INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 15-01-2009, 09:47 PM   #31
valerianandrei
Member
 
Join Date: Jul 2008
valerianandrei is on a distinguished road
Default

Radoi o sa fie facut?
valerianandrei is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2009, 10:13 PM   #32
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by valerianandrei View Post
Radoi o sa fie facut?
normal, insa va fi la Al Hilal si va putea si cumparat din nou abia in pauza de iarna
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2009, 10:48 PM   #33
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

Quote:
Originally Posted by rabesandratana View Post
normal, insa va fi la Al Hilal si va putea si cumparat din nou abia in pauza de iarna
scuze ca intervin...din ce ai scris tu mai sus, inteleg ca Radoi va fi la Al-Hilal deja la inceperea jocului...mi se pare aiurea, pentru ca el era la Steaua la inceputul sezonului 2007/2008, poate unii jucatori de FM vor sa joace cu el la Steaua in primul sezon, dupa care sa il transfere...asta e parerea mea, nu trebuie sa o consideri un repros...
apropo, vreau sa stii ca apreciez enorm ceea ce faci pt jocul asta, am ramas uimit de postul in care explicai cum jucatorii de banda stanga se dezvoltau mai usor decat ceilalti...sper sa continui treaba buna pe care o faci...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2009, 11:15 PM   #34
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

Pai patchul va fi o actualizare a loturilor...deci e normal ca radoi sa fie la Al Hilal.
Cine il vrea la steaua de la inceput il poate muta cu editorul...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kata_to is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 11:15 AM   #35
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Am mai explicat ca loturile vor fi comform site-ului "transfermarkt.de" incepand din ziua in care se inchid transferurile in Europa. Orice mutare din Anglia, Germania, Italia, Franta, Spania, Romania. Vor mai fi actualizate echipe importante precum Ajax, PSV, AZ, Feyenoord, Porto, Benfica, Sporting, Celtic, Rangers, etc

Deci daca Beckham va fi in lotul lui Milan (sub forma de imprumut), este normal ca si Radoi sa fie la Al Hilal.

Si voi continua sa fac si versiunea 2 a acestui update prin aprilie-mai, iar daca FifaM 2010 va fi din nou o bataie de joc asa cum este FifaM09, voi continua sa joc tot 08, dar mereu cu actualizari de loturi.

Asta e pricipalul motiv pt care fac update, pt ca jucand f mult Fifa M 08 sunt deja satul de loturile originale si de multele greseli facute de cei care fac database-ul la EA, asa ca m-am decis sa il refac eu. Este cat se poate de limpede ca niciodata Liga 1 nu va fi bine facuta de ei. Eu pot sa il evaluez cat se poate de corect de exemplu pe Iordache de la Pandurii sau pe Curtean de la Medias spre deosebire de cei de la EA care le vor pune LVL 50 skilluri random.

SI INCA CEVA : Daca aveti cunostinta de anumite greseli ale database-ului original al FifaM 08 (stiluri de joc lipsa, stiluri de joc gresit puse, skilluri prea mici, inaltimea jucatorului facuta gresit, data de nastere gresita, etc.) va rog sa mi le spuneti ca sa le pot remedia pt ca exista posibilitatea ca nici eu sa nu le fi gasit inca pe toate si sa le uploadez in acest update fara sa vreau.

Last edited by rabesandratana; 16-01-2009 at 11:31 AM.
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 03:31 PM   #36
toodor
Member
 
toodor's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
toodor has a little shameless behaviour in the past
Default

il adaugi plz in patch si pe Elton fostul jucator al stelei?? acum el joaca la Al Nasr in Arabia Saudita
Attached Images
File Type: jpg elton.jpg (16.7 KB, 13 views)
toodor is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 04:23 PM   #37
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by toodor View Post
il adaugi plz in patch si pe Elton fostul jucator al stelei?? acum el joaca la Al Nasr in Arabia Saudita
da, f bine ca mi-ai amintit. O sa il adaug si pe piticul ala. Tare mult mi-a placut acel jucator, pacat ca si-au batut joc de el.

download poza eltonhttp://www.mediafire.com/?sharekey=7...4e75f6e8ebb871

Last edited by rabesandratana; 16-01-2009 at 04:38 PM.
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 04:46 PM   #38
toodor
Member
 
toodor's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
toodor has a little shameless behaviour in the past
Default

mersi mult

Last edited by toodor; 16-01-2009 at 05:05 PM.
toodor is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 08:04 PM   #39
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by toodor View Post
mersi mult
e gata si Elton




Fiti atenti aici faza tare!!! Azi l-am transferat pe Radoi la Al Hilal si cand intru in joc si ma uit la Al Hilal Radoi apare ca vedeta a echipei si doar pt faptul ca l-am transferat acolo s-a triplat aproape la pret (5,8 milioane) si i-a aparut clauza de 11 milioane de lire. Iar la Steaua costa vreo 2 milioane. Sa mai zica cineva ca nu e un pas in fata. ))

Last edited by rabesandratana; 16-01-2009 at 08:14 PM.
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 08:34 PM   #40
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Tu ai liga din Arabia Saudita in joc? Daca da este posibil sa ai niste valori ireale la multiplicatorul pentru transfer si salariu. De aceea apare asa Radoi in liga de acolo!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:02 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL