INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 13-08-2011, 09:15 PM   #1
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default Mesaj pentru XaNdRys si sarsaila_fifa !

Salut baieti. Am vazut ca ati inceput sa editati db. -ul de la FIFA. Sunteti de acord sa lucram impreuna si sa scoatem un mic update la campionatele importante?
XaNdRys - Tu deja ai facut cateva echipe din Spania, ai putea , daca vrei, sa termini toata liga .
sarsaila_fifa - te descurci foarte bine cu echipele din Germania. Daca vrei poti termina toata liga .
Eu as vrea sa fac Anglia ( am inceput deja cateva echipe ) si Franta.
Vom mai vedea pe parcurs daca lucruri merg in regula. Hai sa facem ceva frumos. Astept aprobarea voastra !
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2011, 10:10 PM   #2
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Intelege ca daca eu iti dau dbu meu si sarasaila pe al lui si tu cu al tau si se unesc , nu iese nimic , iese pe ala care l-ai pus ultimul.
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2011, 10:15 PM   #3
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

O sa facem in format .cmp ligile , le adunam pe toate la cineva si facem un singur db.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2011, 07:16 AM   #4
petru_golanschi
Member
 
petru_golanschi's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Romania
petru_golanschi is on a distinguished road
Default

Hai baetii dati-va acordul,o sa va fie si mai usor,va pricepeti de minune toti......si bft daca o sa ajungeti sa colaborati......sa stiti ca nu o sa fie o pierdere de timp
__________________
Cariera mea
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
va astept sa va dati cu parerea.
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cine imi va lasa comentariu va primi la randul lui comentariu,asa ca daca vreti comentarii treceti si pe la mine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
petru_golanschi is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2011, 07:34 AM   #5
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Dacă vreţi acest acord , eu nu spun că nu l-aş face , īnsă va fii plin de buguri pentru că şi pentru a importa fişierul .cmp să nu-ţi facă probleme trebuie să-i pui şi fişierul "fifa.db" . Dacă vreţi să fac toată Bundesliga , o să-mi continui munca după ziua de marţi pentru că īn această perioadă nu o să prea stau pe acasă , oricum nu garantez că patch-ul va ieşi cu mult/īnainte de īnceperea şcolii pentru că mie-mi place să muncesc calitativ , nu cantitativ şi să testez tot ce fac...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2011, 09:34 AM   #6
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Nu am spus ca nu sunt de acord , am asteptat sa vad raspunsul lui sarsaila_fifa.
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2011, 12:01 PM   #7
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Dacă v-aţi gāndit la ceva căutaţi-mă , ştiţi unde ! Săptămāna asta ( nr. marţi - vineri ) vreau să mai fac minim 5 echipe ..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2011, 02:51 PM   #8
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Eu am terminat Anglia si o buna parte din Germania. Vrei sa iti dau db.-ul meu si sa-l continui?
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2011, 08:23 PM   #9
cristy1s14
Banned
 
Join Date: Sep 2011
cristy1s14 is on a distinguished road
Default

mamaa ce tare e ..bravo baiete..tot asa..marfa rau serios
cristy1s14 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:06 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL