INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 06-10-2010, 09:59 PM   #51
Narco
Member
 
Narco's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Deasupra ta !
Narco is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Sylver Cheetah 53 View Post
Comparaţia ta e cel puţin inadecvată, ca să nu zic de-a dreptu' imbecilă. FIFA e un simulator. Ce legătură are cu GTA sau Mafia? E ca şi cum compari varza cu capra. Compară-l cu NFS, dacă vrei, nu cu Mafia.
Tu nu vezi prietene ce avatar si ce nick-name ai? Si mai vorbesti de GTA4 si Mafia2 ca sunt jocuri de copii de 12-13 ani, cand tu traiesti in lumea lui wolverine. Vrei sa pari interesant pe aici, dar nu ti-ai gasit persoana potrivita.

Si in al doilea rand n-am comparat Mafia cu Fifa. Te laudai tu pe aici ca ai dat 10 milioane pe toate componentele tale si ca iti merge Fifa, iar eu ti-am zis ca daca te vei juca alt joc gen: Mafia sau GTA4 pe detalii decente nu iti va merge asa de bine. Ai inteles acum?
__________________
Don't drink and drive, smoke and fly.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Narco; 06-10-2010 at 10:04 PM.
Narco is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2010, 10:44 PM   #52
cristy ingerul
Member
 
cristy ingerul's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
cristy ingerul is on a distinguished road
Default

nick-name-ul lu-i sylver cheetah53 spune totul, acuma se lauda ca are pc puternic si ca ii merge fifa 11 la perfectie
cristy ingerul is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 12:02 AM   #53
Sylver Cheetah 53
Banned
 
Join Date: May 2009
Location: Milky Way
Sylver Cheetah 53 is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Sylver Cheetah 53 Send a message via AIM to Sylver Cheetah 53 Send a message via MSN to Sylver Cheetah 53 Send a message via Yahoo to Sylver Cheetah 53 Send a message via Skype™ to Sylver Cheetah 53
Smile

Quote:
Originally Posted by cristy ingerul View Post
sylver cheetah 53@ iata unde era "domnul profesor" ce faci acuma corectezi lumea? sau te crezi tu mai perfect ca noi in literatura romana.
Literatura romānă? Aia se cheamă "gramatică", prietene, da' pentru tine salamu' şi cozonacu' e tot una. Mīine-poimīine o să ai diplomă de BAC, că deh, la noi se scot analfabeţi cu diplome pe bandă rulantă. Vai de mama noastră.
Quote:
Originally Posted by Scatterbrain View Post
Și nu mai īnjura tu EA aiurea că v-a scos jucăria cu Direct Ip.
Au scos-o pentru a evita cāt de cāt pirateria, că nu le mai cumpăra nici dracu' jocul daca băgau direct ip.
Asta crezi tu pentru că atīt te duce mintea. Nu au scos direct-IP ci nu l-au băgat. E o diferenţă. Au portat versiunea pe pe xbox... E simplu. Nici măcar butoanele nu s-au sinchisit să le schimbe. Asta e lipsă de respect combinată cu nesimţire.
Mai am puţin şi plīng. Nimeni nu le cumpăra jocul dacă avea direct-IP. Nici nu se scot decīt sute de milioane de dolari din jocuri electronice. Industria asta mai are puţin şi bate Hollywood-ul, dacă nu cumva a făcut-o deja. Da' uite că au scos şi ei direct ip, să nu moară de foame.
Fiecare gīndeşte după cīt īl duce mintea.
Quote:
Originally Posted by Narco View Post
Tu nu vezi prietene ce avatar si ce nick-name ai? Si mai vorbesti de GTA4 si Mafia2 ca sunt jocuri de copii de 12-13 ani, cand tu traiesti in lumea lui wolverine.
Dar de unde ştii tu ce semnificaţie are pentru mine nick-ul pe care l-am ales? Oi mai fi şi vreo Mama Omida, te pomeneşti.
Deşi eşti un nimeni de pe un forum şi nu am de ce să-ţi dau explicaţii, dacă tot eşti aşa curios, află că Sylver este pur şi simplu numele unei formaţii de euro-dance care-mi place. Este o formaţie belgiană. Iar cheetah īnseamnă ghepard īn engleza americană (īn engleza britanică se scrie sheetah). Este un animal care-mi place şi atīta tot. Deci nu īnţeleg prea bine unde ai vrut să baţi, dar cred că nici tu.

Quote:
Originally Posted by Narco View Post
Vrei sa pari interesant pe aici, dar nu ti-ai gasit persoana potrivita.
Nu mi-am găsit persoana potrivită... Scuze, m-am legat de un gangster. Il cappo di tutti capi. Du-te mă de aici... Crezi că mă impresionezi cu poza aia cu 2Pac. Tu vrei să pare ce nu eşti, nu eu.

Quote:
Originally Posted by Narco View Post
Si in al doilea rand n-am comparat Mafia cu Fifa. Te laudai tu pe aici ca ai dat 10 milioane pe toate componentele tale si ca iti merge Fifa, iar eu ti-am zis ca daca te vei juca alt joc gen: Mafia sau GTA4 pe detalii decente nu iti va merge asa de bine. Ai inteles acum?
Nu mă interesează cum īmi merge pe gunoaiele alea că nu joc eu aşa ceva. Merge Colin McRae Dirt? Merge! Bun. Merge Fifa 11? Merge! Bun. Merge Painkiller Overdose? Merge şi ăla! E perfect atunci, pot să joc tot ce-mi place.

Quote:
Originally Posted by cristy ingerul View Post
nick-name-ul lu-i sylver cheetah53 spune totul, acuma se lauda ca are pc puternic si ca ii merge fifa 11 la perfectie
*lui

Hmm. Recunosc că nu mă prind ce deducţii faceţi voi după nick-ul meu, dar na, eu nu sīnt psiholog aşa mare ca voi.
Mai greu cu gramatica... sau literatura... mama ei.
Sylver Cheetah 53 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 01:33 AM   #54
cristy ingerul
Member
 
cristy ingerul's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
cristy ingerul is on a distinguished road
Default

"lu-i" asa am pus eu ar fi o problema pentru tine sau defapt stai ca nu-mi mai continui iar parerea despre tine ca vei zice iar ca am scris aiurea:|
cristy ingerul is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 09:36 AM   #55
cubdegheata
Banned
 
cubdegheata's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
cubdegheata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to cubdegheata
Default

se spune ca cel mai inteligent cedeaza primu'...dar nu e cazul vostru
cubdegheata is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 09:51 AM   #56
nicothebest13
Member
 
nicothebest13's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
nicothebest13 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by F A B Y View Post
Daca iti iei gts 250 nu va exista joc care sa nu poti sa il joci pe o perioada de 3,4 poate chiar 5 ani.

Eu am :
ATI RADEON HD4650 1GB 128 bitsi
Procesor Intel pentium dual CPU 1.80 ghz
2gb ram
Si nu am avut probleme cu niciun joc pana acum.
Exact aceleasi configuratii le am si eu si merge bine. Nu am avut nicio problema pana acum legata de driver....
nicothebest13 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 09:58 AM   #57
triponsergiu@yahoo.com
Member
 
triponsergiu@yahoo.com's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Is din cluj , da locuiesc la Londra
triponsergiu@yahoo.com is on a distinguished road
Default

@Sylver Cheetah 53, nu te gandesti ca e posibil ca schimbarea butoanelor sa i-a o perioda lunga de timp pana poate fi aplicata. Si la PES, e tot asa, si cand iti alegi home and away, ai controllerul de la XBOX.
triponsergiu@yahoo.com is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 11:48 AM   #58
Narco
Member
 
Narco's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Deasupra ta !
Narco is on a distinguished road
Default

In loc sa ziceti mersi ca l-au mai facut si pentru PC in anul asta voi va plangeti de controale si ca nu este direct ip in joc, bucurati-va de el asa cum este. Daca doriti asa insistent sa jucati cu cineva, strangeti niste bani, asteptati putin pana cand mai scad preturile si cumparati-l original.

Sylver Cheetah 53 @ - ne umplem de penibil, mai bine incetam amandoi aici. Joaca-te ce jocuri vrei, eu ma joc jocuri de 12-13 ani (ca atat ma duce capu' probabil), pune-ti avatare si nick-uri de care vrei tu, chiar nu ma intereseaza. Peace
__________________
Don't drink and drive, smoke and fly.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Narco is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:49 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL