INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 10-10-2009, 09:00 PM   #11
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default Test-ul patchului

#Primul test al acestui patch#

http://www.dump.ro/fisiere/fifa-10-m...9sbv9oT5t8ohlV

http://www.speedyshare.com/157621663.html

Atentie ! Acestea sunt doar 8 poze cu grupele Champions League la finalul primului sezon , 2 poze cu clasamentul din Romania la finalul primului sezon si 1 poza cu Europa League in actiune (+ font-ul nou) ... Sper ca FifaRomania sa ma lase sa pun link-ul de download la patch ..
Atentie ! Acestea sunt doar poze , nu este si patch-ul ..

**La test , patch-ul nu a avut niciun bug ..
PS : Numai cereti patch-ul sau id-ul meu , daca baietii imi dau acceptul sa il pun il voi pune , daca nu nu ..

Last edited by alyn2009; 10-10-2009 at 09:09 PM.
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009, 09:10 PM   #12
Snooky
Banned
 
Snooky's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Snooky is on a distinguished road
Default

Eu cred ca ar trebui sa il pui , nu inteleg de ce sa nu il pui ca nu e patch de la ceva echipa rivala ...
Snooky is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009, 09:17 PM   #13
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Ma , e patch-ul meu personal , dar contine baza de date RLSP a echipei FifaRomania .. Daca FifaRomania (sau mns) imi da acordul sa il pun , il voi pune ..

PS : Patch-ul dupa parerea mea e foarte bine realizat si nu contine buguri , puteti vedea pozele
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009, 09:33 PM   #14
Shuby
Member
 
Shuby's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
Shuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the rough
Default

M-am uitat la poze si nu pot decat sa te felicit pentru munca depusa!Arata bine!
__________________
Hugs,not drugs folks!
____

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Shuby is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009, 09:37 PM   #15
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Shuby View Post
M-am uitat la poze si nu pot decat sa te felicit pentru munca depusa!Arata bine!
Stiu .. acuma nu vreau sa ma laud cu patch-ul dar eu unul sunt foarte foarte multumit de ceea ce am facut .. am simulat inca 3 sezoane in continuare in liga I (romania) si ce pot sa spun .... rapid , cfr , steaua , dinamo , urziceni , timisoara in primele 8 echipe au fost mereu ... in cupa romaniei vaslui - craiova .. otelul - dinamo (meciuri dinastea se joaca in finala) iar in europa league si champions league sunt grupe foarte reale ca in realitate ...
Apoi am simulat 3 sezoane si in Anglia .. Man Utd , Arsenal , Chelsea , Liverpool , Man City la putere .. Tottenham si celelalte in urma lor .. e un patch foarte bun .. un patch ce i-a lipsit foarte mult la FIFA 10 ... un enhanced manager mode ...
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 01:25 AM   #16
solidmag3
Member
 
solidmag3's Avatar
 
Join Date: May 2008
solidmag3 has a little shameless behaviour in the past
Default

La mine e mai realist steaua a terminat pe 18
solidmag3 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 01:57 AM   #17
DanyNesta13
Member
 
DanyNesta13's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
DanyNesta13 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alyn2009 View Post
Ma , e patch-ul meu personal , dar contine baza de date RLSP a echipei FifaRomania .. Daca FifaRomania (sau mns) imi da acordul sa il pun , il voi pune ..

PS : Patch-ul dupa parerea mea e foarte bine realizat si nu contine buguri , puteti vedea pozele
Din poze ee super patchul dar e o mik chestie sunt cateva litere care nu se vad la besiktas din poze .In rest exceptionall bvoo Sper sa te lase Mns sa-l pui Patchul.Bvooo
DanyNesta13 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 08:37 AM   #18
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

@ solidmag3 : dupa ce o sa instalezi acest patch , o sa ai un manager mode mult mai real ..

@ danynesta13 : besiktas si inca vreo 4 echipe au asa datorita caracterelor care nu sunt incluse in patch ... insa nu e o problema asa de mare ...
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 09:00 AM   #19
Mr.Splash`
Member
 
Mr.Splash`'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Constanța
Mr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond repute
Default

Dar postezi azi link-ul ala? Cei de la FifaRomania n-au zis nimic, posteaza-l si vei vedea daca va fi aprobat de moderator l-)!
__________________


Mr.Splash`

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
..:::4 ani pe FifaRomania:::..

Mr.Splash` is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2009, 09:42 AM   #20
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Pai dar eu astept decizia lui mns , pentru ca asa il pun acuma .. il descarca 5-6 si il pun pe alte site-uri si ma trezesc ca nu imi da acceptul ... asa il astept pe mns cu decizia si il voi posta in maxim 2 ore de la decizie ...
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:21 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL