INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

View Poll Results: Ce echipe sa contina RLSP10 Demo?
Steaua 5 71.43%
Dinamo 2 28.57%
U. Craiova 1 14.29%
Timisoara 1 14.29%
CFR Cluj 1 14.29%
Vaslui 1 14.29%
Rapid 2 28.57%
Unirea Urziceni 1 14.29%
Brasov 0 0%
Alta(mentionati care) 0 0%
Multiple Choice Poll. Voters: 7. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-09-2009, 04:07 PM   #1
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default Echipe in RLSP10 pentru Demo

Ce echipe ati dorii sa contina noul RLSP Demo? Anul trecut am avut 6 echipe in varianta pentru demo, acum hai sa speram cel putin 8
Deci, care sunt cele 8 echipe?
Eu zic:

1.Steaua
2.Dinamo
3.CFR Cluj
4.Timisoara
5.U. Craiova
6.Vaslui
7.Rapid
8.Unirea

Le-am numerotat dupa importanta

De asemenea votati si la poll, dar doar o echipa

Last edited by timisica_cristian; 11-09-2009 at 04:17 PM.
timisica_cristian is offline  
Old 11-09-2009, 04:13 PM   #2
Mr.Splash`
Member
 
Mr.Splash`'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Constanța
Mr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond repute
Default

Poll-ul e facut total aiurea.:| In poll votez pentru o echipa. Puteai sa pui mai multe echipe intr-o varianta.

Ma rog, sa fie asa:

1.Steaua
2.Dinamo
3.CFR
4.Timisoara
5.Urziceni
6.Craiova
7.Brasov
si a 8-a (cu toate ca nu cred ca vor fi adaugate 8 echipe): Rapid

Last edited by Mr.Splash`; 11-09-2009 at 04:15 PM.
Mr.Splash` is offline  
Old 11-09-2009, 04:14 PM   #3
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Johnny13 View Post
Poll-ul e facut total aiurea.:| In poll votez pentru o echipa. Puteai sa pui mai multe echipe intr-o varianta.
La asta m-am gandit si eu acum. Trebuia sa fac (,) ca fiecare sa poata alege doar o echipa. Rog un moderator sa "restarteze" poll-ul si sa avem voie numai o varianta, asta daca se poate
timisica_cristian is offline  
Old 11-09-2009, 04:18 PM   #4
Mr.Splash`
Member
 
Mr.Splash`'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Constanța
Mr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by timisica_cristian View Post
La asta m-am gandit si eu acum. Trebuia sa fac (,) ca fiecare sa poata alege doar o echipa. Rog un moderator sa "restarteze" poll-ul si sa avem voie numai o varianta, asta daca se poate
Nu ma refer la asta, ma refer ca variantele puteau sa arate asa:

Exemplu:

1.Steaua, Dinamo, CFR, Timisoara, Rapid, Brasov, Craiova, Vaslui
2.Dinamo, Urziceni, Craiova, Timisoara, International Curtea de Arges...

etc.

Edit: Plus ca nu a zis nimeni ca se va realiza un patch RLSP 2010.

Last edited by Mr.Splash`; 11-09-2009 at 04:21 PM.
Mr.Splash` is offline  
Old 11-09-2009, 04:20 PM   #5
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Am inteles ceea ce ai vrut sa spui, insa ar fi mai bine ca fiecare sa-si aleaga echipa favorita(adica cel putin 50% Steaua...glumeam)
timisica_cristian is offline  
Old 11-09-2009, 04:28 PM   #6
stefan
Guest
 
Default

Echipele au fost deja alese, cand va iesi patchul le veti vedea.
 
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:11 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL