INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11

Reply
 
Thread Tools
Old 31-05-2010, 02:43 AM   #11
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

De la ce vine CMPL?

Si referitor la faza cu contul, fa-ti alt cont sau daca ai deja cont, incearca un "password recovery"!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2010, 07:33 AM   #12
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
De la ce vine CMPL?
Banuiesc ca de la Champions League
Imi place ideea ta, J@mrock. Eu as mai vrea sa fie bugetele reale la echipe pentru ca in primul sezon cu (de ex.) 10 milioane la transferuri la un club important nu prea ai ce face. Si sa fie posibil sa transferi jucatori mai mici de 18 ani noneuropeni
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2010, 03:43 PM   #13
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Da probabil. Eu folosesc prescurtarea UCL.
Faza cu bugetele, e greu de implementat pentru ca si salariile sunt greu de tinut in frau, ca sa zic asa. Trebuie ca cei care fac jocul sa refaca sistemul de la baza, complet.
Poti sa transferi jucatori non-europeni sub 18 ani. Daca ai restrictii in privinta asta, ele sunt datorate campionatului in care joci tu!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2010, 04:04 PM   #14
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

da la bugete nu prea e rost de umblat poate foarte putin dar ar mai fi o chestie....stiti cand incepi jocul jucatori sunt setati de la 0...adica-meciuri jucate pentru club........de cati ani e la club....golurile marcate pentru club....etc.....desi ma gandesc ca ar fi destul de complicat de facut asta macar in campionatele importante si de valoare ar fii frumos!!
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2010, 08:13 PM   #15
Blue_Taty
Member
 
Blue_Taty's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Blue_Taty is on a distinguished road
Default

Eu zic ca ar trebui schimbat felul in care sunt programate meciurile... E groaznic sa joci in Anglia... Ar trebui sa fie facut mult mai realist modul de a muta meciuri, plus alte situatii pentru care nu se pot disputa meciuri.
Am jucat de vreo 2 ori Football Manager sau cum se mai numesc celelalte simulatoare si vedeam cum o etapa se disputa pe parcursul a 3 zile la ore diferite (foarte realist) plus ca putea cere schimbarea unei date a unui meci. Apoi, nu ti se punea un meci la distanta mai mica de 3 zile. Eu am intalnit sezonul asta in Anglia ca am jucat campionat sambata, luni cupa ligii, miercuri UCL si sambata iarasi campionat GROAZNIC!!!

// si eu am aceeasi parere!

Last edited by Astristul; 01-06-2010 at 12:23 AM.
Blue_Taty is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2010, 12:23 AM   #16
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by J@mrock View Post
da la bugete nu prea e rost de umblat poate foarte putin dar ar mai fi o chestie....stiti cand incepi jocul jucatori sunt setati de la 0...adica-meciuri jucate pentru club........de cati ani e la club....golurile marcate pentru club....etc.....desi ma gandesc ca ar fi destul de complicat de facut asta macar in campionatele importante si de valoare ar fii frumos!!
Te referi la istoric? Pai jucatorii din Liga I au istoric in proportie de 100% din care 90% e exact!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2010, 01:27 AM   #17
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Te referi la istoric? Pai jucatorii din Liga I au istoric in proportie de 100% din care 90% e exact!
pai au ca il faci tu!!nu!!dar in celelalte campionate pauza....cand incepi jocul isi incep si ei cariera)))
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2010, 05:14 PM   #18
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Da, asa e. Dar din ce stiu eu, campionatele cu jucatori reali din baza de date oficiala au jucatori cu istoric real.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2010, 07:37 PM   #19
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

da ai dreptate......insa cel mai mult imi doresc sa schimbe chestia cu 1 tabara de juniori pe tara.......e aiurea si ar fi frumos sa poti sa iti faci cel putin 3-4 pe tara....deoarece pozele se termina pana la urma si ar fi frumos sa poti sa descoperi cat mai multe talente in tara aleasa sau tara care iti place!!
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2010, 09:36 PM   #20
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

E greu sa construiesti si una, daramite mai multe. Taberele pentru recrutarea tinerilor jucatori nu-s ieftine deloc, decat daca antrenezi la un club de top.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 11

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:47 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL