INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Jocuri > Jocuri online

Reply
 
Thread Tools
Old 16-09-2006, 06:14 PM   #321
alecs
Member
 
alecs's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Timisoara
alecs is an unknown quantity at this point
Default

Nu mai joaca nimeni ???? Care jucati , ce parere aveti de scandalul de la nationala?!
__________________
AMD Athlon II X4 640 Quad Core, 3000MHz ||Asus M4A77T || Gainward GTX460 768MB GDDR5 || 4GB 1600MHz DDR3

"If the brain were simple enough for us to understand it, we would be too simple to be able to do so."

(Ken Hill)
alecs is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2006, 10:44 PM   #322
hagi2006
Member
 
Join Date: Mar 2005
hagi2006 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by alecs@Sep 16 2006, 06:14 PM
Nu mai joaca nimeni ???? * Care jucati , ce parere aveti de scandalul de la nationala?!
[snapback]92353[/snapback]

nu sunt pe romania in joc deci habar n-am de scandalul de la nationala, dar ce stiu de la unul dintre cei mai buni useri de pe romania, e ca sunt cativa care mananca mult caca pe "romania" in pm.

revenind la pm, e de departe cel mai bun manager online. nu e perfect, dar e cel mai bun fata de restul. ht e enervant, dugout, throphy... itsagoal toate au unele chestii stresante, daca nu chiar stupide, pe cand pm are o interfata simpla si iti face placere sa iti pierzi timpul cu el.
hagi2006 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2006, 02:18 AM   #323
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Eu am renuntat la joc si din cauza unor personaje de pe acolo. Ce e ciudat e ca atunci cand am vazut mesajul tau am crezut ca e de anul trecut. La PM tot timpul au fost probleme cu toti dobitocii.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2006, 02:41 PM   #324
hagi2006
Member
 
Join Date: Mar 2005
hagi2006 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by mns@Sep 18 2006, 02:18 AM
Eu am renuntat la joc si din cauza unor personaje de pe acolo. Ce e ciudat e ca atunci cand am vazut mesajul tau am crezut ca e de anul trecut. La PM tot timpul au fost probleme cu toti dobitocii.
[snapback]92676[/snapback]
sunt probleme daca oarecum daca le dai importanta unor cretini...ce-ti recomand e sa nu te inscrii pe "romania" eu sunt in "sua" in joc...si e totul ok, fara dureri de cap.
hagi2006 is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2006, 05:27 PM   #325
Time2Chill
-****-
 
Time2Chill's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Pitesti-Bucuresti
Time2Chill has a spectacular aura aboutTime2Chill has a spectacular aura about
Default

Si eu m-am lasat de pm, am ramas doar la ht, macar la ht se stie clar cine are mijlocul mai bun castiga, la pm, bateai liderul iar etapa urmatoare ti-o luai de la unu care nu avea nici o victorie, sau ceea ce m-a enervat pe mine, am fost foarte aproape de a promova, iar in sezonul urmator am retrogradat, cu un lot imbunatatit... are ceva probleme mari, de organizare jocul, din punctul meu de vedere...
__________________
I'M BACK, for the moment!!!
Time2Chill is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2006, 01:47 PM   #326
hagi2006
Member
 
Join Date: Mar 2005
hagi2006 is on a distinguished road
Default

probabil ca tu moshule nu ai inteles cum functioneaza pm, care oricum ai da-o e cu cate clase vrei tu peste orice alt joc de gen online, sau poate chiar peste toate celalalte la un loc.
hagi2006 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006, 08:22 PM   #327
alecs
Member
 
alecs's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Timisoara
alecs is an unknown quantity at this point
Default

PM e bun dar sunt si altele bune. Eu mai joc FK si Ht! O sa promovez in in D (romania). Poate m-as inscrie in alta tara dar mie lene sa o iau de la inceput!
__________________
AMD Athlon II X4 640 Quad Core, 3000MHz ||Asus M4A77T || Gainward GTX460 768MB GDDR5 || 4GB 1600MHz DDR3

"If the brain were simple enough for us to understand it, we would be too simple to be able to do so."

(Ken Hill)
alecs is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2006, 10:49 AM   #328
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

Eu sper sa promovez anul asta in C, ca anul trecut am retrogradat. Am o echipa bunicica acum cu jucatori cu potential. Am pe ce ma baza in viitor. Numai sa promovez... :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2006, 12:14 PM   #329
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

Am castigat aseara derby-ul cu principala contrcandidata asa ca m-am distantat de el la 8 puncte. Mai este cel de pe locul doi loa 2 puncte in spatele meu. Mai am un mos asa ca imi va fi usor sa il bat si pe el.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2006, 07:53 PM   #330
alecs
Member
 
alecs's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Timisoara
alecs is an unknown quantity at this point
Default

eu de promovat 100% promovez! Am o echipa buna, tanara, si o serie plina cu boti, atata ca imi antrenez juniorii in meciuri oficiale, si asa mai fac boti vreun egal cu mine!
__________________
AMD Athlon II X4 640 Quad Core, 3000MHz ||Asus M4A77T || Gainward GTX460 768MB GDDR5 || 4GB 1600MHz DDR3

"If the brain were simple enough for us to understand it, we would be too simple to be able to do so."

(Ken Hill)
alecs is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:11 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL