INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11

Reply
 
Thread Tools
Old 07-11-2010, 10:06 AM   #11
gosu
Member
 
Join Date: Jan 2007
gosu is on a distinguished road
Default

Maciej Rybus(LeftWing) - Legia Warszawa(Polonia) - Level 69 - Pret: ~1,5M - In urmatoarea saptamana dupa cumparare sare la ~5M.
gosu is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2010, 10:16 AM   #12
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Valoarea de piata "sare" in campionatele mai puternice decat Polonia. Daca-l iei la Steaua, iti zic eu ca nu sare la pretul ala imediat! Poate dupa cateva sezoane daca se imbunatateste!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2010, 10:55 AM   #13
gosu
Member
 
Join Date: Jan 2007
gosu is on a distinguished road
Default

Eu l-am luat la TSG 1899 Hoffenheim, deci e probabil sa ai dreptate. Adica valoarea lui sa se ridice mai greu in campionate mai putin cotate ca Bundesliga.
gosu is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2010, 02:59 PM   #14
andreig
Member
 
Join Date: Sep 2010
andreig is on a distinguished road
Default

Jucatori ieftini si buni mai rar dar va zic un jucator de super clasa Top Class care nu aveti probleme cu el Simao de la At Madrid ...cu ala nu ai treaba in echipa
andreig is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2010, 12:19 PM   #15
kEff
Member
 
Join Date: Sep 2009
kEff is on a distinguished road
Default

Unul dintre cei mai buni jucatori la fm2010 este jano ananidze.L`am imprumutat la Steaua cu optiune de cumparare,iar dupa 2 sezoane l`am vandut la barca cu 116 mil euro. La fm2011 n`am incercat sa`l cumpar dar nu cred ca pretul lui a crescut f mult.
kEff is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2010, 02:41 PM   #16
andreig
Member
 
Join Date: Sep 2010
andreig is on a distinguished road
Default

ba frate u ori minti ori nush ..keff cum ai cumparat u un jucator de mana a-3a ananidze ala de la spartak Moscova ...georgian asa...l-ai cumparat si dupa 2 ani il vinzi cu 116 milioane de euro iar el nu valoareaza mai mult de 2-3 mil si in primul rand ca u ai jucat cu el intr-un campionat foarte slab ...si nu are cum sa i creasca atata cota ...nici daca jucai cu el la Barcelona 10 sezoane nu i crestea atata cota asa ca...nici Muniain ala de la At Bilbao nu ajunge mai mult de 60 de mil in viata lui
andreig is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2010, 10:13 PM   #17
ReQuest
Member
 
ReQuest's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: London > United Kingdom
ReQuest is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ReQuest Send a message via Skype™ to ReQuest
Default

Un jucator bun pe care il recomand...e un cam scump dar e f bn si ii breste cota foarte mult intr-un campionat puternic : Biabiany de la Inter...sincer e foarte bun...e atacant..si am dat pe el cam 7.5 mil...asta pentru cei care incep la o echipa puternica...eu joc o cariera cu Arsenal si mi-a placut de el.
ReQuest is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2010, 07:10 AM   #18
andrei14
Member
 
Join Date: Feb 2010
andrei14 is on a distinguished road
Default

mai bun ca mourane chamakh nu e. stiu ca are 26 de ani dar la mine daca nu ar fii el in atac nu cred ca aveam atatea puncte. e foarte bun si are lipici la gol eu sunt un etapa 14 si el are deja 24 de goluri. mentionez ca sunt cu arsenal.
celor care le plac atacanti mai experimentati, nu asa tineri, si incepeti cu o echipa puternica, luati-l si veti fi surprinsi.

Last edited by Astristul; 10-11-2010 at 11:37 AM.
andrei14 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2010, 05:36 PM   #19
ReQuest
Member
 
ReQuest's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: London > United Kingdom
ReQuest is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ReQuest Send a message via Skype™ to ReQuest
Default

Stiu...si eu tot pe el il am...si tot cu arsenal am cariera...e bun...dar eu nu prea il folosesc in primul 11...cand il bag imi da cel putin 2-3 goluri
ReQuest is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2010, 02:25 PM   #20
Blue_Taty
Member
 
Blue_Taty's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Blue_Taty is on a distinguished road
Default

La mine a ajuns la 39 de goluri (doar in campionat) si abia am inceput returul.
Faza e ca joc cu van Persie si cu Wallcott langa el si cu Fabregas in spate.
Blue_Taty is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:12 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL