INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 17-06-2009, 05:08 PM   #21
Toricda(FZR)
Member
 
Toricda(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Toricda(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by catos View Post
Ar fi frumos sa fi nevoit sa incepi manager mode cu echipe mici ca in FIFA06 parca.
asa ar fi normal dar daca esti cu o echipa mica dureaza pana devi antrenor mare si pana ajungi la o echipa mare toti jucatorii cunoscutti imbatranesc si se retrag
Toricda(FZR) is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2009, 06:34 PM   #22
invisible
Member
 
invisible's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
invisible will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by catos View Post
Ar fi frumos sa fi nevoit sa incepi manager mode cu echipe mici ca in FIFA06 parca.
Nu cred ca ar fi foarte frumos asa....oricum managerul-mode din fifa 2009 trebuie imbunatatit . Si la modul de a transfera jucatori ar mai trebuii lucrat ....ar fi frumos sa poti da jucatori la schimb si sa poti sa iti dai demisa oricand .
invisible is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2009, 07:36 PM   #23
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Mie chiar mi-ar place sa trebuiasca sa incepi manager mode cu o echipa mica. Asa mi se pare normal. Nu sa vina un anonim, deodata, la o echipa ca Chelsea, Barcelona etc
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2009, 03:11 AM   #24
Shaggy18cm
Member
 
Join Date: Oct 2008
Shaggy18cm is on a distinguished road
Default

Cine vrea sa inceapa cu o echipa mica sa inceapa..nu va retine nimeni,mie unul nu mi-a placut chestia asta la fifa 2005 de exemplu,pentru ca Zidane si R.Carlos erau deja retrasi de la Real cand ajungeam eu in al 3-lea sezon sa preiau echipa.

Ce cred eu ca trebuie imbunatatit ar fi sumele de transferuri,si in special(ce detest la fifa 2009) , daca pleci de la echipa si te intorci sezonul urmator,bugetul echipei se reseteaza,nu ramane cat ai avut cand ai plecat si sa poti sa faci transferuri mai detaliate,sa poti sa dai un jucator + o suma de bani,sau 2 jucatori la pachet,etc..ca in realitate.
Shaggy18cm is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2009, 11:48 AM   #25
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Sectiunea de transferuri ar trebui rescrisa complet, mi se pare destul de aiurea cum decurg negocierile pentru jucatori.

Mi-ar place sa existe si o echipa a doua de unde sa poti promova tineri sau sa ii trimiti pe cei care nu au loc in echipa mare, pe cei care sunt in ultimul an de contract si nu vor sa isi prelungeasca intelegerea etc.

Ar trebui sa poti sa faci parteneriate intre echipe (ceva de genul FC Timisoara - CS Buftea).
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2009, 02:59 PM   #26
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

ar fi bine sa nu poti incepe cariere cu Manchester Utd,Real M,Barca etc. ar fi bine sa poti lua ptr inceput doar echipe mici apoi cu timpul sa poti ajunge la echipele mari
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2009, 10:40 AM   #27
macabis2
Member
 
macabis2's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Pitesti
macabis2 is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to macabis2 Send a message via Skype™ to macabis2
Default

Eu incep cu echipe din ligi inferioare
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
este un joc de fotbal in care ai controlul total asupra unei echipe de fotbal
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
macabis2 is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2009, 01:15 PM   #28
stephan3l
Member
 
Join Date: Jun 2008
Location: Bucharest
stephan3l has a little shameless behaviour in the past
Send a message via Yahoo to stephan3l
Default

Quote:
Originally Posted by JaRdEl View Post
ar fi bine sa nu poti incepe cariere cu Manchester Utd,Real M,Barca etc. ar fi bine sa poti lua ptr inceput doar echipe mici apoi cu timpul sa poti ajunge la echipele mari
sau...mai degraba...sa fie ca la fifa 2007 parca....EX: la Real Madrid puteai incepe cu echipa a 2-a ( Real Madrid
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephan3l is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2009, 04:05 PM   #29
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by stephan3l View Post
sau...mai degraba...sa fie ca la fifa 2007 parca....EX: la Real Madrid puteai incepe cu echipa a 2-a ( Real Madrid
Pai normal ca puteai sa incepi cu Real Madrid 2, daca echipa a 2-a era in acel an in liga a 2-a Spaniola
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2009, 02:21 PM   #30
SHooTeR
Member
 
Join Date: Jan 2009
SHooTeR is an unknown quantity at this point
Default

Poi...cand apare Fifa09 PC???

Last edited by SHooTeR; 21-06-2009 at 02:23 PM.
SHooTeR is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa 10 manager mode 2010

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:11 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL