INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 15-03-2009, 11:59 PM   #1
cynk42
Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Timisoara
cynk42 is an unknown quantity at this point
Smile Fifa Manager 09 Personal patch

Am zis sa deschid un topic sa prezint si eu patch-u pe care il fac...mai am putin de lucrat la el...adica sa introduc sistem de liga 1-2-5(*daca ma poate ajuta cineva cu asta GG)...pana acum am reusit sa introduc:
-numele real echipelor
-date despre echipe
-stema
-echipamentele
-cateva fete
(*echipa U.M.Timisoara nu mai exista in realitate am introdus-o in joc pt ca era echipa cu care tineam)
cateva screenuri(nu am facut la toate echipele ca nu are rost)...


cynk42 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2009, 09:20 AM   #2
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Frumoasa initiativa, dar patch-ul tau pare FOARTE nerealistic.
In primul rand de ce 1-2-5 si nu 1-2-6. Iar daca nu te pricepi la scripturi puteai foarte simplu sa faci 1-2-4 ca este in editor!
In al 2-lea rand, ma bucur ca tii cu o echipa mica gen UMT si ai bagat-o in joc (si eu as fi facut la fel cu Astra daca nu mai exista ), dar ar trebui s-o bagi in Liga a III-a, nu in prima liga. De asemenea, echipamentul lui UMT are stema federatiei croate de fotbal!
In al 3-lea rand, Craiova are jucatori generati de joc! Nu cunosc niciun Bazaev la U. Craiova!
Sper sa tii cont de ce ti-am scris eu aici si sa "repari" lucrurile astea. In rest iti urez succes in munca pentru patch-ul tau!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2009, 11:23 AM   #3
cynk42
Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Timisoara
cynk42 is an unknown quantity at this point
Default

ms pt reply.
1. Am incercat sa pun sistem 1-2-3 din joc(din editor) dar knd dau new game, la country select nu imi apare romania(daca mai putea ajuta....).
2.referitor la craiova jocu e in sezonu 2012-2013...de aceea apar jucatori care nu sunt
3.la umt am facut eu stema si echipamentul(este luat dupa modelu croatiei) doar ca model de la nike.
cynk42 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2009, 11:58 AM   #4
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Poate 1-2-4, ca 1-2-3 iarasi nu este in joc facut.
Ca sa-ti mearga trebuie sa faci programul (fixtures) si sa pui etapele in calendar pe 2 ani.
Daca spui de Craiova ca era in 2012-2013, atunci probabil si UMT promovase intre timp si poza aia e facuta in sezonul acela.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2009, 03:08 PM   #5
cynk42
Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Timisoara
cynk42 is an unknown quantity at this point
Default

Am sa incerc si revin cu un topic...
cynk42 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2009, 04:02 PM   #6
cynk42
Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Timisoara
cynk42 is an unknown quantity at this point
Default

Am incercat cum ai spus tu sa pun fixtures..dar nici un rezultat..inca mai incerc...
cynk42 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2009, 04:05 PM   #7
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

ai grija si tu cu mesajele consecutive, ca iti iei iar avertisment...foloseste si tu butonul de "edit".
in alta ordine de idei, interesant patchul facut de tine...tot la echipament ma uitam si eu stramb..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2009, 06:46 PM   #8
cynk42
Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Timisoara
cynk42 is an unknown quantity at this point
Default

ca sa nu mai fie nici o controversa cu stema...am schimbat-o (am observat si eu ca apare stema de la academica jos in stanga...nu am apucat din database sa o pun pe cea noua)
cynk42 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2009, 12:02 PM   #9
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Cel mai bine ar fi sa editezi kitul original al celor de la UM Timisoara daca tot vrei sa pastrezi echipa in patchul tau.
Bafta si spor la treaba.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:39 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL