INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 23-05-2008, 07:14 PM   #21
@lyn
Member
 
@lyn's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Trusesti/Botosani
@lyn will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by eLiTe View Post
Diferenta este ca voi ati fost ajutati de Ceausescu si ati luat multe titluri cu japca, cand erau in campionat suspendati jucatorii stelei, se reducea pedeapsa ca erau jucatori de lotul national =))).

Pai acum de ce nu se mai face ? Nu as suporta sa tin cu o echipa care a fost sustinuta de Ceausescu si armata. Huo !

Da un ochi pe semnatura mea.

Aline ai fost la vreun meci in viata ta ? Semintele nu sunt bune la TV.
Hai sa ne aducem aminte de acum 20-25 de ani. C treaba are Ceausescu acum??? Ai uitat ce sa spui despre Steaua si acu spui lucruri de moolt uitate??? =))

Si daca te intereseaza am fost la meciuri,ce daca nu sunt din Bucuresti inseamna ca nu pot sa vad meciuri de pe stadion?? =))
__________________
Ce drog ciudat,
Eşti roş-albastru fermecat!
Mă duci la cer şi-īnnebunesc,
Doar cānd te iau simt că trăiesc.
Orice ar fi,
Te voi urma,
Oriunde-ar fi locul unde tu vei juca!
STEAUA acum,
STEAUA mereu,
O singură echipă īn sufletul meu!
@lyn is offline  
Old 25-05-2008, 04:43 AM   #22
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Cred ca anul asta putem prinde un loc de Uefa dar trebuie sa fim mai temperati caci am vazut pe ce loc terminam cand visam titlul. Interdictia la transferuri ne-a si facut rau dar si mult mai mult bine, asa am descoperit tinere talente gen Gaman, Gangio sau Barboianu care nu ar fi avut loc de cine stie ce petarde sau bananieri care ar fi urmat sa ia calea Baniei in perioada de transfer. O prezenta in Uefa ar fi un inceput de drum catre performanta pentru ca nu moti muta muntii din loc dintr-o data.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 25-05-2008, 03:41 PM   #23
eLiTe
Member
 
eLiTe's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bucuresti
eLiTe is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Saint View Post
O marite ultras!
Tu nu mai comenta atata de alte echipe, cand voi sunteti praf! Cand o sa joace rapidul bine, atunci sa zici de dinamo, steaua, alte echipe!
Las-o mai usor cu ultras ...

A jucat Rapidul cu steaua mai bine .. si ce a facut ? A supt-o .. pana la urma ni s-au luat 3 puncte si asta nu poate contesta nimeni. Acolo se termina campionatul ! In cel mai rau caz faceam egal desi eu spun ca eram pe ei ..

Tocmai in acel meci pentru prima data s-a intrerupt pe un asemenea motiv cand se intamplase de mai multe ori in tara ! Toata presa a contestat decizia arbitrului, si toti ne-au dat pe noi invingatori.

M**e steaua, FRF, Becali, FOTBALUL ROMANESC !
__________________

eLiTe is offline  
Old 25-05-2008, 03:54 PM   #24
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Si ce aducea mai multa demnitate si respect sa stati capre cu cfr sau sa aratati ca intradevar sunteti singuri impotriva tututor si sa jucatori corect?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 25-05-2008, 04:10 PM   #25
eLiTe
Member
 
eLiTe's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bucuresti
eLiTe is an unknown quantity at this point
Default

De ce sa joci pe bune cand tu [steaua] vrei sa iei titlul cu japca ? Vezi meciul cu CFR, Urziceni, Craiova ETC. !!!

To blue nu te baga .. ca oltenii tai ne-au felicitat pe mai multe forumuri ca nu am jucat pe bune. Toti au fost sezonul acesta si sper ca vor fi si la anul daca o sa fie aceeasi situatie ANTI-steaua [spurcati].
__________________

eLiTe is offline  
Old 25-05-2008, 04:42 PM   #26
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

Deja exagerezi, sunt sigur ca toate cele 17 echipe din liga 1, exceptand Steaua au felicitat rapidistii pe toate forumurile.

Oricum te inteleg, la cat de rar reuseste Rapidul sa bata pe Steaua, si la cateva luni dupa meci inca aveti vise cu el
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline  
Old 25-05-2008, 05:05 PM   #27
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Da stiu erau unii care doreau sa dam meciul nemteniilor ca sa bice Buzau, cand ura pt o alta echipa depaseste dragostea pt propria echipa nu e bine. Noi am tinut la onoarea noastra si am jucat pe teren si cu Ceahlaul si cu steaua, asa am demonstrat ca nu intram in aceasi oala cu steua si cfr si caci demnitatea noastra e mai presus decat razbunarea.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 25-05-2008, 05:23 PM   #28
@lyn
Member
 
@lyn's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Trusesti/Botosani
@lyn will become famous soon enough
Default

cred ca macar un admin va vedea comportamentul lui eLiTe!!! uitati-va mai sus ce cuvinte foloseste.
__________________
Ce drog ciudat,
Eşti roş-albastru fermecat!
Mă duci la cer şi-īnnebunesc,
Doar cānd te iau simt că trăiesc.
Orice ar fi,
Te voi urma,
Oriunde-ar fi locul unde tu vei juca!
STEAUA acum,
STEAUA mereu,
O singură echipă īn sufletul meu!
@lyn is offline  
Old 25-05-2008, 05:27 PM   #29
eLiTe
Member
 
eLiTe's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bucuresti
eLiTe is an unknown quantity at this point
Default

Taci la Botosani.
__________________

eLiTe is offline  
Old 25-05-2008, 06:16 PM   #30
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

Eu cred ca Steaua este marea favorita la castigarea titlului in sezonul viitor pentru ca deja avea o aparare fantastica, dar ii lipsea mijlocasi si atacanti iar acum prin venira lui Szekely, in special dar si a lui Neagoe si Ionescu deja Steaua si-a intarit considerabil linia de mijloc...cat despre atac, se tot scrie ca se va aduce un adevarat varf, insa nu trebuie sa-l neglijam nici pe Bogdan Stancu. Nu cred ca CFR e in stare sa castige titlul iar, deoarece, in primul rand fac prea multe transferuri, atat veniri cat si plecari, iar in al doilea rand, exceptand cativa jucatori, restul nu prea au valoare. In acest sezon a profitat de pasii gresiti facuti de Rapid si Dinamo in special, dar si de Steaua. Referitor la Dinamo, nu ma pronunt pentru ca nu stiu ce jucatori vor fi adusi de catre rednic (cine stie de prin ce colt al lumi). Rapidul are un lot foarte echilibrat ca valoare, insa daca va scapa de micile exceptii si va aduce cativa jucatori de valoare poate catiga campionatul la pas. Nu cred ca Poli va putea castiga deocamdata campionatul, insa depinde de ce transferuri va face. In rest, nu cred ca altcineva se poate bate la titlu, poate doar la cupa uefa, adica fc. vaslui, unirea urziceni, otelul, craiova si poate fc brasov.
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE

Last edited by Cătălin; 25-05-2008 at 06:19 PM.
Cătălin is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Tags
doar steaua


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:03 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL