INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 22-07-2012, 07:39 PM   #1
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default Victor Piţurcă - MM 08

Salut băieţi ! De astăzi o să-mi prezint şi eu cariera din nou , aici , pe forum !
Dacă aveţi puţină vechime puteţi să-mi urmăriţi topicul de la „Fifa 08” , acolo am postat în jurul a 8-10 sezoane .
O să încep la „echipa locală” şi fanion a oltenilor în momentul de faţă , până se va clarifica situaţia Ştiinţei , sper că v-aţi prins că este vorba despre Pandurii Târgu Jiu . Deci este adevărat ! „Victor Piţurcă a semnat cu Pandurii Târgu Jiu!”

Victor Piţurcă : „ Da, am semnat cu Pandurii ! Am un buget de 5.000.000 € , iar la condiţiile de la club din momentul de faţă o să avem ca obiectiv calificarea în Europa League . N-am avut timp să fac pregătirea cu băieţii şi singurul meci de pregătire va fi cel de prezentare a lotului , pe terenul nostru „Municipal – Tudor Vladimirescu” cu Viitorul Constanţa .”

*Precizez că joc FIFA 08 cu RLSP , dar am făcut câteva din transferurile din noul sezon 2012/2013 şi joc la Legendary şi 4 minute .
** Acum plec la o plimbărică , o să vă las comentarii deseară când o să am timp să arunc o privire peste toate carierele , în detaliu , nu să las comentarii în grabă de genul "bun transfer,bravo,baftă,ş.a.m.d." . Mult succes tuturor !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 07:40 PM   #2
Raz3
Member
 
Join Date: Jul 2012
Raz3 is on a distinguished road
Default

Bafta la panduri!Sper sa iei titlul sau macar sa te califici in europa!
Raz3 is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 07:41 PM   #3
Ragja
Member
 
Ragja's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Undeva in Romania:)
Ragja is on a distinguished road
Default

Ma bucur ca ai revenit chiar daca nu am apucat sa iti vad cariera.Bafta la Panduri!
PSaca poti da-mi link de la cariera veche
__________________
Viata asta-s CETATEAN !
Ragja is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 07:53 PM   #4
MadalinHH
Member
 
Join Date: Jul 2012
Location: Iasi
MadalinHH is on a distinguished road
Default

De ce nu te duci la Fifa 08?
MadalinHH is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 08:07 PM   #5
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Succes la gorjeni!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 08:09 PM   #6
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

@ Raz3 , Ragja şi matiluchi - Mulţumesc pentru încurajări ! O să vedeţi ce pot .. ) Ragja poftim link-ul la vechea carieră -> http://forum.fifaromania.net/showthr...=17453&page=86
@ MadalinHH - Prietene , dacă nu-ţi convine nu te obligă nimeni să-mi comentezi cariera . Nu "mă duc la 08" pentru că am şi Fifa 12 , dar mi s-a ars placa video şi până când o să-mi cumpăr alta o să postez un sezon , două de la Fifa 08 pentru că el îmi merge pe placa video integrată . N-am nevoie de aroganţa sau sarcasmul tău ( cel puţin asta denotă din prima postare ce ţi-am văzut-o eu ) .

* Se anunţă transferuri "bombă" la Pandurii . Sperăm să aducem un atacant de 3.000.000 € . Este român , a trecut pe la naţională , a fost măcinat de o accidentare dar eu am încredere că va deveni acelaşi jucător ca înainte de accidentare .
** Cine ghiceşte cine va fii atacantul şi scorul de la Pandurii - Viitorul Constanţa va avea un plus la reputaţie de la mine . Nu vă uitaţi că este Viitorul Constanţa , are jucători valoroşi gen Dică , Cristocea , Mărgăritescu ,am văzut că e şi Zapata pe la ei ..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 08:40 PM   #7
Ragja
Member
 
Ragja's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Undeva in Romania:)
Ragja is on a distinguished road
Default

Ce cariera ai avut...Pandurii 3-1 Viitorul.
E motanul Stancu atacantul?
__________________
Viata asta-s CETATEAN !
Ragja is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 08:51 PM   #8
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Mă bucur dacă ţi-a plăcut cariera mea , dacă ai timp uită-te peste ea pentru că nu te vei plictisi , garantat ! Nu este vorba de Bogdan Stancu dar eşti pe aproape . Atacantul de clasă de care zic eu , în vremurile lui bune avea oferte de la echipe din Ligue One , dar patronul său nu l-a lăsat să plece . Să punem indiciile cap la cap :
- A trecut prin curtea naţionalei
- A fost golgheterul Ligii 1 acum câţiva ani
- A avut oferte de la echipe din Ligue One , se spune că undeva la 4.000.000 € era suma de transfer ( asta înainte să se accidenteze )
- Nu a jucat decât pentru cluburi din ţară
- Este oltean
- A fost accidentat grav de un portar ..
- Se pare că-şi revine uşor,uşor chiar şi la echipa sa actuală de club , asta când are şansa să joace ..

Mie mi se pare foarte simplu .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 09:02 PM   #9
FreshT
Member
 
FreshT's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Location: Curtea de Arges
FreshT is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to FreshT Send a message via Skype™ to FreshT
Default

Succes la pandurii!
Adu echipa in cupele europene
__________________
Lasi comm , dau si eu garantat!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



aaa..si puteti sa-mi spuneti Teo...
FreshT is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 09:32 PM   #10
Simon SSS
Banned
 
Join Date: Jul 2010
Simon SSS has a spectacular aura aboutSimon SSS has a spectacular aura about
Default

Florin Costea ? Sau Sanmartean :P ,Succes la Pandurii!
P.S: Eu am prins cariera ta : D erai intr-un timp pe la Schalke
Simon SSS is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:44 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL