INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > RCIF 2004
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 21-04-2004, 03:52 PM   #1
razvanultra55
Member
 
razvanultra55's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucuresti
razvanultra55 has a spectacular aura aboutrazvanultra55 has a spectacular aura about
Send a message via MSN to razvanultra55 Send a message via Yahoo to razvanultra55
Salutare!!
Felicitari,in primul rand,pentru RCIF2004,dar se putea si mai bine(vezi chestia cu "sa moara mata!!").
In al doilea rand,pe cand fratilor o sa auzim si noi,in joc,comentarii in limba romana,cat de cat "reale"?? Ar fi o chestie , nu?
Astept un raspuns pe forum,sau pe mail...razvanultra55@hotmail.com.
Apropo!! Euro2004 mi se pare mai bun decat Fifa2004,avand in vedere ca au re-introdus,cat de cat,gameplay-ul de la Fifa2003(atat cat am putut vedea in demo).



Salutare!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
razvanultra55 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2004, 04:50 PM   #2
stefan
Guest
 
Default

momentan la FifaRomania sunt probleme si nu se stie daca vom mai apuca RCIF 2005, si dupa aia pentru un comentariu e foarte mult de munca, si nici nu prea are cine sal inregistreze, doar nu vreti un comentario moldavo-ardelenesc :P chinalti uai
  Reply With Quote
Old 21-04-2004, 09:21 PM   #3
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Ete na, acuma vi s-a nazarit si comentariu romanesc. Va lipsea tichia de margaritar...
Comentariul este o chestie inutila intr-un joc pe calculator, pentru ca tu controlezi totul, numele jucatorilor iti apare afisat si sti ce se intampla. Adevaratele comentarii contin tot felul de chestii din culise, strategii up-datate la fiecare meci, statistici etc. Si astfel, intotdeauna sunt altfel. Ar fi inutil sa avem comentariul in romana ca sa auzim ''ce sut'', ''ratare incredibila'' sau ''foarte buna pasa''.
Daca ar fi sa se faca un comentariu adevarat ar trebui o munca imensa si sunt convins ca nici cei de la EA n-ar putea face acest lucru.
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2004, 10:59 PM   #4
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

E o idee buna mah . Poate in viitor, se va pune problema , daca va mai exista "unde" sa se puna problema asta...
Oricum, se poate face un comentariu bun, chiar foarte bun, fara mare efort... zic eu.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2004, 12:40 PM   #5
razvanultra55
Member
 
razvanultra55's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucuresti
razvanultra55 has a spectacular aura aboutrazvanultra55 has a spectacular aura about
Send a message via MSN to razvanultra55 Send a message via Yahoo to razvanultra55
Bai fratilor!! Eu deja am trimis chestia asta la EAGAMES,si astept raspuns(legat de comentariu in romana).Vad ca ati avut deja reactii la cele spuse de mine.Asta e bine.Aveti dreptate apropo de munca care trebuie depusa ptr asa ceva,dar eu zi ca merita incercat..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
razvanultra55 is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2004, 01:08 PM   #6
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

lol, cred ca sansele ca EA sa faca un comentariu in lb rom sunt egale cu sansele unei echipe romanesti de a lua Ch. League . Cred ca esti optimist...

Singura solutie ar fi, ca in viitor, daca exista timp si resurse, sa faca FifaROmania treaba asta...
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2004, 09:28 PM   #7
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Sunt profund dezamagit D_Dogg. Si-asa comentariul din Fifa e prost, ca sa-l mai si faci in Romana ar fi munca inutila.
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2004, 09:53 PM   #8
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Comentariul din Fifa nu este profesional, de nici o culoare. Nu zic ca s-ar putea face unul profesional aici. Dar, bucati din vocea lu Gradinescu spre ex, si Costi Mocanu, rupte din comentarii, si puse in locul astora doi,eu zic ca ar da bine...
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2004, 12:31 PM   #9
-Razvan-
Guest
 
Default

Nu cred k un comentariu facut de Gradinescu sau Enachescu, din bucati ar fi ceva k-lumea,=. Mai degraba face cineva de la 0 comentariul. Eu m-am gandit de mult la asta dar nu stiu cum sa desfac fisierele.
  Reply With Quote
Old 29-04-2005, 10:44 PM   #10
Jokes
Invincible
 
Jokes's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Bucureşti
Jokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to behold
Default

Lasztsi pretentiile.
Tre sa fimi multumiti ca exista cineva care face aceste patchuri.
Jokes is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:17 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL