INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 12 > Cariere

Reply
 
Thread Tools
Old 15-01-2012, 09:47 AM   #1
cepy
Member
 
Join Date: May 2010
cepy is on a distinguished road
Default Cariera - cepy

as vrea sa va povestesc cate ceva despre cariera mea,dar nu stiu cum sa editez poze,sau printscreen-urile.oricum a trecut deja un sezon.
am inceput cu petrolul si ca prime achizitii in vara i-am luat pe cojocnean care intr-un sezon nu prea a avansat deloc,acum e rezerva,pe alexandru ion vagner si vasile iovan de la timisoara de la youth,un tanar de 18 foarte bun, care pana in retur a fost rezerva lui vali negru,apoi l-am vandut pe negru si l-am bagat titular pe iovan,care la sfarsitul sezonul valora 800 de mii de euro,eu joc in euro.acum valoareaza 500 de mii,dar se poate sa creasca din nou.am inceput campionatul cu rezultate foarte contracdictorii:in prima etapa am pierdut acasa cu otelul cu 4-2,apoi am batut la vaslui cu 1-0,am batut acasa pe rapid cu 6-2,ca urmatoarea etapa sa pierd la u cluj cu 3-1 fara drept de apel.dupa aceea s-au legat victoriile si-am terminat pe 3 turul.in iarna i-am luat pe batin cu 90000,pe stratila cu 200000 si pe gaman cu 400000,toti 3 erau in ultimul an de contract,plus pe maxim de la sportul cu 180 de mii.l-am vandut pe negru la sportul cu 300000 si pe oprita in turcia cu 400000.am terminat campionatul pe 3 dupa ce cu 5 etape inainte eram pe locul 1,insa au urmat 4 infrangeri la rand.am avut cel mai bun atac cu 71 de goluri marcate,dar apararea a luat 51 de goluri,foarte multe.mitea a iesit golgheter cu 32 de goluri marcate,insa l-am vandut in vara pe 150000,intrase in ultimul an si l-am adus pe f costea in locul lui liber de contract.l-am mai adus pe brata de la pandurii cu 500000.in tot returul scouterul meu a cautat tineri pe la academiile lui man u ,arsenal si chelsea. sunt multi tineri f buni,dar unii nu vor sa vina oricat le-ai oferi.insa am reusit sa aduc 3 tineri f. buni.bouvet de l a chelsea,are 18 ani si valoreaza 400000,kavanagh de la man u,are 17 ani si ca val. 300000 si ben allot de la colchester,18 ani,800000.i-am vandut pe f dumitru care dupa ce-i prelungisem contractul s-a rupt pt 24 de saptamani si l-am vandut la pandurii cu 100000, pe mitea,komazek,stoimirovic.acum am jucat 3 etape in noul sezon:0-2 ci dinamo acasa, 3-3 la panduri dupa ce am condus cu 3-1 pana in min. 83,am batut 3-2 la viitorul,hat-trick costea.in europa league sunt in play-off dupa ce am trecut de odd grenland 1-1 la ei si 4-1 acasa.insa am dat peste schalke ,sansele sa trec mai departe fiind spre 0.
cepy is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2012, 08:45 PM   #2
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Mult succes in continuare .
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2012, 12:09 AM   #3
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

E simplu cu pozele iti explic eu ca sa nu te mai chinui sa povestesti.......tot ce ai de facut este.......la sfarsitul unui meci vrei sa faci poza.....apesi Print Scrn pe tastatura...e dupa F12.....iar apoi deschizi Paintul care il are orice Windows......si APESI Control+V iar apoi salvezi poza unde vrei tu..........eu am un folder separat unde imi salvez cariera in ordinea meciurilor!!!E simplu.......cand ai facut asta am sa iti dau un program care e foarte usor de folosit sa iti pui pozele aici!!!
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2012, 09:18 AM   #4
Marius Sibiu
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sibiu
Marius Sibiu is on a distinguished road
Default

Sau poti folosi FRAPS.
Marius Sibiu is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2012, 12:43 PM   #5
Barcelona92
Member
 
Join Date: Sep 2010
Barcelona92 is on a distinguished road
Default

sau poti apasa print screen si pozele se salveaza automat In my documents fifa manager 12 Data ScreenShots cel putin asa e la mine.
Barcelona92 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2012, 07:42 PM   #6
cepy
Member
 
Join Date: May 2010
cepy is on a distinguished road
Default

am incercat sa salvez,dar nu merge.apas print screen ,la mine e dupa butonul de wirelles,am laptop,adica cred ca e butonul de print screen,scrie pe el insert si mai mic prt sc.dau alt tab ca dau jocul in bara,deschid paint,apas control v si nu se intampla nimic.am ajuns in etapa a 14a,sunt pe locul 5,la 10 pct de primul loc pe care e dinamo,dar la 2 pct de locul 3.costea e golgheterul campionatului pana acum cu 19 goluri.de altfel cam doar el marcheaza din echipa mea.echipa are o problema prin faptul ca deoseri conduc cu 2-0 si sunt egalat.in cupa romaniei sunt in sferturi unde o sa intalnesc pe rapid,primul adversar puternic,ca pana acum am intalnit numai divizionare b pe care le-am batut cu 7-0,5-0 si 1-0.in europa league din pacate dupa cum va ziceam ca nu-mi fac sperante,schalke a rezolvat calificarea inca din tur de la ploiesti,mi-a dat un scurt 4-1.in retur m-au batut doar cu 2-1.echipa e foarte tanara si astept sa creasca.nu inteleg de ce iovan,care e jucator tanar si joaca titular meci de meci,la player development imi arata ca sezonul asta are -21 la total skills.nu stiu ce sa-i fac ca sa nu mai scada.el in valoare nu a scazut,acum valorand 750 de mii.

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:12 PM ----------

si apropo de unde pot sa le dau la sponsori niste bilete gratuite la un meci.ca din sezonul trecut tot ma bat la cap sa le dau bilete gratuite.

Tot nu reusesc sa fac ceva cu print screenul ala ca sa va arat si cariera mea.INtre timp am terminat sezonul 2 pe un dezamagitor loc 8,dar am castigat cupa. Singurul lucru bun in afara de cupa este tanarul de 17 ani Christian Garcia Tebar care l-am luat de la juniorii lui Real Madrid.Cand a venit valora 700 de mii,dar l-am jucat titular si acum valoreaza 4 milioane.In noul sezon pe care l-am inceput i-am luat pe alexander weiss si parvulescu si i-am dat pe gaman si stratila.in europa league am trecut de turul 3 unde am intalnit pe g. ankara si i-am batut 4-3 la ei si 1-0 la mine si am avut noroc ca in play-off am dat peste bohemians de care sper ca o sa trec lejer sa intru in grupe.

Last edited by Astristul; 11-03-2012 at 07:52 PM.
cepy is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2012, 05:38 AM   #7
ReQuest
Member
 
ReQuest's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: London > United Kingdom
ReQuest is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ReQuest Send a message via Skype™ to ReQuest
Default

cepy daca iti scrie prt scrn mai mic sub butonul de insert foloseste butonul FN + butonu insert..si apoi poti gasi pozele in my documents/fifa manager12/data/screenshots ...sper ca am fost de ajutor
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReQuest is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:29 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL