INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 17-06-2011, 03:58 PM   #1
cristianorudi
Banned
 
Join Date: Feb 2011
cristianorudi has a little shameless behaviour in the past
Default Fff 11

Asta este o parte din instructiunile de instalare a patch-ului cu transferurile de iarna.
(Instructions:
Paste Files In This Folder C:\Program Files (x86)\EA Sports\FIFA 11\Game\data\db If Not Exist You Can Create, And After Run FIFA 11 i68 Regenerator 1.5 With The Option “Take Care Of Edited Files Stored Directly In Folders” Click On “GO” Button And Wait The Process Finishing.

Note: If You Have A Previous Edited DB Make A Backup
Note 2: If You Have A Previous Edited DB Only Replace, Dont Needed Run Regenerator.

After You Copy My DB Files, Remove SQUADS Files Localized In My Documens > FIFA 11.) Eu pana acum am instalat fisierul keretek asa cum scrie mai jos:

Eu am o problema: am luat fisierul keretek, nu acesta, l-am bagat in my Documents/Fifa 11, am intrat in joc si am activat transferurile. Dar eu cand ies din Fifa 11, transferurile nu mai sunt valabile si de fiecare data cand intru in Fifa trebuie sa le activez. Nu mai rezist facand acest lucru. Dar totodata cred ca mi se duce si profilul pe care l-am facut. Adica la inceput cand sunt cu Kaka scena tragerii la poarta este una insorita bla bla bla, care scena pana acum era innorata etc. Sper ca ati inteles ce am spus si va rog sa nu imi dati band, pentru ca este a patra oara cand intreb si nimeni nu imi rezolva problema.
Multumesc din suflet
PS: pentru alte detalii, trimiteti mesaj.
cristianorudi is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2011, 07:26 PM   #2
bogdinho10
Member
 
Join Date: May 2011
bogdinho10 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by cristianorudi View Post
Asta este o parte din instructiunile de instalare a patch-ului cu transferurile de iarna.
(Instructions:
Paste Files In This Folder C:\Program Files (x86)\EA Sports\FIFA 11\Game\data\db If Not Exist You Can Create, And After Run FIFA 11 i68 Regenerator 1.5 With The Option “Take Care Of Edited Files Stored Directly In Folders” Click On “GO” Button And Wait The Process Finishing.

Note: If You Have A Previous Edited DB Make A Backup
Note 2: If You Have A Previous Edited DB Only Replace, Dont Needed Run Regenerator.

After You Copy My DB Files, Remove SQUADS Files Localized In My Documens > FIFA 11.) Eu pana acum am instalat fisierul keretek asa cum scrie mai jos:

Eu am o problema: am luat fisierul keretek, nu acesta, l-am bagat in my Documents/Fifa 11, am intrat in joc si am activat transferurile. Dar eu cand ies din Fifa 11, transferurile nu mai sunt valabile si de fiecare data cand intru in Fifa trebuie sa le activez. Nu mai rezist facand acest lucru. Dar totodata cred ca mi se duce si profilul pe care l-am facut. Adica la inceput cand sunt cu Kaka scena tragerii la poarta este una insorita bla bla bla, care scena pana acum era innorata etc. Sper ca ati inteles ce am spus si va rog sa nu imi dati band, pentru ca este a patra oara cand intreb si nimeni nu imi rezolva problema.
Multumesc din suflet
PS: pentru alte detalii, trimiteti mesaj.
Acea scena in care tragi la poarta se numeste Arena si poate fi schimbata din joc.
bogdinho10 is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2011, 10:00 PM   #3
cristianorudi
Banned
 
Join Date: Feb 2011
cristianorudi has a little shameless behaviour in the past
Default

aoleuuu daca ati inteles voi cv. unii cred ca nu ar trebui sa fie pe site-ul asta. oricum problema e rezolvat-o SINGUr, daca vrei sa stii. hai pa
cristianorudi is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2011, 09:44 AM   #4
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by cristianorudi View Post
aoleuuu daca ati inteles voi cv. unii cred ca nu ar trebui sa fie pe site-ul asta. oricum problema e rezolvat-o SINGUr, daca vrei sa stii. hai pa
1) Deschizi topicuri aiurea, daca stii sa rezolvi..pa
2) Imbunatateste-ti scrisul, parca esti din Ungaria
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2011, 10:35 AM   #5
cristianorudi
Banned
 
Join Date: Feb 2011
cristianorudi has a little shameless behaviour in the past
Default

Pai am rezolvat dupa ce am pus aceste intrebari, pentru ca voi nu sunteti in stare sa ma ajutati. Cum am mai spus, printre cei care nu ar trebui sa se afle pe siteul asta, esti si tu. Si scriu cum vreau da? Asta nu e site-ul tau. Hai Pa
cristianorudi is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2011, 10:56 AM   #6
Ad1
Echipa FifaRomania
 
Ad1's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Sibiu
Ad1 is a splendid one to beholdAd1 is a splendid one to beholdAd1 is a splendid one to beholdAd1 is a splendid one to beholdAd1 is a splendid one to beholdAd1 is a splendid one to beholdAd1 is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Ad1 Send a message via Yahoo to Ad1
Default

Quote:
Originally Posted by cristianorudi View Post
Pai am rezolvat dupa ce am pus aceste intrebari, pentru ca voi nu sunteti in stare sa ma ajutati.
Concediazane pe toti ca nu suntem in stare sa te ajutam!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Ad1 is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2011, 11:02 AM   #7
derrick88
Member
 
derrick88's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: resita
derrick88 can only hope to improve
Default

bine spus ad1@ nu suntem angajati tai sa te ajutam, te poti rezolva si singur de aceasta situatie care o ai cristianorudi@
derrick88 is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2011, 02:28 PM   #8
cristianorudi
Banned
 
Join Date: Feb 2011
cristianorudi has a little shameless behaviour in the past
Default

Dar nu am vrut sa spun asta... Oricum nu mai conteaza.
cristianorudi is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2011, 06:24 PM   #9
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by cristianorudi View Post
Pai am rezolvat dupa ce am pus aceste intrebari, pentru ca voi nu sunteti in stare sa ma ajutati. Cum am mai spus, printre cei care nu ar trebui sa se afle pe siteul asta, esti si tu. Si scriu cum vreau da? Asta nu e site-ul tau. Hai Pa
Eu nu cred ca mi-am facut cont ca sa ma priviti ca un "Zeus" al forumului
Nimeni nu cred ca ma obliga sa raspund la toate intrebarile voastre

Edit: Tu de ce ti-ai facut cont daca nu ajuti pe nimeni ?
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by cata cfr; 19-06-2011 at 06:29 PM.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:24 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL