INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-09-2009, 11:47 AM   #11
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Default

la memorie stau bine,la placa video l fel pentru ca este la fel ca la 09 iar la procesor am 2.2 ghz 3600+ sigle cuore si sunt sigur ca va merge cum a mers si 09 adica foarte bine
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2009, 02:27 PM   #12
gabi41119842003
Member
 
Join Date: Nov 2003
gabi41119842003 is on a distinguished road
Default

Nu am probleme cu cerințele, sistemul meu este peste cerințele recomandate.
Dar nu știu dacă o să am bani să-l iau original.
__________________
All guilt is relative. Loyalty counts. And never let your conscience be your guide
gabi41119842003 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2009, 06:52 PM   #13
iutu71
Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Italy Milano
iutu71 is on a distinguished road
Default

nu costa mult.aici in ITALIA deja fac reclama in magazine.58de euro nu mi se pare mult.Fifa09 l-am platit 100€.....asa ca......MERITA
iutu71 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2009, 07:17 PM   #14
2fast4you
Member
 
2fast4you's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Te intereseaza?
2fast4you is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by iutu71 View Post
nu costa mult.aici in ITALIA deja fac reclama in magazine.58de euro nu mi se pare mult.Fifa09 l-am platit 100€.....asa ca......MERITA
Nu as da nici un leu pt Fifa 2010 PC
2fast4you is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2009, 07:37 PM   #15
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by spidyp77 View Post
off: tari astia cu consolele..scriu cv gen
"Pacat ca nu o sa pot juca fifa pe pc pentru ca am o placa grafica depasita..oricum bine ca am consola. Chiar daca imi pun si doua gforce 9600 nu stiu sigur daca o sa il iau pe pc..pt ca de, am consola...Aa! si am precizat cumva faptul ca am si o consola?"
Iti spun eu ca si cu doua GForce 9600 nu arata nici 30% din ce e pe console, asa ca nu mai fi tu asa de "jmecher"
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2009, 09:04 PM   #16
spidyp77
Member
 
spidyp77's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Bucharest
spidyp77 is on a distinguished road
Default

nu asta a fost mesaju meu:P
__________________
inteligenta are limite,prostia nu


by PopS
spidyp77 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2009, 09:14 PM   #17
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by spidyp77 View Post
nu asta a fost mesaju meu:P
Inteleg, ai fost sarcastic, insa sunt convins ca nu te-ai jucat vreodata un joc pe consola NG, doar ca sa intelegi si tu ce fel de tehnologie este acolo(fata de jocurile pe PC)
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2009, 09:27 PM   #18
danielstan
Member
 
danielstan's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Timisoara
danielstan is an unknown quantity at this point
Default

Mda.. pai vad ca prea multi va laudati ..:| Multi dintre voi sunteti nepotii lu Becali si multi dintre voi aveti calculatoare mai puternice decat cei de la NASA .. In fine , dandu-mi cu parerea sunt cerinte destul de accesibile ptr toti playerii fifa.. Ar trebui sa mai creasca cerintele macar la fifa 11 .. nu de' alta.. dar macar sa-si faca bani cei care scot Video Cards Trecand si peste asta , 4,4 Gb..:| aici chiar m-au lasat masca.. Deci NO COMENT :| !
danielstan is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2009, 11:33 PM   #19
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by iutu71 View Post
nu costa mult.aici in ITALIA deja fac reclama in magazine.58de euro nu mi se pare mult.Fifa09 l-am platit 100€.....asa ca......MERITA
Doamne frate , esti senil? cum sa dai atat de mult pe un joc, il gasesti foarte ieftin in alta parte cu 140 de ron , dar el a dat 60 si 100 , fara suparare , dar imi imaginez ca esti instarit si nu iti permiti numai ce ii scump.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 03-09-2009, 07:11 AM   #20
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

@iutu71 poate ca tu nu cunosti valoarea eurolui. Dar 100 de euro pentru Fifa, fie el si NG, e un pret mai mult decat gigantic. Dar ma rog, e problema ta cum iti investesti banii, asa ca nu ma bag
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:57 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL