INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

View Poll Results: Ati cumparat sau veti cumpara Fifa 08 original?
Am cumparat 106 23.82%
Voi cumpara 44 9.89%
Nu 295 66.29%
Voters: 445. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 12-05-2008, 11:08 PM   #111
Sab
Member
 
Join Date: Aug 2004
Sab is an unknown quantity at this point
Default

Daca vrei sa te joci vs calc atunci chiar nu e nicio diferenta. Daca vrei sa te joci Online pe EASO atunci cumpara-l. De asemenea poti participa in ligi Internationale unde este obligatoriu sa ai jocul original si implicit un cont de Online.

Cam asta e diferenta. Ca in fotbalul romanesc: vrei performanta, vrei sa te bati de la egal la egal cu real madrid atunci ia jucatori de milioane de euro. nu vrei? atunci ia jucatori de cateva sute de mii si bucura-te ca doar ai "participat" .


Eu va recomand sa-l cumparati si sa va jucati pe Online si sa va inscrieti in ligile internationale. Romania a ramas in urma la capitolul numar de jucatori pe plan international fata de tarile vecine, desi avem perfomante mult mai mari decat vecinii nostri. Ungaria de exemplu are o comunitate de 400-500 jucatori (da, cu fifa original ) iar noi suntem undeva la 150-200.

HF vs PC si la cat mai multe goluri pe amator la vinclu cu C. Ronaldo.
Sab is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2008, 12:19 AM   #112
Vladutzyy
Member
 
Vladutzyy's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Tara Lu' Graham
Vladutzyy will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to Vladutzyy Send a message via Skype™ to Vladutzyy
Default

pana acuma eu nu am cumparat jocul original....si nustiu daca o voi face....si nu ma deranjeaza prea mult pt ca nu prea sunt interesant de "facilitatile" date de jocul original (ex: sa joci pe serverele EA...ceva de genu)
Vladutzyy is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2008, 11:55 AM   #113
macabis2
Member
 
macabis2's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Pitesti
macabis2 is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to macabis2 Send a message via Skype™ to macabis2
Default

Eu il am original...ieri l-am cumparat cu 59.90 RON
macabis2 is offline   Reply With Quote
Old 15-06-2008, 09:56 AM   #114
ZuPreme
Member
 
ZuPreme's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
ZuPreme is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by HuiduDX View Post
Nu il cumpar ca pot sa-l gasesc repede pe strong dc.Il i-au si merge bine
Da mentalitatea romanului dc sa il cumpar cand il pot gasi pe net..
Io unu am cumparat de la 06 incoa toate versiunile de fifa originale si pot sa spun ca merita banul....
In primul rand pot sa joc la ce ora vreau p[e sv ea si nu platesc taxe pt sv cum se platesc de exemplu pt WOW ai cumparat jocu original iti faci cont EASO si te joci cand vrei.
ZuPreme is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2008, 05:14 PM   #115
Mysteries of Space
Member
 
Join Date: Jun 2008
Mysteries of Space is on a distinguished road
Smile

Am cumparat FIFA 08 si UEFA EURO 2008 la sfarsitul luni mai. Era promotie la magazin, ambele la 150 ron sunt multumit la modul online dar daca nu se fac progrese serioase nu cred ca mai cumpar.
Mysteries of Space is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2008, 07:35 PM   #116
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, România
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Mysteries of Space View Post
Am cumparat FIFA 08 si UEFA EURO 2008 la sfarsitul luni mai. Era promotie la magazin, ambele la 150 ron sunt multumit la modul online dar daca nu se fac progrese serioase nu cred ca mai cumpar.
toti cu aceeasi mentalitate... de ce sa cumpar daca nu ...
fratilor cand observa cei de la EA câtă piraterie este la jocul PC nu le vine sa mai scoata versiuni pe PC, cumparati jocul si astfel ii sustineti pentru mai multe realizari majore
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2008, 08:34 AM   #117
macabis2
Member
 
macabis2's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Pitesti
macabis2 is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to macabis2 Send a message via Skype™ to macabis2
Default

Quote:
Originally Posted by BughyRy View Post
toti cu aceeasi mentalitate... de ce sa cumpar daca nu ...
fratilor cand observa cei de la EA câtă piraterie este la jocul PC nu le vine sa mai scoata versiuni pe PC, cumparati jocul si astfel ii sustineti pentru mai multe realizari majore
De-aia au si ales sa faca de exemplu FIFA STREET 3 pentru PS3 (unde nu exista INCA MODCHIP).....S-ar putea ca nici fifa 09 sa nu fie pentru PC.... Nu muriti.....FIFA08-70RON
EURO08-90ROM
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
este un joc de fotbal in care ai controlul total asupra unei echipe de fotbal
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
macabis2 is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2008, 12:30 PM   #118
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by macabis2 View Post
De-aia au si ales sa faca de exemplu FIFA STREET 3 pentru PS3 (unde nu exista INCA MODCHIP).....S-ar putea ca nici fifa 09 sa nu fie pentru PC.... Nu muriti.....FIFA08-70RON
EURO08-90ROM
Preturile pe care le-ai mentionat sunt la cateva luni buni de la lansarea oficiala a celor doua jocuri cand, in mod normal, interesul este mult mai mic. Cand au fost lansate ambele costau dublu si se stie foarte bine ca romanul daca nu joaca ceva la doua ore de la lansare, nu e multumit.

Stai linistit, FIFA 09 a fost confirmat pe PC.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2008, 04:52 PM   #119
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, România
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

FIFA08 cel putin nu a fost dublu cat a zis macabis2, eu l-am luat de la gameshop cu 99 RON, iar EURO08 la lansare a fost 150RON
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2008, 09:54 PM   #120
gulyzor
Member
 
Join Date: Jun 2008
gulyzor is on a distinguished road
Default

eu mi-am luat mare tzeapa si nu mai cumpar in viata mea fifa 08 l-am luat din carrefour orhidea am dat 900 si ceva de mii pe el crezand ca pot jucat fifa onnline cu ceilalti dupa ce l-am instalat m-am inregistrat pe site-ul EA am scris codu ala de pe dvd si knd sa intru sa dau play onnline nu mergea ca cica nu mi-am facut cont... E o mare porkarie am dat 900 de mii degeaba pe el...
gulyzor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:07 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL