INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 12-10-2009, 12:44 PM   #41
dudiloiu
Member
 
Join Date: Oct 2009
dudiloiu is on a distinguished road
Default

am si eu o prob.... nu pot sa fac update la registrii....zice "downloading rosters..." dar apoi zice ca nu poate face download...astept o lamurire....si am si eu la fel probl cu jocul online...mi-am luat joc original tocmai pt a juca online
dudiloiu is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 04:13 PM   #42
NELU56
Member
 
Join Date: Dec 2008
NELU56 is on a distinguished road
Default

Am cumparat fifa10 ieri si abia am reusit sa fac 3 meciuri online,din care doar un meci l-am pierdut pe bune cu 1-0.Intr-un meci conduceam cu 1-0,adversarul meu a facut pauza pt.schimbare,iar cand s-a reluat jocul,eu am ramas blocat cu imaginea(se auzea doar comentariul).Am oprit si eu pe esc,in fine a revenit imaginea,am castigat cu 1-0,dar mi-a dat infrangere.Din astea am patit in nenumarate jocuri si pe fifa09.In al treilea meci,jocul nu s-a intrerupt deloc,am facut 0-0,dar mi-a dat tot infrangere.Astazi am incercat sa intru online,dar n-m reusit nicicum.Care-o fi hiba?Sau,cine stie ce e de facut cand adversarul opreste jocul pt.schimbare si la reluare se pierde imaginea,desi jocul ruleaza pt.ca se aude comentariul si zgomotul de fond?Eu de obicei scot mufa din unitate si o reintroduc dar pierd si meciul (desi pana atunci puteam sa conduc si cu 4-0) si pierd si conexiunea pe net.De altfel nu stiu daca e bine sa scot cablul de net,dar nu stiu alta solutie.Cine poate sa-mi dea un sfat in acest sens?Multumesc anticipat !A,si inca o intrebare:dvd-ul trebuie introdus de fiecare data cand vrei sa joci?De ce nu merge si fara dvd,ca la fifa09?

Last edited by NELU56; 12-10-2009 at 04:31 PM.
NELU56 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 07:59 PM   #43
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

ciol4cu, ai xp si ti-a iesit din joc cand ai vrut sa joci un meci ONLINE?
dudiloiu, cum adica zice ca nu poti face download? (zi textul exact)
NELU56 cand ramane blocata imaginea asteapta, se va intrerupe conexiunea la un moment dat, doar asteapta.
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by BughyRy; 12-10-2009 at 08:02 PM.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 09:37 PM   #44
Bughy
Member
 
Join Date: Apr 2006
Bughy is on a distinguished road
Default

dudiloiu.. da alt+tab cand zice ca nu poate face download, poate ai uitat firewallul
Bughy is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 09:38 PM   #45
ciol4cu
Member
 
Join Date: Oct 2009
ciol4cu is on a distinguished road
Default

Da am xp dar jocul este piratat dar am inteles ca se poate face si asta sa joc online cum pot face?
ciol4cu is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 09:54 PM   #46
mikedml2009
Member
 
mikedml2009's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
mikedml2009 is on a distinguished road
Default

cine vrea sa joace online fifa 10 (si cu jocul piratat merge) exista un program!am voie sa-i pun numele?

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

dak vrea cineva sa joace vorbim pe P.M.
mikedml2009 is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2009, 01:18 PM   #47
dudiloiu
Member
 
Join Date: Oct 2009
dudiloiu is on a distinguished road
Default

bughy....imi zice "unable to download the latest roster at this time.do you want to try again?" ....am dezactivat si firewallu si am si adaugat porturile din carte si nimic.
dudiloiu is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2009, 01:39 PM   #48
jdust1
Member
 
Join Date: Oct 2009
jdust1 is on a distinguished road
Default

Pentru cei carora le da eroare cu sent si don't send cand incearca sa joace online incercati sa instalati Adobe Shockwave Player , pt mine a mers .
Eu am Vista si la fel imi facea , dupa ce am instalat shockwave a mers , sper sa va mearga si voua . Bafta !

Last edited by jdust1; 13-10-2009 at 01:42 PM.
jdust1 is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2009, 11:22 PM   #49
ciol4cu
Member
 
Join Date: Oct 2009
ciol4cu is on a distinguished road
Default

cum aleg echipele de la world echipele lumii cand jos la online ca unii au echipele alese
ciol4cu is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009, 03:36 PM   #50
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

trebuie sa o ai descoperita de la shop.
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:07 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL