INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 03-06-2010, 07:33 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default Informatii Fifa 11 incepand cu 9 iunie

More...
mns is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2010, 08:11 PM   #2
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Mns tu crezi ca se va schimba radical Fifa 11 ? Chiar crezi ca se va porta versiunea de pe console ?
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 07:19 AM   #3
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Ar fi grozav sa fie portat de pe console, dar nu e primul an in care se zice asta. Vom vedea...
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 09:52 AM   #4
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Pana acum erau doar zvonuri nefondate. In acest an deja sunt niste chestii confirmate prin revistele de specialitate.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 12:17 PM   #5
andreib2000
Member
 
Join Date: Jan 2009
andreib2000 is an unknown quantity at this point
Default

ma tem ca reteta financiara isi va pune din nou amprenta pe fifa 11 pc, dar speranta moare ultima.
andreib2000 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 12:19 PM   #6
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Eu cred ca nu prea se va vinde Fifa 11 la ce piraterie exista ! Cred ca 2 din 10 oameni ar cumpara jocul !
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 01:59 PM   #7
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by EmoHuhn View Post
Eu cred ca nu prea se va vinde Fifa 11 la ce piraterie exista ! Cred ca 2 din 10 oameni ar cumpara jocul !
Nu are rost sa dam bani pe joc odata ce platim internet ,curent eu zic ca pacat distractia sa fie cat de cat mai ieftina.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 03:19 PM   #8
Stf69x
Member
 
Join Date: Jan 2008
Stf69x is on a distinguished road
Default

ca un raspuns la ce au scris cei de mai sus , acesta este si raspunsul la intrebarea " de ce nu baga si liga 1 in fifa ? " , daca de la noi din tara nu cumpara nimeni jocul, ce rost are sa ne bage si noua echipe romanesti , am citit pe "cg" ca romania se afla printre primele tzari la piraterie , doar china si nu mai stiu cine e in fata noastra , deci asta e .
Stf69x is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 03:26 PM   #9
andreib2000
Member
 
Join Date: Jan 2009
andreib2000 is an unknown quantity at this point
Default

eu nu cred ca asta e motivu pentru care nu avem liga 1, ci este faptul ca "suntem din lumea a treia" ca sa il citez pe lucescu jr. oricum patchu fifa romania e mult mai bun fata de ce ar fi facut fifa (ma refer la stadioane, fete, loturi, sunete etc)
andreib2000 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 04:19 PM   #10
Theo1948
Member
 
Theo1948's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Oltenita
Theo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to Theo1948
Default

Liga I nu este pentru ca EA Sports nu are licenta pentru ea. Nu are legatura faptul ca suntem din lumea a doua, a treia sau a zecea. In FIFA sunt campionate mult mai slabe ca al nostru.
Theo1948 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:17 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL