INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

View Poll Results: Care din tarile reprezentate in aceasta competitie credeti ca are cel mai puternic campionat?
Romania 9 50.00%
Turcia 5 27.78%
Grecia 2 11.11%
Serbia 0 0%
Croatia 0 0%
Cipru 0 0%
Slovenia 0 0%
Bulgaria 0 0%
Ucraina 2 11.11%
Voters: 18. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 04-03-2003, 08:06 PM   #11
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

eu daca ma gandesc mai bine, nu vad cupa balcanica ca o idee de perspectiva, probabil uefa nici nu va accepta propunerea...

apropo, editati mesaje daca ati uitat sa spuneti ceva si tonul mai putin rautacios
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2003, 12:08 AM   #12
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

N-o considera neaparat ca fiind o idee de perspectiva! Consider-o mai mult ca o cupa cu meciuri amicale care ne-ar permite si noua sa jucam cu echipele puternice din estul Europei.
mininu is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2003, 06:48 PM   #13
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

da, dar si o modalitate de a fi batuti mar de alte echipe
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2003, 07:15 PM   #14
tudosebogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Bucuresti
tudosebogdan is on a distinguished road
Send a message via ICQ to tudosebogdan Send a message via MSN to tudosebogdan Send a message via Yahoo to tudosebogdan
Default

sau mai bine spus de a ne umili in public, dar unul mai pe masura noastra
__________________
CE BAH,<span style=\'color:blue\'> NU-TI MAI AJUNGE STRADA ?!?</span>
tudosebogdan is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2003, 09:18 PM   #15
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Ce pesimisti sunteti! Eu raman la parerea ca nu avem niste echipe de invalizi :shock: asa ca am putea bate chiar si Galata. De la Besiku ne-am lua-o, dar in rest nu cred!
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2003, 01:13 AM   #16
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Luam bataie? Asta e! Cel putin la nivel de echipe de club eu m-am obisnuit. Dar cine stie? Si eu zic ca nu e nimic de pierdut. Ati vazut de exemplu Dinamo-Real Madrid? Ce gol a dat Niculescu! Si la cateva zile a fost vandut afara. S-au mai scos niste bani. Acum nu vedeti ca nici nu mai avem pe cine vinde?
mininu is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2003, 01:02 PM   #17
tudosebogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Bucuresti
tudosebogdan is on a distinguished road
Send a message via ICQ to tudosebogdan Send a message via MSN to tudosebogdan Send a message via Yahoo to tudosebogdan
Default

un gol dat, 100 primite dar avem cu ce sa ne mandrim ca a mai plecat unul bun din tara si au ramas doar prostii... nu va suparati pe mine dar nu vi se pare ca astia care raman suntem noi nevoiti sa ii suportam pentru ca joaca pentru echipele cu care noi tinem si la care noi am vazut jucand generatii de jucatori talentati care si-ar fi dat viata pentru culorile cluburilor la care jucau?

mininu esti dinamovist da? ai vazut cat de magice erau meciurile in care Mateut cu Klein (Dumnezeu sa-l ierte) si cu Sabau si cu Andone pe de o parte jucau contra lui Hagi, Dan Petrescu sau Lacatus. Alea erau meciuri pentru care asteptai un an si suspinai dupa ele 365 de zile. Acelea erau adevaratele derby-uri Dinamo - Steaua si nu ce este astazi.

Voi de ce credeti ca a luat atunci Steaua Cupa Campionilor Europeni si a mai jucat si o finala iar Dinamo a jucat in semifinalele Cupei Cupelor cu Sampdoria. Pentru ca jucatorii nostri jucau fotbal si nu patronii sau actionarii cluburilor. :sorry:
__________________
CE BAH,<span style=\'color:blue\'> NU-TI MAI AJUNGE STRADA ?!?</span>
tudosebogdan is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2003, 05:03 AM   #18
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Eu cred ca ar fi bine sa se reinfinteze.Ca in celelalte cupe nu avem sanse
macar asa sa mai jucam si noi cu echipe de afara, chiar daca nu cu cele occidentale,si unele dintre echipe noastre ar putea castiga meciuri daca nu cu valoare, cu ambitie! :twisted: si mininu nu te supara dar Dinamo n-ar trebui sa-l regerete pe niculescu, nu uita cum a ajuns acolo.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2003, 03:38 AM   #19
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Bogdane, aici ai dreptate! Dar cine reuseste sa-i pastreze pe fotbalisti in tara? Atunci era politica lui nea Nicu si nu puteau sa plece afara ca daca i-ar fi lasat sa stii ca ar fi plecat ei demult! Tu crezi ca mie imi convine sa joace Dinamo cu toti mercenarii veniti de la Craiova? Eu nu stiu ce cauta de exemplu Barcauan la o echipa de Divizia A. Baiatul asta si-a ratat cariera cand s-a apucat de fotbal. Astazi mi-era rusine acolo pe stadion! Pe mine m-a rupt unu la fotbal pe un maidan de divizia D si n-am voie sa fac efort 3 luni de zile, ma costa un RMN 150$ si o genuchera cu atele laterale in jur de 100$ si astia se plang ca nu si-au primit banii. Cert este ca Divizia noastra A nu mai are valoare si stau si ma intreb ce o sa faca Rapidul in primul tur preliminar din Champions League! O sa se califice mai departe?
mininu is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2003, 05:28 AM   #20
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Lu' Netoiu trebuie sa-i multumesti pentru "podoabele" alea ca se temea ca nu-si scotea banii si s-a gandit sa ia jucatori la duzina,normal ca valoare nu e prea mare sau deloc in unele cazuri.Toate echipele din Divizia A au jucatori de genu asta, de exemplu de la Craiova unul dintre trompete e Dunareanu de parca zici ca e dusman cu mingea, sare din el ca din coltu' mesei.Si cat despre plecatul jucatorilor,ei merg unde sint mai multi bani,cei din provincie pleaca in Bucuresti si de aici in strainatate cu mici exceptii(vezi Sava)...(a refuzat in repetate randuri Steaua si Dinamo )
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:49 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL