INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 07-10-2010, 06:26 PM   #11
L3gionarul
Banned
 
Join Date: Aug 2008
L3gionarul is on a distinguished road
Default

Super success la crearea lui. Te-as fi ajutat eu cu kituri, minikituri dar vad ca deja ai kit/minikit maker , si mie mi-ar fi placut sa fiu singurul din echipa pt daca e sa nu fie bine sa fie din vina mea , sa nu fie si altul implicat. Oricum eu am deja propriul patch cu alyn asa ca succes la patch si sper sa reusiti sa il faceti cu macar toata liga II si 2 serii de 16 sau 18 echipe din liga III fara ca jocul sa-si piarda stabilitatea.

Last edited by L3gionarul; 07-10-2010 at 06:28 PM.
L3gionarul is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 07:28 PM   #12
Style_Style
Member
 
Style_Style's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Calarasi
Style_Style is on a distinguished road
Send a message via AIM to Style_Style Send a message via Yahoo to Style_Style Send a message via Skype™ to Style_Style
Default

Si totusi nu va inteleg! Hai sa unim patch-urile ne strangem mai multi facem update la lot , mai lucram la cateva pe acolo si facem ceva frumos , o echipa , sper sa intelegeti ce spun.
__________________

Respect for all members.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Style_Style is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 05:32 AM   #13
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Eu nu prea am mult timp liber , tocmai de aia am zis că vă ajut cu install-ul .
Mă mai ocupam īn general cu db-ul , dar īn ultima vreme nu prea am timp .
Baftă celor ce participă īn crearea patch-ului , Liga I şi cāteva echipe din liga a II a [ 12 , 13 ] ar fii perfect pentru īnceput .
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 07:49 AM   #14
adytzucretzu
Member
 
adytzucretzu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Bucharest
adytzucretzu is an unknown quantity at this point
Default

din ce am citit pana acum nu vad mari diferente fata de rlsp 2008 v.2010 (alyn), care , zic eu este cel mai reusit patch pt fifa 08
adytzucretzu is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 08:46 AM   #15
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

bafta la patch sa vedem ce iese si din asta
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 10:56 AM   #16
alexys
Member
 
alexys's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Bucharest, Ghencea
alexys is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to alexys Send a message via Skype™ to alexys
Default

Daca asi fi stiut si eu sa umblu si asi fi avut timp m-asi fi bagat, poate o sa invat in curand . Mult succes ! :d
__________________
Oricum ne-am spune, Ramanem O ARMATA !...
Unica ARMATA ULTRA' - pwd by PELUZA NORD 1995
alexys is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 12:47 PM   #17
Style_Style
Member
 
Style_Style's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Calarasi
Style_Style is on a distinguished road
Send a message via AIM to Style_Style Send a message via Yahoo to Style_Style Send a message via Skype™ to Style_Style
Default

Ok , am vazut anumite comentarii despre patch-ul lui alyn. Nui nimic , atun ci alyn contacteazama ,sa ne strangem si sa facem un update la acel patch , in fiecare an sa facem noi patch-uri pentru fifa ,si daca este nevoie facemnumai update-uri. Astept un raspuns.

PS: Ne unim si facem update la el .
__________________

Respect for all members.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Style_Style is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 01:42 PM   #18
L3gionarul
Banned
 
Join Date: Aug 2008
L3gionarul is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Style_Style View Post
Ok , am vazut anumite comentarii despre patch-ul lui alyn. Nui nimic , atun ci alyn contacteazama ,sa ne strangem si sa facem un update la acel patch , in fiecare an sa facem noi patch-uri pentru fifa ,si daca este nevoie facemnumai update-uri. Astept un raspuns.

PS: Ne unim si facem update la el .
Imi pare rau dar echipa este deja stabilita. Nu mai avem nevoie de inca un editor de database pt ca acela este alyn, eu sunt kit/minikit maker si mai avem inca 2 facemakeri, prea multi nu ii prea bn pt ca parerile tuturor difera si o sa iasa un scandal. Eu zic sa-ti continui munca cu cei interesati ca poate va reuseste patchul cu primele 3 ligi cum vreti voi fara sa se piarda din stabilitatea jocului si atunci sigur noi vom descarca acest patch. Eu ti-am zis as lucra cu tine cu conditia sa fiu singurul kit/ minikit maker din echipa pt ca sigur nimeni nu poate face echipamentele si miniechipamentele cum le fac eu.
L3gionarul is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 01:48 PM   #19
Style_Style
Member
 
Style_Style's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Calarasi
Style_Style is on a distinguished road
Send a message via AIM to Style_Style Send a message via Yahoo to Style_Style Send a message via Skype™ to Style_Style
Default

Ok,daca ma ajuti este ok! Tu vei fi singurul kit/ minikit maker.
__________________

Respect for all members.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Style_Style is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 01:56 PM   #20
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

lasa`mi pm cu id tau...te pot ajuta...eu am facut epl tot...cu minikit,kit sh fete o gramada.....te pot ajuta....am upd sh echipele de top....
kevin10 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:20 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL