INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 14 > Ultimate Team

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-02-2014, 12:50 PM   #1
ArnyQuaresma
Member
 
ArnyQuaresma's Avatar
 
Join Date: Dec 2013
ArnyQuaresma is on a distinguished road
Default Probleme Ultimate Team - Online Division 1

Salut, acum cateva zile am promovat in Divizia 1 la Ultimate Team si de aici a inceput distractia. Pur si simplu nu pot sa inteleg cum de EA nu ia nici o masura impotriva acestor hackeri, e imposibil sa joci vreun meci in Divizia 1. Opt din zece jucatori pe care ii intalnesti cand dai search opponent sunt hackeri cu echipe bronze si mai putin de 50 team chemestry. De fiecare data dupa loading screen, nici nu apuc sa intru in meci ca si primesc disconnect, in clasament nu pune ca am jucat nici un meci dar desigur contractele mi le consuma. Si intotdeauna trebe sa consum cate 7-8 player contract pana reusesc sa intru in meci cu cineva care joaca pe bune. Cand am reusit sa intru in sfarsit cu cineva in meci, surpriza, nici nu apuc sa fac 2 atacuri ca e gata prima repriza, am si filmat a doua repriza si i-am dat report la acel jucator. Uitativa si voi cat de repede se scurgea timpul:
- https://www.youtube.com/watch?v=e_v63O6QVs0
- https://www.youtube.com/watch?v=okAn49B7ERM
- https://www.youtube.com/watch?v=v3N2kr8pM80
Si acum ultima problema dar si cea care a pus capac la toate. Statistica sezonului era asa 4 Victorii - 2 Egaluri - 1 Infrangere, in total aveam 14 puncte si 3 meciuri ramase de jucat, daca reuseam sa le castig pe toate 3 luam titlul. Intru frumos sa joc primu meci, dupa loading aceasi poveste, adversaru da disconnect si surpriza, imi da sa joc toata divizia de la inceput, aveam 0 puncte acum in clasament si nici un meci jucat desi mie imi ramasese 3 meciuri de jucat. A mai patit cineva ce am patit eu? Exista vreo cale sa rezolv ceva sau nu mai are rost sa joc?
ArnyQuaresma is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2014, 01:30 PM   #2
villa7_titi
Member
 
villa7_titi's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
villa7_titi is on a distinguished road
Default

Exista o cale, aceea de ati vinde toti jucatorii sa scoti banii pe ei si toti banii ramasi din club, ii transferi altui jucator, stergi clubul, faci altul si apoi primesti banii pe celalalt club. Cred ca e singura cale, sa tot o reiei de la capat in seasons online.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
villa7_titi is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2014, 05:20 PM   #3
lopez23
Member
 
Join Date: Dec 2013
Location: Iasi
lopez23 is on a distinguished road
Default

am patit si eu ...deconectari ..meciuri care dureaza 1 minut...asta e hackeri obositi...buna ideea cu vanzarea clubului numai sa ai pe cineva de incredere sa iti dea banii inapoi.
lopez23 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2014, 06:09 PM   #4
villa7_titi
Member
 
villa7_titi's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
villa7_titi is on a distinguished road
Default

Daca nu aveti pe cine.. Apelati la mine, doar sa fiu online si va ajut , nu ma bag eu in "furaciuni".
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
villa7_titi is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2014, 06:18 PM   #5
Mr.Bin
Member
 
Join Date: Apr 2012
Mr.Bin is on a distinguished road
Default

hmm.. hackul este nedetectabil,am sursele mele,nu pot fi prinsi! nu ai cum sa dovedesti nimic impotriva lor! doar sa fie idioti si sa faca pe perioade mici enorm de multi bani,altfel nu le da ban nimeni..
Mr.Bin is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2014, 06:24 PM   #6
adi87
Member
 
adi87's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
adi87 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by villa7_titi View Post
Exista o cale, aceea de ati vinde toti jucatorii sa scoti banii pe ei si toti banii ramasi din club, ii transferi altui jucator, stergi clubul, faci altul si apoi primesti banii pe celalalt club. Cred ca e singura cale, sa tot o reiei de la capat in seasons online.
e limita omule
de 4 ori poti sterge clubul
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adi87 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2014, 06:28 PM   #7
villa7_titi
Member
 
villa7_titi's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
villa7_titi is on a distinguished road
Default

Asta nu stiam.. :|
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
villa7_titi is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2014, 06:35 PM   #8
Andreyyy77
Member
 
Andreyyy77's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Andreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really niceAndreyyy77 is just really nice
Default

Mda, chestia aia cu mei scurt am intalnit si eu in divizia a 3-a :|
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Andreyyy77 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2014, 06:54 PM   #9
ArnyQuaresma
Member
 
ArnyQuaresma's Avatar
 
Join Date: Dec 2013
ArnyQuaresma is on a distinguished road
Default

Eu de fiecare data cand dau search opponent si pana in momentul cand incepe meciul filmez totul cu fraps si ii raportez pe toti la EA, dar ma indoiesc ca ia cineva vreo masura impotriva acestor hackeri din moment ce 8 din 10 jucatori intalniti in divizia 1 sunt hackeri.
ArnyQuaresma is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2014, 08:12 PM   #10
Mr.Bin
Member
 
Join Date: Apr 2012
Mr.Bin is on a distinguished road
Default

E greu de inteles,vrei sa iti explic pe litere ca nu au ce sa le faca? e nedetectabil... NU POTI DOVEDI nimic impotriva lor,aia pot da vina usor pe serverele EA si gata!
Mr.Bin is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:31 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL