INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 25-08-2011, 11:02 AM   #1
nebunul
Member
 
Join Date: Aug 2011
nebunul is on a distinguished road
Default Barclays Premier League Update 11//12

pachul va contine:

-update loturi 2011-2012.
-retrogradari si promovari 2011-2012.
-vor fi si cateva fete,sar putea si kituri plus minkituri 2011-2012.

Astazi sa cel tarziu maine seara voi pune si cateva imagini din pach cat voi apuca sa lucrez la el.
nebunul is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2011, 11:07 AM   #2
Tony95
Member
 
Tony95's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Tony95 is on a distinguished road
Default

bafta la acest patch
Tony95 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2011, 11:17 AM   #3
ionutz2009
Member
 
ionutz2009's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Bucharest
ionutz2009 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ionutz2009
Default

Te ajut eu am foarte multe fete am si cam 60% din kiturile din anglia si toate minikiturile noi
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ionutz2009 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2011, 12:46 PM   #4
nebunul
Member
 
Join Date: Aug 2011
nebunul is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by ionutz2009 View Post
Te ajut eu am foarte multe fete am si cam 60% din kiturile din anglia si toate minikiturile noi
dami id-ul tau prin pm
nebunul is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2011, 02:17 PM   #5
Andreyy86
Banned
 
Andreyy86's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Andreyy86 is a jewel in the roughAndreyy86 is a jewel in the roughAndreyy86 is a jewel in the rough
Default

sper sa iasa patch bine
Andreyy86 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2011, 02:40 PM   #6
petru_golanschi
Member
 
petru_golanschi's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Romania
petru_golanschi is on a distinguished road
Default

Daca il faci pe fifa curat ai putea sa vorbesti cu Sarsaila si sa le combinati el are deja Bundesliga facuta,promovari-retrogradari,transferuri la zi + 2 stadioane,ar fi foarte frumos te rog sa vb cu el bft
__________________
Cariera mea
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
va astept sa va dati cu parerea.
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cine imi va lasa comentariu va primi la randul lui comentariu,asa ca daca vreti comentarii treceti si pe la mine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
petru_golanschi is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2011, 03:13 PM   #7
nebunul
Member
 
Join Date: Aug 2011
nebunul is on a distinguished road
Default

prima echipa Manchester City cateva imagini din joc:









jucatori: Adam Johnson,Boyata,Silva,Dzeko,Barry,Milner,Hart,Kolar ov,Lescott si Adebayor au fete reale mai tarziu cand intra ionut pe mes o sa adaug si kituri si minikituri 2011-2012.

Pareri?

Last edited by nebunul; 25-08-2011 at 03:33 PM.
nebunul is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2011, 04:06 PM   #8
petru_golanschi
Member
 
petru_golanschi's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Romania
petru_golanschi is on a distinguished road
Default

E foarte bine,ma bucur ca nu exagerezi overalul,sper ca nici un manager mode sa nu creasca exagerat de mult.....bft dar daca faci numai o singura liga cu siguranta nu va fi prea jucat,la fel cu e si a lui Sarsaila
__________________
Cariera mea
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
va astept sa va dati cu parerea.
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cine imi va lasa comentariu va primi la randul lui comentariu,asa ca daca vreti comentarii treceti si pe la mine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
petru_golanschi is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2011, 04:09 PM   #9
Andreyy86
Banned
 
Andreyy86's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Andreyy86 is a jewel in the roughAndreyy86 is a jewel in the roughAndreyy86 is a jewel in the rough
Default

arata bine
Andreyy86 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2011, 04:10 PM   #10
nebunul
Member
 
Join Date: Aug 2011
nebunul is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by petru_golanschi View Post
E foarte bine,ma bucur ca nu exagerezi overalul,sper ca nici un manager mode sa nu creasca exagerat de mult.....bft dar daca faci numai o singura liga cu siguranta nu va fi prea jucat,la fel cu e si a lui Sarsaila
deocamdata in prima versiune a pachului e Barclays Premier League sar putea sa mai fie o versiune care sa contina alta liga,overalul e din fifa 11.
nebunul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:30 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL