INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Manager Mode
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 28-07-2010, 08:45 PM   #1
mmh!
Member
 
Join Date: Jan 2010
mmh! is on a distinguished road
Default "Fiara" din nou antrenor.

Salut, ma numesc Mihai si m-am decis sa imi povestesc cariera inceputa cu echipa din Liga I, Steaua Bucuresti, conducand de pe margine, idolul echipei: Marius Lacatus. In momentul de fata, sunt in al 3-lea sezon pentru aceasta echipa. Bilantul meu in celelalte 2 sezoane fiind acesta:
2009-2010 : Liga I a fost castigata cu un numar de 87 de puncte si foarte multe goluri marcate, golgheterul echipei si golgheterul ligii I, Bogdan Stancu.
Dupa Liga I, a urmat Cupa Romaniei care a fost castigata cu scorul de 4-2 impotriva echipei Universitatea Craiova.
2010-2011 : Liga I a fost castigata cu un numar de 83 de puncte, golgheterul echipei fiind un atacant impresionant, adusi cu bani multi de la echipa Manchester United, tanarul F.Macheda, adus pe o suma de 8,655,000 $.
Cupa Romaniei a fost deasemenea castigata cu scorul de 5-1 impotriva echipei CFR Cluj, echipa care a iesit pe locul 2 in al 2-lea sezon.
In Champions League ne-am descurat destul de bine, iesind pe locul 3 si calificandu-ne astfel in Europa League, acolo unde am reusit spre surprinderea Romaniei, ba chiar si a noastra, sa jucam o semifinala de cupa europeana. In grupa din Uefa Championis League, am jucat alaturi de Valencia (Spania), Chelsea (Anglia), Celtic Rangers (Scotia), clasandu-ne cum am spus pe locul 3 si jucand o semifinala cu echipa Liverpool. In prima mansa am reusit sa castigam cu 2-1 in Ghencea, golurile fiind marcate de Macheda, iar pentru Liverpool marcand Fernando Torres. In mansa a 2-a, Liverpool a reusit sa se impuna cu scorul de 3-1, Steaua iesind cu capul sus chiar daca nu a facut un meci foarte reusit.

Cum am spus, in momentul de fata ma aflu in al 3-lea sezon, iar de aceasta data, cu ganduri mai marete, semifinala de UEFA Champions League. Meciurile din campionat deocamdata le trec cu BRIO. Asa arata clasamentul dupa 11 meciuri jucate, 29 de puncte din 33 posibile:


Din fericire, incet-incet, poate vom reusi sa ne atingem telul, semifinala UEFA Champions League. Cu ceva emotii, am reusit sa trecem de grupe, clasandu-ne pe locul 2, in spatele echipei Sporting CP, cu un numar de 12 puncte. Sporting avand 15 puncte si ducandu-se in optimi pe de primul loc al grupei. Werder Bremen se va duce in Europa League, echipa iesind pe locul 3 cu un numar total de 9 puncte, iar a patra echipa, iesind rusinos din UEFA Champions League, de pe ultimul loc, cu 0 puncte acumulate, echipa Wisla Krakow. Iata grupa:


Am reusit sa ne calificam in optimi, dand peste o echipa mare, o echipa de la care trebuie sa ne luam revansa pentru infrangerea din semifinala Europa League, Liverpool. Deasemenea, am reusit sa facem cateva transferuri foarte bune pentru echipa, aceasta crescand la valoarea de 4 stele si speram ca vom reusi sa o ridicam chiar mai sus, 5 stele. Iata lotul care il am pana in luna Ianuarie, cand va veni perioada de transferuri:


Macheda si Forestieri sunt cei mai valorosi jucatori din lotul nostru. OVR 87, respectiv OVR 84. F.Macheda la varsta de 19-20 de ani (OVR 87) este un super atacant, vi-l recomand, il gasiti la Manchester United. F.Forestieri la varsta de 20 de ani (OVR 84) este deasemenea un atacant promitator, care este tanar dar promite foarte multe. Deasemenea, vi-l recomand si pe acesta. Din fericire pentru mine, Forestieri a fost gasit liber de contract si am reusit sa negociem indeajuns incat sa il convingem sa semneze cu echipa noastra. Lotul va fi imbunatatit mult, vindazind jucatorii care dupa noi nu te mai trebuie pentru sperantele care se pun in echipa Steaua Bucuresti. O sa revin cu restul meciurilor maine.

P.S: Toate sezoanele au fost jucate la Legendary (jucatori) si World Class (portari), jocul fiind setat pe FAST. 4 minute repriza.
mmh! is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2010, 08:53 PM   #2
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Ai un lot foarte bun.Felicitari pentru rezultatele obtinute in acest sezon!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2010, 08:56 PM   #3
vladinho96
Member
 
vladinho96's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Iscroni,Aninoasa,Petrosani,HD
vladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nice
Send a message via Yahoo to vladinho96
Default

Ai un lot foarte bun....Felicitari pentru trofeele si rezultatele din Europa..Mult succes!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
vladinho96 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 01:16 AM   #4
edy.
Member
 
Join Date: Feb 2010
edy. is on a distinguished road
Default

Rezultate remarcabile si un lot foarte bun
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
edy. is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 08:38 AM   #5
wubb_blade
Banned
 
Join Date: Mar 2009
Location: Bucuresti
wubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these parts
Default

bafta
wubb_blade is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 09:09 AM   #6
123
Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Brasov
123 will become famous soon enough123 will become famous soon enough
Default

Ai un lot foarte bun si rezultate exceptionale.Succes in continuare.
123 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 12:31 PM   #7
mmh!
Member
 
Join Date: Jan 2010
mmh! is on a distinguished road
Default

S-a terminat si luna decembrie din acest campionat cu o serie de 6 victorii consecutive, cea mai buna fiind victoria din grupele UCL impotriva echipei Wisla Krakow cu un scor impresionant de 7-0, 4 goluri marcate de Forestieri, 2 goluri marcate de Macheda iar ultimul gol i-a revenit lui Bogdan Stancu. Dupa acest meci din UCL, a urmat marele derby cu CFR Cluj, iar spre fericirea noastra am reusit sa ii invingem cu un scor de 5-3 chiar in Gruia. Steaua a inceput in forta meciul iar in minutul 21, F.Macheda a deschis scorul pentru echipa lui Marius Lacatus. CFR Cluj nu s-a lasat si a reusit sa egaleze in minutul 34 prin Kone. insa in minutul 38 Forestieri a facut 2-1 pentru Steaua, crezand ca acesta va fi rezultatul pauzei, dar nu, Kone a facut 2-2 in minutul 45, iar in minutul 45+3' Forestieri a marcat pentru 3-2 in favoarea Stelei. Dupa pauza, in minutul 62, Kone a egalat la 3 reusind astfel hattrick-ul. In minutele 90 si 90+4' Banel Nicolita, respectiv Gunnarsson au marcat iar Steaua a plecat invingatoare cu un scor de 5-3 din Gruia.


Iata toate rezultatele inregistrate in luna decembrie a campionatului romanesc:


Luna ianuarie a venit si perioadata de transferuri deasemenea, insa nu avem mult timp la dispozitie, in luna ianuarie vom juca de 2 ori cu Dinamo. Urati-ne succes.
mmh! is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 12:47 PM   #8
Mr.Splash`
Member
 
Mr.Splash`'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Constanța
Mr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond repute
Default

Foarte bune rezultatele! Noroc cu Dinamo!
__________________


Mr.Splash`

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
..:::4 ani pe FifaRomania:::..

Mr.Splash` is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 01:11 PM   #9
mmh!
Member
 
Join Date: Jan 2010
mmh! is on a distinguished road
Default 6 din 6

Chiar nu mai am ce spune, 2 victorii cu Dinamo, 1 in Ghencea scor 2-1 iar cealalta in Stefan Cel Mare, scor 3-0. Se pare ca Dinamo nu mai face fata si chiar s-ar putea sa retrogradeze, aflandu-se pe locul 17 in momentul de fata, locul 17 din 18 echipe aflate in Liga I. Steaua se mentine pe primul loc al competitiei cu 50 de punctem, iar pe locul 2, CFR Cluj, cu 37 de puncte si un meci in plus fata de Steaua Bucuresti. Ce credeti ? Va lua Steaua campionatul si anul acesta ? Va face eventul castigand si Cupa Romaniei ?
Steaua Bucuresti - Dinamo Bucuresti (Ghencea) 2 : 1


Dinamo Bucuresti - Steaua Bucuresti (Stefan cel Mare) 0 : 3


6 meciuri mai avem pana la dubla mansa cu echipa Liverpool. Apropo, ce credeti ca vom face cu Liverpool ? Ne vom califica ? Ne vor elimina aceiasi echipa ca in Europa League ? Stay tunned.
mmh! is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 01:16 PM   #10
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Ai numai victorii.Bravo!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:38 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL