INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Feedback
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 25-02-2009, 11:50 PM   #1021
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

xdevil si tu cine esti? ca nu prea am inteles..
dupa ce ca in primul rand nu realizezi o jignire atunci cand ti se prezinta in fatza..o fi si de la varsta..o fi si din cauza ca poate esti prea statut in casa ca sa realizezi niste chestiuni..
in al doilea rand e a doua oara cand vad ca te bagi ca musca in lapte..fara sa spui nimic concret ci doar bagare de seama..ma gandesc ca poate suferi din cauza de plafonare in mediocru pe forumul asta...mediocru a fost un cuvant prea sus in nivel actualy..
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009, 08:35 AM   #1022
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Devil nu-mai-stiu-cum te cheama, nu sunt niciun fel de salvator. Doar ca in timpul in care am absentat toti s-au dat "la fund" si nici macar n-au facut nimic ca sa salveze acest forum. Inteleg ca partea de interes o reprezinta aspectul tehnic al acestui site, dar, macar putetati sa faceti si voi ceva. Si-n plus, mai faci si niste afirmatii gratuite la adresa unora dintre cei care au incercat sa faca ceva.
Nu ca vreau sa le tin partea, dar in timpul acesta Claudia si Elena au tinut forumul. Ele si cativa dintre baieti. Restul,...
Asa ca mai scuteste-ma...
Cat despre multi dintre cei care sunt pe aici, nu faceti altceva decat sa va bagati in seama...Imi pare rau, dar daca aveti ceva de zis, macar aveti curajul s-o spuneti in mod deschis.
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009, 12:37 PM   #1023
shinoda
duc *****ul īn cārcă
 
shinoda's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: at the center of the earth, in the parking lot
shinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by gianni View Post
Devil nu-mai-stiu-cum te cheama, nu sunt niciun fel de salvator. Doar ca in timpul in care am absentat toti s-au dat "la fund" si nici macar n-au facut nimic ca sa salveze acest forum. Inteleg ca partea de interes o reprezinta aspectul tehnic al acestui site, dar, macar putetati sa faceti si voi ceva. Si-n plus, mai faci si niste afirmatii gratuite la adresa unora dintre cei care au incercat sa faca ceva.
Nu ca vreau sa le tin partea, dar in timpul acesta Claudia si Elena au tinut forumul. Ele si cativa dintre baieti. Restul,...
Asa ca mai scuteste-ma...
Cat despre multi dintre cei care sunt pe aici, nu faceti altceva decat sa va bagati in seama...Imi pare rau, dar daca aveti ceva de zis, macar aveti curajul s-o spuneti in mod deschis.
Iar incepi cu salvatul forumului?
shinoda is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009, 02:09 PM   #1024
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Copile, mai lasa-ma cu faze de genul acesta! Te-ai remarcat printr-o stralucita absenta prin threadurile de pe aici, asa ca n-are rost sa vorbim de salvarea forumului.
Suntem pe pozitii diferite, asa ca n-are rost sa polemizam!
Te-am salutat!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009, 02:23 PM   #1025
erman-quelle
Banned
 
Join Date: Feb 2009
erman-quelle is on a distinguished road
Default

Hail our master, chichigiann(i).

Vezi ca threadul cu manuela e in alta parte.

Kisses, mate !
erman-quelle is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009, 02:54 PM   #1026
Cornel*
Nick vechi: xdevil
 
Cornel*'s Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Deasupra ta
Cornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Cornel*
Default

Pana una alta tu te bagi ca musca-n lapte Tuby.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Cornel* is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009, 04:02 PM   #1027
shinoda
duc *****ul īn cārcă
 
shinoda's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: at the center of the earth, in the parking lot
shinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by gianni View Post
Copile, mai lasa-ma cu faze de genul acesta! Te-ai remarcat printr-o stralucita absenta prin threadurile de pe aici, asa ca n-are rost sa vorbim de salvarea forumului.
Suntem pe pozitii diferite, asa ca n-are rost sa polemizam!
Te-am salutat!
Ok Baywatch Man, salut si tie!
shinoda is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2009, 07:06 PM   #1028
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Quote:
Originally Posted by xdevil View Post
Pana una alta tu te bagi ca musca-n lapte Tuby.
exact raspunsul la care ma asteptam..se pare ca esti limitat..nici macar nu ai fost in stare sa vii cu un reply in care sa te aperi..cius
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2009, 08:00 AM   #1029
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

In regula, sa ne calmam!
Oricum, dezbatem problema intr-un topic gresit.
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2009, 12:22 PM   #1030
kl@udiu
Member
 
kl@udiu's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Sudul nenorocit
kl@udiu will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to kl@udiu
Default

Nimeni altii...cei doi smecherasi xdevil si shinoda...care nu spun niciodata ceva direct si care se baga ca musca in lapte...sa preiau aceasta expresie....mi s-a intamplat si mie...iar cu reputatia...nu stiu ce sa mai zic...a adus multe probleme...
Iar gianni are mare dreptate...forumul asta nu mai este ce a fost...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Original by Kl@udiu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kl@udiu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
copii, gradinita, plangaciosi, reputatie


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:57 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL