari vanzarile pt seria FIFA. asta e motivul pentru care liga rusa e in FIFA 11 . + ceea ce a zis vlad123
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 10:58 PM   #27
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by vlad123 View Post
bai lasati faza asta ca daca e piraterie(spre exemplu in romania)nu ne baga astia de la EA liga 1nu e asta motivumotivul real este ca sefii din federatie nu vor sa semneze cu cei de la EA sa bage liga 1 si in al doilea rand avem niste echipe care deabia joaca fotbal...si noi vrem liga 1,ca ce...ca bla bla...sa fim seriosi,in occident nici nu s-a auzit de liga asta 1 a noastra,care e vai de ea...
Cine ţi-a spus ţie că nu vor ăştia de la federaţie să semneze? Romānia are echipa naţională īn joc deci nu cred că ăsta ar fi un motiv... Motivul real e cel despre care multă lume vorbeşte, pirateria. Ei introduc o ligă nouă pentru ca jucători de fifa din acea ţară să cumpere jocul, dacă la noi pirateria e īn floare nu au nicio motivaţie să introducă liga noastră pentru că foarte puţini vor cumpăra jocul (cel puţin asta e gāndirea mea pentru că ei nu fac jocul de dragul lumii, să iasă īn pierdere, fac tot posibilul să iasă īn profit). Eu unul mă aştept ca īn viitorii ani să avem liga din Argentina, China, īn niciun caz liga din Romānia. De ce crezi că au băgat liga din Irlanda, Korea, Norvegia, Polonia, etc. Din astea niciuna nu-i mai puternică decāt Liga I. Sper că ai īnţeles unde bat...
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 03-09-2010, 09:09 AM   #28
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

pirateria e in stransa legatura cu nivelul de trai al unei tari.Ce inseamna pt occidentali pretul jocului FIFA?O nimica toata,pe cand la noi e o suma considerabila,pe care multi nu-si permit sa o dea
sdc is offline   Reply With Quote
Old 03-09-2010, 10:55 AM   #29
mrromaniac
Member
 
mrromaniac's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
mrromaniac is a jewel in the roughmrromaniac is a jewel in the roughmrromaniac is a jewel in the rough
Default

Pana la urma cred ca o sa-l cumpar. Ceea ce nu prea imi surade e ideea ca intr-un an apare un nou joc. Personal, cred ca mai bine ar fi sa scoata un joc si sa il updateze foarte mult pe parcursul a 3-4 ani (la updatare ma refer la loturi, echipamente, gameplay, totul). Ceva in genul Sims (ma rog, nu cu expansionuri; cu update-uri). O idee buna ar fi sa puna aceste update-uri la ei pe site, unde sa poti sa te inregistrezi doar cu CD keyul original de la jocul respectiv.
mrromaniac is offline   Reply With Quote
Old 03-09-2010, 11:15 AM   #30
andries.alexandru
Member
 
andries.alexandru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Arad
andries.alexandru is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to andries.alexandru
Default

Eu nu as dori asta. Daca ar fi acelasi joc timp de 3-4 ani si la care poti adauga numai rost&kits-update ar fi un mare fecalau. Nu ar mai implementa inovatii( de ex: personality etc) si pur si simplu te-ai plictisi de el. Asa, daca apare in fiecare an, sigur implementeaza ceva nou, simti o anumita diferenta cand joci. Nu cred ca ai vrea sa zici la anul, cand ar trebui sa apara fifa 12: "ce misto arata noul echipament al lui chelsea" in loc sa zici: " ce misto e fifa 12..sa nu mai zic ca echipamentul lui chelsea e incredibil, foto-realism 100% frate ..." Cam asta e parerea mea
andries.alexandru is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:35 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL