INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi
Register FAQ Community Calendar

View Poll Results: al catelea sport favorit al vostru este hochei-ul?
3 4 8.33%
2 6 12.50%
1 5 10.42%
4 8 16.67%
5 25 52.08%
Voters: 48. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 06-01-2007, 03:08 PM   #91
Time2Chill
-****-
 
Time2Chill's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Pitesti-Bucuresti
Time2Chill has a spectacular aura aboutTime2Chill has a spectacular aura about
Default

Anu asta i-a batut doar, in rest... steaua are aproape de 40 de campionate... deci... trage tu concluziile: cine pe cine bate??
Btw Voi stiati ca Miercurea Ciuc joaca si in campionatul Maghiar? era suparata ca nu a mai luat campionatul de multisor pe aici, si acum joaca si la bozgori, ultima data cand am auzit, erau pe primu loc.
__________________
I'M BACK, for the moment!!!
Time2Chill is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2007, 06:12 PM   #92
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Apropo, cate echipe sunt in campionatul nostru in afara de Steaua si Miercurea Ciuc, mai sunt?
Alex is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2007, 06:14 PM   #93
pikciu
violetul
 
pikciu's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Pitesti
pikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to pikciu Send a message via Skype™ to pikciu
Default

mai sunt, mai stiam de rapid, sf. gheorghe, galati si inca vreo 4-5... dar nesemnificative.
__________________
A tot schimbat, de zeci de ori
Īn cariera-i agitată
Şi fanioane, şi-antrenori,
Dar clubul Argeş niciodată.
pikciu is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2007, 06:25 PM   #94
stefan
Guest
 
Default

Pai mai este inca una in Miercurea Ciuc, una in Gheorghieni, mai e Sportul Studentesc care am impresia ca e cea mai slaba dintre toate si o echipa denumita "Dinamo Bucuresti/Dunarea Galati", nu stiu care e treaba cu ei.

SC Miercurea Ciuc joaca si in campionatul Ungariei pentru ca in Romania se joaca prea putine meciuri si adversarii sunt slabi.
  Reply With Quote
Old 06-01-2007, 10:07 PM   #95
KlaU
Member
 
KlaU's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
KlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by bobi View Post
Pai mai este inca una in Miercurea Ciuc, una in Gheorghieni, mai e Sportul Studentesc care am impresia ca e cea mai slaba dintre toate si o echipa denumita "Dinamo Bucuresti/Dunarea Galati", nu stiu care e treaba cu ei.

SC Miercurea Ciuc joaca si in campionatul Ungariei pentru ca in Romania se joaca prea putine meciuri si adversarii sunt slabi.
Pai au voie sa joace in 2 campionate ?
KlaU is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2007, 10:10 PM   #96
Time2Chill
-****-
 
Time2Chill's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Pitesti-Bucuresti
Time2Chill has a spectacular aura aboutTime2Chill has a spectacular aura about
Default

Sunt 6 echipe
Steaua
Miercurea Ciuc
Proghim Ghiurghieni
Dunarea Galati (C.S. Dinamo a incercat sa isi infiinteze echipa, dar nu a rezistat si s-a mutat la Galati)
Cic (nu stiu cum se scrie, ca nu stiu maghiara, este un fel de echipa a 2a a Ciucului)
Sportul Studentesc

Cei de la Rapid au incercat si ei sa isi faca echipa, dar fara un oarecare istoric, nu ai spectatori si s-a retras dupa un sezon, sau doua
__________________
I'M BACK, for the moment!!!
Time2Chill is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2007, 10:59 PM   #97
alecs
Member
 
alecs's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Timisoara
alecs is an unknown quantity at this point
Default

ati vazut cu cat a batut OMSK pe Alba Volan?
Omsk sunt preferantii mei. In min 15 era 3-0 pr Omsk(nu am vazut pana la final)
__________________
AMD Athlon II X4 640 Quad Core, 3000MHz ||Asus M4A77T || Gainward GTX460 768MB GDDR5 || 4GB 1600MHz DDR3

"If the brain were simple enough for us to understand it, we would be too simple to be able to do so."

(Ken Hill)
alecs is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2007, 10:04 AM   #98
Varaloi
Guest
 
Default

Da...i-a facut praf pe aia.Da' ai vazut ca aia sau imbrecat in roz pt o campanie de caritate.??Ma rog...diferenta mare de valoare
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:28 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL