INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-09-2012, 01:40 PM   #11
CalinMarian
Member
 
CalinMarian's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Targu-Mures
CalinMarian is on a distinguished road
Default

Ca sa va mearga controalele .. dupa ce va alegeti echipele intrati la controller si puneti acolo pe Keyboard Only , nu Keyboard + Mouse !
CalinMarian is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 01:40 PM   #12
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

enervanta treaba cu controalele..
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 01:42 PM   #13
tedy12
Member
 
Join Date: Jan 2009
tedy12 is on a distinguished road
Default

eroare la cornere si lovituri libere..EA a dat naiba jocul asta,pacat de el ca e frumos,astept full-ul
tedy12 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 02:00 PM   #14
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by CalinMarian View Post
Ca sa va mearga controalele .. dupa ce va alegeti echipele intrati la controller si puneti acolo pe Keyboard Only , nu Keyboard + Mouse !
Da' de unde ... tot alea raman, k,j,l,i ... ideea e sa le schimbam in timpul meciului, sau chiar inainte de meci la ultimul meniu, acolo unde avem si team management. In rest, n-am gasit alta solutie.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 02:03 PM   #15
CosminCheloo
Member
 
CosminCheloo's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
CosminCheloo is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Razor View Post
Da' de unde ... tot alea raman, k,j,l,i ... ideea e sa le schimbam in timpul meciului, sau chiar inainte de meci la ultimul meniu, acolo unde avem si team management. In rest, n-am gasit alta solutie.
Ce vorbesti nici nu ma lasa se modific L stick cu sagetile dau ca idiotul...si tot nu se modifica
__________________
Cel Care Uraste!
CosminCheloo is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 02:15 PM   #16
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Vezi ca acolo ai 3 variante ... two button, alternate si classic ... atunci cand vrei sa le modifici , alege alternate si modifica-le pe alea dupa bunul plac. Avantajul e ca la "alternate", L-stick e deja bine pus , adica pe sageti, si nu mai trebuie modificat decat la sut, pasa, etc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 02:17 PM   #17
CalinMarian
Member
 
CalinMarian's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Targu-Mures
CalinMarian is on a distinguished road
Default

Eu inainte de meci am schimbat acolo in loc de Keyboard + Mouse am pus Keyboard Only , am schimbat tastele si dupa mi s-au salvat , am iesit din joc am intrat din nou si erau controalele pe care le-am pus . Problema la mine e alta eu cand modific ceva , orice chiar si echipa inainte de meci imi apare ecranul negru cand intru in meci , vad doar tabela si radarul .. nu stiu de ce , dar din fericire am gamepad si joc cu el .

Eu pot sa spun despre joc ca are cateva imbunatatiri .. controlul balonului mult mai bun , preluarile mult mai exacte , suturile mult mai reale , gazonul mi se pare schimbat in bine , nu mai e verdele ala orbitor . EA a facut modificari bune la gameplay , insa grafica e aproape identica cu cea de la FIFA 12 .
CalinMarian is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 02:20 PM   #18
armani
Member
 
armani's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Pitesti
armani is an unknown quantity at this point
Send a message via AIM to armani
Default

Da asa este la gameplay sunt schimbari eu zic ca puteau sa le faca si la 12 dar nah e bine si acum e mult mai real jocul.
__________________
HALA MADRID
armani is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 02:33 PM   #19
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

CosminCheloo si CatafifaGod: Chestia asta e de pe la FIFA11 incoace. Solutia este Xbox 360 Controller Emulator

Eu am probleme la grafica ... aceleasi setari ca la FIFA12, si imi "flickereaza" tribunele si se vede ciudat in closeup-uri, adica la cornere, out de poarta etc. Chiar am inceput sa mai scad cate putin din setari si tot asa...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 02:36 PM   #20
CosminCheloo
Member
 
CosminCheloo's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
CosminCheloo is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Razor View Post
Vezi ca acolo ai 3 variante ... two button, alternate si classic ... atunci cand vrei sa le modifici , alege alternate si modifica-le pe alea dupa bunul plac. Avantajul e ca la "alternate", L-stick e deja bine pus , adica pe sageti, si nu mai trebuie modificat decat la sut, pasa, etc.
Ms pt pont dar akm am alta problema crashurile...cand sa intru in meci imi da crash,daca face porcari deastea si la versiunea full cred ca familia lui David Rutter o sa fie foarte sa zimcem trista.
__________________
Cel Care Uraste!
CosminCheloo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:09 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL