INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 31-01-2004, 04:02 AM   #11
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Stati linistiti ca nu organizam noi nimik...nu se uita nimeni la noi sau la maghiari... <_<
Nu am fost in stare la tineret sa organizam cum trebuie dar la seniori...

Stadioane mai bune au echipele din a 3-a liga engleza decat cele de divizia A de la noi...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2004, 09:08 AM   #12
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

pe ghencea se schimba tot.... de la scaune la gazon ... de la femeia de servici (ca ce dreq...atzi vazut cum arata terenu' :P) la jucatori ... (care nu pleaca... vin :P ) !

se pot juca toate meciurile in ghencea :P !
si cele la aceeasi ora... !
ca are 7 terenuri de antrement :P !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2004, 12:20 PM   #13
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

1. 4 stadioane :-Lia Manoliu
-Steaua
-Craiova
-Timisoara
-Rapid sau National ( daca e nevoie sa venim cu 5 stadioane )
astea pot fi modernizate daca se gasesc fonduri si nu siar mai baga toti hotii din parlament banii in buzunar
2. cred ca daca am avea un plan serios cu care neam prezenta la selectie ar putea sa ne aleaga ca nici nu mai stiu cand sa tinut un campionat european sau mondial in estul europei ar merge
3. cu autostrazile aici mie frica ca noi nu suntem in stare sa o facem pe aia spre constanta ne chinuim de ani buni pe an ce trece avansam 1 km
4 hotelurile si cantonamentele echipelor si aici stam destul de prost trebuie f multe hoteluri pt suporteri si baze de antrenament pt echipe
5. curatenia si soselele din orase ca ne facem de cacao total
6. LENEA romanilor de a munci Se misca ca mortii
Si cand fac treaba fac treaba de mantuiala

In concluzie daca sar face rost de vreo 2 miliarde de $ cum sa estimat am putea face fata cred mai ales ca nar trebui sa construim nici un stadion doar leam renova sau mari pe cele care leam enumerat
REZULTATELE : un mare impuls pt romania , beneficii financicare si neam asigura calificarea la europenele din 2012
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2004, 06:39 PM   #14
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

2 miliarde??? cu banii astia ne-am putea construii 20 de Amsterdam ArenAs. ar trebuii sa riste baietii ca si-ar recupera banii din contracte de televiziune si publicitate. eu zic ca cu maxim 1 miliard am face ce n-a vazut Parisu'. cu banii astia i-am pisa-n-cur pe bozgorii si am gazduii singuri euro.

ce as propune eu:

1. construirea a 5 stadione (ceva in gen Amsterdam ArenA) in 5 orase turistice. Iasi , Timisoara, Constanta , Craiova si Brasov. plus mici lucrari de modernizare la Lia Manoliu. ar fii stadione frumoase, in orase istorice , ne-am dezvolta si turismu cu ocazia asta.
2. Brasov are de hotel 5 stele si sunt destul de sigur ca si celelalte au hoteluri macar de 4 stele, deci upgradarea la 5 stele.
3.renovarea aeroporturilor din cele 5 orase
4. renovarea drumurilor
5. construirea a 10 trainig camps in cele 5 orase si orasele apropiate

si echipa nationala ar ajunge macar in sferturi (am face ca si korea daca nu putem corect) , echipele de club ar profita de pe training camps si stadioane, oamenii ar avea drumuri si aeroporturi mai bune si s-ar dezvolta si turismul.

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2004, 08:16 PM   #15
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Ce-ar fi, de-ar fi
Iordanescu de-ar demisiona
Toate aceste vise poate se vor implini
Cine stie, ce nu stii
Poate, poate Blatter ne-o zambii
Si-ntr-o clipa...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2004, 08:18 PM   #16
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

hmm 1. macar 1 stadion ar trebui sa fie in Bucuresti
2. ne trebuie autostrazi nu sa refacem soselele
3 hotele ne trebuie o gramada ca la cati spectatori vin
4. aeroporturile trebuie modernizate in asa fel ca din natonale sa devina internatiopnale

in concluzie daca am face asta am moderniza Romania ceea ce nu sa facut pana acum
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2004, 08:23 PM   #17
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

pai lia manoliu in bucuresti. hoteluri pt spectatori cred ca ar construii altii (copos ,etc) nu statul
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2004, 08:27 PM   #18
Cosmin_ultrasteaua
Member
 
Join Date: Jan 2004
Cosmin_ultrasteaua is on a distinguished road
Default

Si care ar fii partea rea daca am moderniza Romania? Crezi ca nu se poate?
__________________
ARMATA<span style=\'color:blue\'>ULTRA</span>
Cosmin_ultrasteaua is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2004, 08:33 PM   #19
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

cine sa faca mah toate astea?
sa fim seriosi...NIMENI !

astea cu organizarea CM la noi...sunt povesti !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2004, 08:39 PM   #20
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

stiu ma omule ...... da vb asa degeaba despre ce s-ar putea face
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:54 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL