INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 15-08-2009, 03:08 AM   #21
alleexx_k
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Rumania
alleexx_k is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to alleexx_k
Default

Hei nu stiti oare de ce nu imi merge Fifa 2002 ???? Intru in joc si cand dau Start Match .... se incarca Loading screen'ul si in momentul inceperii meciului, se inegreste ecranul si imi da vestita eroare cu Dont Send ( .....

Sistem: core2duo, 2gb ram, video gtx260, sistem operare Windows XP SP2 ....

ce sa fie oare ??? am avut si pe alta placa video dar tot la fel ....

stie cineva ????? Fifa 2002 este jocul cu care am crescut cand aflasem de fifa pe PC si chiar as vrea sa retraiesc acele momente ale copilariei ....

Am indraznit sa scriu aici pentru a nu mai deschide un alt thread ... sa imi raspunda cine'o vrea si cine'o stii problema mea ..... MS
alleexx_k is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2009, 08:51 AM   #22
Varaloi
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by alleexx_k View Post
Hei nu stiti oare de ce nu imi merge Fifa 2002 ???? Intru in joc si cand dau Start Match .... se incarca Loading screen'ul si in momentul inceperii meciului, se inegreste ecranul si imi da vestita eroare cu Dont Send ( .....

Sistem: core2duo, 2gb ram, video gtx260, sistem operare Windows XP SP2 ....

ce sa fie oare ??? am avut si pe alta placa video dar tot la fel ....

stie cineva ????? Fifa 2002 este jocul cu care am crescut cand aflasem de fifa pe PC si chiar as vrea sa retraiesc acele momente ale copilariei ....

Am indraznit sa scriu aici pentru a nu mai deschide un alt thread ... sa imi raspunda cine'o vrea si cine'o stii problema mea ..... MS
Cu sistemul ala joci GTA 4 pe high fara probleme. E foarte ciudat. Cred ca mai degraba are legatura cu jocul in sine, depinde de unde il ai, de cand il ai...Pentru ca sistemul tau e cu ani lumina in fata cerintelor lui FIFA 2002.
  Reply With Quote
Old 15-08-2009, 01:03 PM   #23
alleexx_k
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Rumania
alleexx_k is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to alleexx_k
Default

Quote:
Originally Posted by Varaloi View Post
Cu sistemul ala joci GTA 4 pe high fara probleme. E foarte ciudat. Cred ca mai degraba are legatura cu jocul in sine, depinde de unde il ai, de cand il ai...Pentru ca sistemul tau e cu ani lumina in fata cerintelor lui FIFA 2002.
Chiar nu am habarn dc naiba nu merge .... sa fie oare probleme de compatibilitate intre jocul de engine mult prea vechi cu sistemul mai nou ??? am mai vazut pe net mai multi discutand despre exact aceeasi problema in fifa 02 ca la mine dar nici o rezolvare .... nimik concret :|
alleexx_k is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2009, 04:33 PM   #24
b_ady20
Guest
 
Default

Depinde si sistemul de operare pe care il ai. Daca ceva mai nou decat Windows XP, atunci aceea ar putea fi cauza Jocul s-ar putea sa nu aiba suport pentru DirectX 10 si 11, de la Windows Vista, respectiv Windows Se7en.
P.S. Acum am recitit primul tau mesaj si am vazut ca ai XP SP2.. daca nu cumva ai directx 10 instalat, atunci inseamna ca este de la joc. Probabil nu e buna varianta pe care o ai..

Last edited by b_ady20; 15-08-2009 at 04:51 PM.
  Reply With Quote
Old 16-08-2009, 06:22 PM   #25
alleexx_k
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Rumania
alleexx_k is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to alleexx_k
Default

Quote:
Originally Posted by b_ady20 View Post
Depinde si sistemul de operare pe care il ai. Daca ceva mai nou decat Windows XP, atunci aceea ar putea fi cauza Jocul s-ar putea sa nu aiba suport pentru DirectX 10 si 11, de la Windows Vista, respectiv Windows Se7en.
P.S. Acum am recitit primul tau mesaj si am vazut ca ai XP SP2.. daca nu cumva ai directx 10 instalat, atunci inseamna ca este de la joc. Probabil nu e buna varianta pe care o ai..
Omule nu vbi prostii ... nu exista si nici nu va exista vreodata DirectX10 pt. Windows XP ...... aaah te referi cumva la porcaria aia facuta de hackerii rusi care presupune ca iti instaleaza directx10 pe windows xp ???? Las'o balta, e o porcarie care nici nu functioneaza cum functioneaza directx10 adevarat pe Vista ......
alleexx_k is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2009, 03:49 PM   #26
kellu_joker
Member
 
Join Date: Nov 2009
kellu_joker is on a distinguished road
Default

cine ma ajuta si pe mine cu un pacth cu Liga 1 pt Fifa 2002?...nu gasesc..
kellu_joker is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2011, 08:13 PM   #27
basaGOL
Member
 
basaGOL's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
basaGOL is on a distinguished road
Default

acum l-am downloadat si:
-il instalez
-copii cracku unde l-amk instalat
-intru in joc imi aleg strategia si echipa dar cand se termina de incarcat imi iese din joc si imi spune :"Fifa 2002 has stoped working"
am windows vista si indeplinesc toate cerintele de sistem ce pot sa fac ?

Last edited by basaGOL; 10-04-2011 at 04:17 PM.
basaGOL is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2011, 12:36 PM   #28
basaGOL
Member
 
basaGOL's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
basaGOL is on a distinguished road
Default

am gasit problema
nu am rulat RegSetup si nu il gasesc pe internet
care il are sa mil dea si mie plzzz pe id @bogdanel_rugby@yahoo.com
scuze pt dublu post
basaGOL is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:24 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL