INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 04-06-2009, 08:01 PM   #11
maryutz7
Banned
 
maryutz7's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: IASI
maryutz7 can only hope to improve
Send a message via Yahoo to maryutz7
Default

daca vati uitat la pozele de publicate de FR ati observat ca e o schimbare. Ramane sa speram ca va fi o schimbare radicala....( eu unu nu prea cred ) .
maryutz7 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2009, 08:03 PM   #12
maryutz7
Banned
 
maryutz7's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: IASI
maryutz7 can only hope to improve
Send a message via Yahoo to maryutz7
Default

oricum daka ar face schimbari majore nu ar mai fi accesibil pt toata lumea.
maryutz7 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2009, 08:24 PM   #13
leut
Member
 
leut's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Medias
leut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of light
Default

Sa fie rezolvati arbitrii sa aiba decizii corecte, dupa sute poate mii de meciuri jucate on-line am decizionat ca asta e cea mai mare problema a Fifei, bug-urile sunt sute si nu prea au cum sa fie scoase iar game-play-ul e acceptabil.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
leut is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2009, 08:25 PM   #14
Toricda(FZR)
Member
 
Toricda(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Toricda(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

inainte sa postezi informeaza-te,alea erau de la console,si ce daca ar schimba ceva la fifa?dupa parerea mea cei care nu doresc sa se schimbe si sa ramana aceasi grafica sau gameplay,ba chiar sa fie mai inapoiate ca nu duce calculatorul lor fifa, sunt egoisti,daca nu le convine sa joace tot fifa 2005
Toricda(FZR) is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2009, 08:26 PM   #15
maryutz7
Banned
 
maryutz7's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: IASI
maryutz7 can only hope to improve
Send a message via Yahoo to maryutz7
Default

intradevar au si arbitri o probleme ...mie mi sa intamplat sa dau gol din offside si sa validat sau sa nu primesc penalty .. daka simulezi fault ai mare sanse sa primesti penalty
maryutz7 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2009, 08:40 PM   #16
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Nu cer mult , doar : gameplay nou si realistic. Grafica e acceptabila, chiar daca nu se compara cu grafica de pe console, niciodata nu se va putea compara. Gameplayul la fel, insa ne trebuie ceva mai bun, e inacceptabil sa mai jucam cu asa gameplay robotizat. Problema asta sa fie rezolvaata si totul va fi ok
P.S. Nu mi-a reusit niciodata, cum se simuleaza ? e singura chestie care nu mi-a iesit in fifa.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2009, 08:47 PM   #17
Robertino
Banned
 
Join Date: Apr 2009
Robertino is on a distinguished road
Default

ba si voi acuma cu arbitrii ce daca ma mai gresesc in realitate sunt ca niste roboti? e foarte bine ca mai da si gol din offside...ca asta se intampla si in realitate
Robertino is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2009, 08:59 PM   #18
leut
Member
 
leut's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Medias
leut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of light
Default

Din pacate nu la off-side e problema, la obstructii si la faulturile date eronat, patesc de multe ori sa fiu obstructionat in faza inainte sa scap singur cu portarul si nu se intampla nimic, sau sa imi dea portarul peste picioare si sa nu fie nimic, cu off-side-ul e relativ.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
leut is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2009, 09:46 PM   #19
Cris
Guest
 
Default

Gameplay-ul trebuie imbunatatit,poate sa o lase mai moale cu grafica.Gameplay-ul este principalul lucru la care PES este de departe mai bun.
  Reply With Quote
Old 04-06-2009, 11:03 PM   #20
bogdang
Member
 
bogdang's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bucuresti
bogdang has a spectacular aura aboutbogdang has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to bogdang
Default

Mi-ar placea sa fie cateva modificari la gameplay,cum ar fi de exemplu eliminarea acelei deposedari prin D (e total banala si ireala ),imbunatatirea suturilor in primul rand (poate si a paselor,desi mie mi se par ok),integrarea unui sistem prin care sa controlezi numarul jucatorilor prezenti in careu la cornere (asta ar fi extrem de binevenita,dar nu prea cred ca se va realiza) si nu in ultimul rand miscarea jucatorilor si evidentierea fortei in duelurile 1 vs. 1 (pt. ca de multe ori jucatorii inalti si puternici pierd multe dueluri).Grafica e acceptabila.Poate ar trebui macar niste updateuri la ManagerMode,cum ar fi posibilitatea de a concedia jucatori,de a prelua echipa nationala,da a putea seta 2 sau mai multe tactici pe care sa le selectezi la nevoie.
Desigur,daca nu se va mai intampla sa "dispara" jucatorii de pe teren,sa se duca arbitrul sa salute galeria si daca mingiile nu vor mai trece prin plasa laterala sau prin bara validandu-se gol, lucrurile ar evolua si fifa pt. PC s-ar dezvolta.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Romania traieste prin steaua ei,prinSteaua Bucuresti
"I`m Anti
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
"
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bogdang is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:48 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL