INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sectiunea IT
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 29-07-2010, 01:15 AM   #71
Sylver Cheetah 53
Banned
 
Join Date: May 2009
Location: Milky Way
Sylver Cheetah 53 is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Sylver Cheetah 53 Send a message via AIM to Sylver Cheetah 53 Send a message via MSN to Sylver Cheetah 53 Send a message via Yahoo to Sylver Cheetah 53 Send a message via Skype™ to Sylver Cheetah 53
Default

Mai devreme spuneai că 9600GT e cea mai bună placă ever... 9500GT e un rahat? Ah, scuze, e la juma' din preţu' celei de care pomeneai tu. Asta te deranjează.
Quote:
Originally Posted by Paul View Post
Va recomand cu drag Nvidia Geforce 9600 GT place video de o calitate cum nu sa mai auzit la un pret bun. 500 RON

Aceasta placa video este mult peste cea precedenta adica 8600 GT si ar merita fara probleme titlul de 9700 sau mai mult de atat.

La pretul ei nici nu va vine sa credeti cat FPS obtineti

cu ul intel pentium dual core @ 2.4 ghz , 4 gb ram ddr2 dual channel la 833 mhz si placa asta fifa 09 cu absolut totul la maxim scot 170 FPS

Eu am achizitionat'o si sunt profund multumit de ea.
Sylver Cheetah 53 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 01:32 AM   #72
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Sylver Cheetah 53 View Post
Mai devreme spuneai că 9600GT e cea mai bună placă ever... 9500GT e un rahat? Ah, scuze, e la juma' din preţu' celei de care pomeneai tu. Asta te deranjează.
Daca mai devreme la tine inseamna mai mult 1 an si 4 luni, bine!

In caz ca nu ai inteles, am vrut sa exclamez faptul ca este o placa formidabila la banii ei.

Daca doresti iti fac comparatie, sa sti ca la nvidia placile nu sunt neaparat mai bune dupa serie de exemplu 8xxx, 9xxx
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10

Last edited by Paul; 29-07-2010 at 01:49 AM.
Paul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:20 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL