INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 25-02-2012, 01:15 AM   #1
Xplicit
Member
 
Join Date: Feb 2012
Xplicit is on a distinguished road
Default Transferuri/ loturi complete la zi 15.02.2012

Salutare, sunt fan FIFA 08 si pt ca tot nu am gasit un DB bun am facut eu un db, initial l-am luat de la cnv care l-a postat pe aici pe undeva, era cam varza, ovr exagerate, am editat sute de jucatori, am facut transferuri la zi, am creat cateva formatii de joc, am pus echipele asa cum sunt in ligi, gen qpr in prima liga, si asa apare si la Manager, totul merge perfect, am jucat o gramada cu f multe echipe fara nici cea mai mica eroare. OVR urile le am facut in mare dupa transfermarkt si dupa ce stiu eu despre jucatori, db ul e facut mai mult pt cariera, pt ca jucatorilor le creste OVR, eu zic ca este destul de ok,daca apar probleme ceva, spune-ti. Am editat doar echipele importante, gen toate din premier league, cateva din liga 2 Anglia, majoritatea din germania, italia, franta, spania, si cateva din alte campionate, gen basel, cele imp, din olanda, turcia, etc. sper sa va placa




www punct filehost punct ro/3092626/fifa_db/]fifa
Xplicit is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2012, 04:58 PM   #2
dj_tommek_2008
Member
 
Join Date: Jul 2010
dj_tommek_2008 is on a distinguished road
Default

unde trebe sal pun?in ce folder ca sa mearga?
dj_tommek_2008 is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2012, 12:12 AM   #3
Xplicit
Member
 
Join Date: Feb 2012
Xplicit is on a distinguished road
Default Transferuri fifa 08 la zi(15.03.2012)

[QUOTE=Xplicit;448616]Salutare, sunt fan FIFA 08 si pt ca tot nu am gasit un DB bun am facut eu un db, initial l-am luat de la cnv care l-a postat pe aici pe undeva, era cam varza, ovr exagerate, am editat sute de jucatori, am facut transferuri la zi, am creat cateva formatii de joc, am pus echipele asa cum sunt in ligi, gen qpr in prima liga, si asa apare si la Manager, totul merge perfect, am jucat o gramada cu f multe echipe fara nici cea mai mica eroare. OVR urile le am facut in mare dupa transfermarkt si dupa ce stiu eu despre jucatori, db ul e facut mai mult pt cariera, pt ca jucatorilor le creste OVR, eu zic ca este destul de ok,daca apar probleme ceva, spune-ti. Am editat doar echipele importante, gen toate din premier league, cateva din liga 2 Anglia, majoritatea din germania, italia, franta, spania, si cateva din alte campionate, gen basel, cele imp, din olanda, turcia, etc.


Acest fisier se copiaza in Fifa 08/data/cmn in locul fisierului fifa
pentru a functiona trebuiesc sterse salvarile din my documents, SQUAD si Cariera.

www punct filehost.ro/3183778/fifa_db/]fifa db

ACESTA ESTE CEL MAI RECENT SI CEL MAI BUN

sper sa va placa

Last edited by Xplicit; 15-03-2012 at 01:13 AM.
Xplicit is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2012, 11:14 AM   #4
JustRaul
Member
 
Join Date: Nov 2011
JustRaul is on a distinguished road
Default

Foarte bun db-u. Felicitari!
JustRaul is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2012, 07:10 PM   #5
Xplicit
Member
 
Join Date: Feb 2012
Xplicit is on a distinguished road
Default

ms, ma bucur ca ti place. o sa mai pun un db cu editari mai multe dar peste cateva luni eventul septembrie)
Xplicit is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2012, 03:22 PM   #6
alexander12
Member
 
Join Date: Sep 2011
alexander12 is on a distinguished road
Default

un db aproape perfect....insa ai cam uitat sa pui numerele jucatoriilor de la echipe...am observat ca sunt puse la plesnela(cel putin la db care l-am luat eu) si la real madrid inca mai sunt pedro leon si canales care ei nu mai sunt la real acum.Oricum numerele le-am editat eu si pe aia i-am transferat unde trebuia dar spunemi te rog daca pot sa joc cu rlsp pe acest db???ms
alexander12 is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2012, 11:05 PM   #7
Xplicit
Member
 
Join Date: Feb 2012
Xplicit is on a distinguished road
Default

nu stiu daca merge rlsp peste db asta... a durat cv timp sa editez jucatorii avand in vedere faptul ca am creat fff multu jucatori, dar chiar n am mai avut timp sa le pun si numerele... in legatura cu canales si pedro leon, mi se pare ca sunt doar imprumutati iar la multe cluburi jucatorii imprumutati i am pastrat pt a ii avea la cariera
Xplicit is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2012, 11:53 PM   #8
georgylyk
Member
 
georgylyk's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Buzau
georgylyk is on a distinguished road
Default

tare
georgylyk is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2012, 09:56 AM   #9
Helio
Member
 
Helio's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Helio is on a distinguished road
Default

sper sa mai faci un db cu ultimele transferuri din aceasta vara/dar cu ce program ai facut fisieru sa incerc si eu?
Helio is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2012, 04:47 AM   #10
KelleyHoward
Member
 
Join Date: Aug 2012
Location: http://www.dvdsaledirect.com/
KelleyHoward is on a distinguished road
Default

, eu zic ca este destul de ok,daca apar probleme ceva, spune-ti. Am editat doar echipele importante, gen toate din premier league
__________________
Seconds counts, the result from a glance---
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
KelleyHoward is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:02 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL