INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 12-08-2010, 11:38 AM   #1
patra
Member
 
Join Date: Dec 2008
patra is on a distinguished road
Default cep 2008

cine stie unde gasesc cep 2008
patra is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2010, 05:21 PM   #2
ionutz_fintina
Member
 
Join Date: Jan 2010
ionutz_fintina is on a distinguished road
Default

Eu te sfatuiesc sa nu instalezi cep 2008.....e plin de buguri
ionutz_fintina is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2010, 10:06 AM   #3
patra
Member
 
Join Date: Dec 2008
patra is on a distinguished road
Default

chiar nu stie nimeni de unde sa iau cep????????
patra is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 03:29 PM   #4
eddy1
Member
 
Join Date: Nov 2009
eddy1 is on a distinguished road
Default

Ce este aia CEP :-?...astept raspuns..multumesc..
eddy1 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 03:31 PM   #5
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Career Expansion Patch ... Si nu cred ca se mai gaseste pe net ... Daca vrei instaleaza RLSP 08 v2010 Update 1.0 , e mult mai util decat CEP 08 , plus ca e versiune updatata .
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 04:46 PM   #6
eddy1
Member
 
Join Date: Nov 2009
eddy1 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alyn2009 View Post
Career Expansion Patch ... Si nu cred ca se mai gaseste pe net ... Daca vrei instaleaza RLSP 08 v2010 Update 1.0 , e mult mai util decat CEP 08 , plus ca e versiune updatata .
Am instalat RLSP 08 v2010 nu stiu daca era update facut la el, insa a fost o mare dezamagire pentru mine..luand in considerare liga 1 : Dorels Stoica ar trebui la CRAIOVA nula Steaua, si multi jucatori de la Urziceni ar trebui la steaua. Si in strainatate la Barcelona ce este cu skil`ul lui mesi de 95:| hai sa fim seriosi, sau restul de jucatori care sunt ramasi si ei nu isi au locul acolo.ex:R.Madrid : Guti, Balboa, Drenthe, van der vaart si alti :| raul..etc..
eddy1 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 04:52 PM   #7
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by eddy1 View Post
Am instalat RLSP 08 v2010 nu stiu daca era update facut la el, insa a fost o mare dezamagire pentru mine..luand in considerare liga 1 : Dorels Stoica ar trebui la CRAIOVA nula Steaua, si multi jucatori de la Urziceni ar trebui la steaua. Si in strainatate la Barcelona ce este cu skil`ul lui mesi de 95:| hai sa fim seriosi, sau restul de jucatori care sunt ramasi si ei nu isi au locul acolo.ex:R.Madrid : Guti, Balboa, Drenthe, van der vaart si alti :| raul..etc..
Domnul eddy1 ,

In primul rand , da , ai dreptate , ai luat RLSP 08 v2010 Update 1.0 . In al doilea rand , scrie foarte clar ca sunt facute transferuri nationale pana la data de 24.08.2010 . Deci la aceasta faza tot ce ai scris in 4 randuri e total nul . Mini fuziunea dintre Steaua si Urziceni a avut loc in septembrie , la fel si celelalte transferuri si plecari ale Stelei . In legatura cu transferurile la Real Madrid , sunt facute tot pana la aceea data , deci transferurile pe care le-ai pus mai sus sunt din nou nule . Messi are skill 95 , care ar fi marea problema ?
Foarte pretentios esti baiatule , deaia nu scoate omul nimic si tine pentru el totul ... Macar de ai fi scris ceva bun in textul de mai sus ..
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 08:47 PM   #8
eddy1
Member
 
Join Date: Nov 2009
eddy1 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alyn2009 View Post
Domnul eddy1 ,

In primul rand , da , ai dreptate , ai luat RLSP 08 v2010 Update 1.0 . In al doilea rand , scrie foarte clar ca sunt facute transferuri nationale pana la data de 24.08.2010 . Deci la aceasta faza tot ce ai scris in 4 randuri e total nul . Mini fuziunea dintre Steaua si Urziceni a avut loc in septembrie , la fel si celelalte transferuri si plecari ale Stelei . In legatura cu transferurile la Real Madrid , sunt facute tot pana la aceea data , deci transferurile pe care le-ai pus mai sus sunt din nou nule . Messi are skill 95 , care ar fi marea problema ?
Foarte pretentios esti baiatule , deaia nu scoate omul nimic si tine pentru el totul ... Macar de ai fi scris ceva bun in textul de mai sus ..
Domnule " STIE TOT " eu am vrut sa zic ca nu sa lucrat bine..sa intels ?..si nu sunt pretentios...tot ce vroiam era ca sa fie jucatorii cat mai reali, Heading-ul luand in considerare inaltimea, si toate cele, dupa un model mai avansat gen :2010..
Si partea cu transferurile facute pana la acea data de 24.08.2010 nu este adevarata. Luam un alt club : AC MILAN ..ce mai cauta CAFU acolo cand el nu mai joaca fotbal de 1 an 2. Alt exemplu: Unde e PEDRO de la BARCELONA, slava domnului el joaca de ani buni la Barcelona :|Fiorentina : Pazzini e de mult la Sampdoria impreuna cu SEMIOLI de mult timp..Vieri nu cred ca mai joaca la Fiorentina..de 1 an si ceva de cand sa retras ..

Deci nu am nimic cu tine. am vrut sa scor in evidenta urmatoarele :
1) esti fan MESSI
2) nu te mai agita ca sucul ca ramai fara acid
3) daca esti membru aici, si vad ca te preocupa totul despre simulatorul FIFA 08 cui trebuie sa ne plangem ...nu tie ?
eddy1 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 09:07 PM   #9
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by eddy1 View Post
Domnule " STIE TOT " eu am vrut sa zic ca nu sa lucrat bine..sa intels ?..si nu sunt pretentios...tot ce vroiam era ca sa fie jucatorii cat mai reali, Heading-ul luand in considerare inaltimea, si toate cele, dupa un model mai avansat gen :2010..
Si partea cu transferurile facute pana la acea data de 24.08.2010 nu este adevarata. Luam un alt club : AC MILAN ..ce mai cauta CAFU acolo cand el nu mai joaca fotbal de 1 an 2. Alt exemplu: Unde e PEDRO de la BARCELONA, slava domnului el joaca de ani buni la Barcelona :|Fiorentina : Pazzini e de mult la Sampdoria impreuna cu SEMIOLI de mult timp..Vieri nu cred ca mai joaca la Fiorentina..de 1 an si ceva de cand sa retras ..

Deci nu am nimic cu tine. am vrut sa scor in evidenta urmatoarele :
1) esti fan MESSI
2) nu te mai agita ca sucul ca ramai fara acid
3) daca esti membru aici, si vad ca te preocupa totul despre simulatorul FIFA 08 cui trebuie sa ne plangem ...nu tie ?
1)Nu ma face sa folosesc alt limbaj , ca plangi la poala lu` maicata . De unde pana unde sunt fan Messi ? Esti dus cu capul?
2)Eu stau destul de linistit , doar tastez . Numai fi tu "agitat" din cauza asta .
3)Ma preocupa ? Da , am scos doua patchuri pentru mine , apoi le-am facut publice . Multumit ?

Am spus clar in topicul meu ca jucatorii care s-au retras in 2010 sunt prezenti in FIFA 08 , inclusiv in patch-ul meu , deoarece in FIFA 08 sunt date din acel an , nu din prezent , iar acei jucatori se vor retrage automat in 2010 (fiind setati special) . Pedro este la Barcelona , in Update 1.0 .
Si cu asta am incheiat , iar ti-am demonstrat ca ai scris numai tampenii din castronul de tinichea ce iti apartine .

PS : Scuze pentru off-topic .
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2010, 10:49 PM   #10
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by eddy1 View Post
Domnule " STIE TOT " eu am vrut sa zic ca nu sa lucrat bine..sa intels ?..si nu sunt pretentios...tot ce vroiam era ca sa fie jucatorii cat mai reali, Heading-ul luand in considerare inaltimea, si toate cele, dupa un model mai avansat gen :2010..
Si partea cu transferurile facute pana la acea data de 24.08.2010 nu este adevarata. Luam un alt club : AC MILAN ..ce mai cauta CAFU acolo cand el nu mai joaca fotbal de 1 an 2. Alt exemplu: Unde e PEDRO de la BARCELONA, slava domnului el joaca de ani buni la Barcelona :|Fiorentina : Pazzini e de mult la Sampdoria impreuna cu SEMIOLI de mult timp..Vieri nu cred ca mai joaca la Fiorentina..de 1 an si ceva de cand sa retras ..

Deci nu am nimic cu tine. am vrut sa scor in evidenta urmatoarele :
1) esti fan MESSI
2) nu te mai agita ca sucul ca ramai fara acid
3) daca esti membru aici, si vad ca te preocupa totul despre simulatorul FIFA 08 cui trebuie sa ne plangem ...nu tie ?
Daca nu iti convine fati tu patch cum vrei tu. Mie daia nu imi place sa iau de la altcineva patch, pentru ca stiu ca nu voi fi multumit , asa stiu ca imi fac eu cum vreau.
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:07 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL