INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 13

Reply
 
Thread Tools
Old 19-12-2012, 10:22 AM   #1
Antyx
Member
 
Join Date: Dec 2012
Antyx is on a distinguished road
Default Sugestii ?

Salut am devenit fascinat de jocul asta si am nevoie si eu de o sugestie.. defapt de mai multe[ cu cat mai multe cu atat mai bine ]. Am inceput o cariera cu Steaua si am facut vreo 10 sezoane.. deja e prea plictisitor, totul merge bine, nu e nevoie sa fac nimic .. campionatu il castig mereu, am 4 jucatori in team of the week, nu mai am ce sa transfer, singura care ma mai poate bate in UCL este Manchester City. Acum vine intrebarea, ce cariera sa fac? sau voi ce ati face, ma gandeam sa creez eu un club prin liga a 3 in anglia si sa vad ce reusesc, sau sa iau o echipa modesta din anglia sau rusia, gen Chesterfield sau ..habar n-am, n-am nici o idee

Orice sugestie e de apreciat. multumesc.
Antyx is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2012, 12:42 PM   #2
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Daca ai impresia ca te-ai plictisit la un club, schimba clubul. Si tot asa! Unde? E alegerea ta! Bine acum mai depinde si ce tari ti-ai ales la inceput.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2012, 01:55 PM   #3
Antyx
Member
 
Join Date: Dec 2012
Antyx is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Daca ai impresia ca te-ai plictisit la un club, schimba clubul. Si tot asa! Unde? E alegerea ta! Bine acum mai depinde si ce tari ti-ai ales la inceput.
Da pai am ales foarte putine ligi in cariera aceea Pana la urma am facut un club nou si i-am dat sa ma puna in liga a 4-a din anglia.. o duc foarte prost. Dupa 8 etape am 7 puncte si sunt la 2 puncte de locurile de retrogradare
Antyx is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2012, 09:02 PM   #4
akvyla
Member
 
Join Date: Apr 2012
akvyla is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Antyx View Post
Da pai am ales foarte putine ligi in cariera aceea Pana la urma am facut un club nou si i-am dat sa ma puna in liga a 4-a din anglia.. o duc foarte prost. Dupa 8 etape am 7 puncte si sunt la 2 puncte de locurile de retrogradare
O alta idee ar fi sa incepi in cea mai joasa liga din anglia sau germania si cu o echipa slaba, de acolo sa vezi daca poti urca, un antrenor mare se vede la o echipa mica care nu are bani sa cumpere jucatori si joaca cu ce gaseste sau ce prinde!!!
akvyla is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2013, 10:26 AM   #5
kEff
Member
 
Join Date: Sep 2009
kEff is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by akvyla View Post
O alta idee ar fi sa incepi in cea mai joasa liga din anglia sau germania si cu o echipa slaba, de acolo sa vezi daca poti urca, un antrenor mare se vede la o echipa mica care nu are bani sa cumpere jucatori si joaca cu ce gaseste sau ce prinde!!!
Adevarat ! Si la dificultatea jocului alege HARD
__________________
Afla noi modalitati de a face bani pe internet

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kEff is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:41 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL