INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 21-03-2008, 10:53 AM   #1001
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Astazi a aparut un patch compatibil cu MP 5.0, care va aduce pozele stadioanelor si oraselor din Liga 1:

ftp://ftp.4players.de/pub/hosted/fmc..._Rumaenien.exe

Enjoy!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2008, 01:49 PM   #1002
Kahn
Member
 
Kahn's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Braila
Kahn will become famous soon enough
Default

Patchuri pentru fetele mai multor arbitrii exista sau alte patchuri care sa faca jocul mai frumos?
__________________
Timpul este imaginea mobila a eternitatii imobile-Platon
Cunoaste-te pe tine insuti-Socrate
Nu de vorba celor multi trebuie sa tinem seama,ci de judecata celui care cunoaste adevarul pur-Platon
Chibzuieste fara graba dar executa repede hotararile ce le-ai luat-Socrate
Dumnezeu nu joaca zaruri cu lumea-Einstein
Kahn is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2008, 02:25 PM   #1003
Puiutu_adi
Member
 
Join Date: Mar 2008
Puiutu_adi is on a distinguished road
Default

sal baieti...m-am enervat..am instalat windowsul din nou....fara service pack 2..si tot aceasi treaba...imi iese din joc....nu mai joc pana nu apare 09:P...ca numa ma enervez....am o intrebare..ceva adresa unde putem face ceva sugesti pentru fifa manager 09?...exista?.....si daca da...datimi si mie adresa va rog...ca vreau sa dau si io ceva idei...ms mult.....
Puiutu_adi is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2008, 02:58 PM   #1004
Kahn
Member
 
Kahn's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Braila
Kahn will become famous soon enough
Default

Pot sa fac ca jucatorii sa se retraga la o varsta mai inaintata?Si....a gasit cineva solutia cu plasele?
__________________
Timpul este imaginea mobila a eternitatii imobile-Platon
Cunoaste-te pe tine insuti-Socrate
Nu de vorba celor multi trebuie sa tinem seama,ci de judecata celui care cunoaste adevarul pur-Platon
Chibzuieste fara graba dar executa repede hotararile ce le-ai luat-Socrate
Dumnezeu nu joaca zaruri cu lumea-Einstein
Kahn is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2008, 07:53 PM   #1005
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Puiutu_adi View Post
sal baieti...m-am enervat..am instalat windowsul din nou....fara service pack 2..si tot aceasi treaba...imi iese din joc....nu mai joc pana nu apare 09:P...ca numa ma enervez....am o intrebare..ceva adresa unde putem face ceva sugesti pentru fifa manager 09?...exista?.....si daca da...datimi si mie adresa va rog...ca vreau sa dau si io ceva idei...ms mult.....
Daca stii limba engleza, poti posta sugestiile tale pe forumul oficial al jocului la adresa asta:
http://board.fm08.de/index.php?showforum=222

@ Kahn:
Fetele arbitrilor? Nu te multumesti cu Kim Milton Nielsen si Urs Meier? Ambii "super arbitrii" care au facut atatea 'servicii' echipei nationale a Romaniei! NOT
Cu varsta de retragere a unor jucatori, eu zic ca nu e nevoie sa modifici nimic. Este bine asa. Cat despre plasele portilor, mie mi se misca cand se inscrie un gol, asa ca....
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2008, 08:24 PM   #1006
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

ar terbui sa iti mearga foarte bine fara windows cu sp 2 . mie mi a mers perfect



CEAUSESCU A INVIAT LALALALALA....SI A DAT COMUNICAT SA CASTIGE STEAUA. DIN CATE TITLURI AVETI VOI MAI MULT DE JUMATE SUNT MURDARE
margarit is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2008, 09:51 PM   #1007
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by margarit View Post
ar terbui sa iti mearga foarte bine fara windows
CEAUSESCU A INVIAT LALALALALA....SI A DAT COMUNICAT SA CASTIGE STEAUA. DIN CATE TITLURI AVETI VOI MAI MULT DE JUMATE SUNT MURDARE
Vad ca faci un off-topic cat toate zilele. Du-te la sectiunea Liga 1, si cearta-te cu cine vrei acolo.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2008, 11:33 PM   #1008
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

nu ma certam cu nimeni. poti sa iei postul meu ca signature. asa as ptuea si eu sa spun si eu ca esti "off topic" pt ca "steaua $ SS LAZIO Forever" nu ma intereseaza chiar deloc si nici nu sunt curios sa stiu cu ce echipe ti tu. asa ca te rog frumos as nu mai fi off topic
margarit is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2008, 06:49 AM   #1009
ricochet2
Member
 
Join Date: Mar 2008
ricochet2 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Kahn View Post
Patchuri pentru fetele mai multor arbitrii exista sau alte patchuri care sa faca jocul mai frumos?
daca fetele sint faine, cu placere (fete, adica daughters)
ricochet2 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2008, 01:51 PM   #1010
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by margarit View Post
nu ma certam cu nimeni. poti sa iei postul meu ca signature. asa as ptuea si eu sa spun si eu ca esti "off topic" pt ca "steaua $ SS LAZIO Forever" nu ma intereseaza chiar deloc si nici nu sunt curios sa stiu cu ce echipe ti tu. asa ca te rog frumos as nu mai fi off topic
Atunci pune-o ca semnatura. Ce mai astepti.
Si cred ca te certai cu mine. Spre deosebire de 'semnatura' ta, semnatura mea nu "vorbeste" cu nimeni, este doar o stare de fapt, in schimb la tine apare:

DIN CATE TITLURI AVETI VOI MAI MULT DE JUMATE SUNT MURDARE

ceea ce denota ca vorbesti cu cineva, ca doar n-oi vorbi singur!

Oricum echipele cu care tin eu se vad in avatar, ceea ce e in semnatura sunt cele mai importante echipe cu care tin!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:35 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL