INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 12-02-2009, 08:15 PM   #521
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by VisDeManager View Post
mda...va rog foarte mult sa ma ajutati.E adevarat ca nu am citit regulile intainte sa postez acele tampenii dar acum le-am citit si inteleg ca respectarea regulilor este foarte importanta pt. voi si respect acest lucru.
imi pare nespus de rau !!!

daca vreti sa ma ajutati e oke daca nu nu mai insist si sterg tot jocul din PC.
poi dacă nu te ajuta iulian_brutus, iţi urez baftă de uninstall

PS: nu uita să cureţi şi regiştri ca să fie o dezinstalare corectă şi completă
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 10:12 PM   #522
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by bgd View Post
desigur
si nu ai probleme cu el sau ce fel de buguri ai ?
xman is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 10:21 PM   #523
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by xman View Post
si nu ai probleme cu el sau ce fel de buguri ai ?
Ti-am raspuns in pagina anterioara
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2009, 02:58 PM   #524
VisDeManager
Member
 
Join Date: Feb 2009
VisDeManager is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Urmelinho View Post
poi dacă nu te ajuta iulian_brutus, iţi urez baftă de uninstall

PS: nu uita să cureţi şi regiştri ca să fie o dezinstalare corectă şi completă

devii foarte amuzant numai ca am uitat rasul pe drum
VisDeManager is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2009, 02:59 PM   #525
VisDeManager
Member
 
Join Date: Feb 2009
VisDeManager is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by iulian_brutus View Post
asa mai merge.mai venim de acasa.ne iei cu "zaharelul"...poate...poate te ajutam.pai te ajutam ce sa facem


...... inteleg ca respectarea regulilor este foarte importanta pt. voi si respect acest lucru.......---------->>>la faza aceasta mai dat pe spate.era sa cad cu scaunul pe spate de ras

daca vrei sa ma ajuti uite id-ul meu dhil_me daca crezi ca e mai bine sa vorbim pe forum sa fie mai multe pareri este oke
VisDeManager is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 01:07 AM   #526
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

am mai intrebat odata si nu am primit nici un raspuns asa ca mai incerc,antrenez si nationala si la un momendat cand vreau sa joc 3d sau visual mode nu mai ma lasa imi da direct rezultatul aleatoriu......din ce cauza?
xman is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 09:09 AM   #527
iulian_brutus
Member
 
iulian_brutus's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Dragalina Megapolis
iulian_brutus is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by xman View Post
am mai intrebat odata si nu am primit nici un raspuns asa ca mai incerc,antrenez si nationala si la un momendat cand vreau sa joc 3d sau visual mode nu mai ma lasa imi da direct rezultatul aleatoriu......din ce cauza?
La aceasta am mai raspuns eu(nu stiu-poate chiar tie) in trecut.Si eu am intalnit aceasta problema cu nationala , dar se intampla numai cand imi schimbam echipa de club(daca ma duceam eu la alta echipa sau eram fortat(sacked) sa imi aleg alta echipa.
__________________
RESPECT
iulian_brutus is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 01:34 PM   #528
RaduB
Banned
 
Join Date: Dec 2008
Location: Madrid
RaduB is on a distinguished road
Send a message via MSN to RaduB Send a message via Yahoo to RaduB Send a message via Skype™ to RaduB
Default

Quote:
Originally Posted by xman View Post
am mai intrebat odata si nu am primit nici un raspuns asa ca mai incerc,antrenez si nationala si la un momendat cand vreau sa joc 3d sau visual mode nu mai ma lasa imi da direct rezultatul aleatoriu......din ce cauza?
Eu nu am intalnit asa ceva ... e greu de inteles cum unele jocuri te lasa sa joci 3D iar alte jocuri nu te lasa ! Asta se intampla (sa nu te lase sa joci 3D) numai cand nu ai lotul complet, primul 11 sau rezervele sa contina jucatori accidentati sa sa nu ai completata in intregime primul 11 si rezervele !
RaduB is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 03:53 PM   #529
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by RaduB View Post
Eu nu am intalnit asa ceva ... e greu de inteles cum unele jocuri te lasa sa joci 3D iar alte jocuri nu te lasa ! Asta se intampla (sa nu te lase sa joci 3D) numai cand nu ai lotul complet, primul 11 sau rezervele sa contina jucatori accidentati sa sa nu ai completata in intregime primul 11 si rezervele !
nu pur si simplu nu ma lasa sa joc 3d sau visual mode si imi da rezultatul direct
xman is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2009, 04:47 PM   #530
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by iulian_brutus View Post
La aceasta am mai raspuns eu(nu stiu-poate chiar tie) in trecut.Si eu am intalnit aceasta problema cu nationala , dar se intampla numai cand imi schimbam echipa de club(daca ma duceam eu la alta echipa sau eram fortat(sacked) sa imi aleg alta echipa.
Asa mi s-a intamplat si mie. Culmea este ca acest bug este din 2004 si nici pana acum nu s-a reparat. In fine, la momentul respectiv, desi "cica" antrenam Norvegia, si ma trezeam cu meciul in fata fara sa pot sa fac vreo selectie a jucatorilor, sau tactica, dupa 2 ani am primit oferta de la Bosnia-Hertegovina, si am ajuns sa antrenez la CM ambele echipe nationale.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:04 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL