INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 20-12-2008, 02:20 PM   #1
tottyovi
Member
 
Join Date: Nov 2008
tottyovi is an unknown quantity at this point
Default si voua?

Vi se intampla si voua sa va iasa cand dati gol? Folosesc ceilalti ceva programe care sa-i scoata din joc cand primesc gol? Deja m-am saturat de atatia copii frustrati

help, pls
tottyovi is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2008, 02:34 PM   #2
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Te referi la multiplayer ? Este simplu sa iesi din joc, dai "ALT+Tab" si adversarului ii apare "Connection has been lost"
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2008, 05:27 PM   #3
tottyovi
Member
 
Join Date: Nov 2008
tottyovi is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Caly View Post
Te referi la multiplayer ? Este simplu sa iesi din joc, dai "ALT+Tab" si adversarului ii apare "Connection has been lost"
da...la multiplayer

ma faci sa rad....mai...daca dai alt+tab...iti iese dar pierzi meciul cu 3 la 0....intelegi? ei au un program (cred), te scoate din joc....si nu pierd meciul...de obicei rusii au...

apropo...la jocul original
tottyovi is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2008, 06:17 PM   #4
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

Daca ai messu deschis si iti da cineva buzz (cred) ca din cauza asta iti iese , mia asa mi se intampla odata si mi-am dat seama ca trebuie sa inchid messu, si din cauza altelor programe , daca s-a instalat ceva , daca te-a contactat cineva ....
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2008, 02:02 PM   #5
Patryck
Member
 
Patryck's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Patryck will become famous soon enough
Default

Care jucati si cu mine ; o FIFA 09 ; ID: Patryck_SmackDown
Patryck is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2008, 08:45 PM   #6
b0ggdan
Banned
 
Join Date: Jun 2008
b0ggdan is an unknown quantity at this point
Wink e simplu

pe ultimul rand de jos al tastaturii exista 2 butoane cu sigla windows apesi pe unul din ele si iti baga jocul in bara si atunci iti iese din multyplayer
b0ggdan is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2008, 09:46 PM   #7
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Caly, roby_dinamo39, b0ggdan toti vorbiti in necunostinta de cauza. Este vorba despre modul MULTIPLAYER DE LA ONLINE MODE (JOCUL ORIGINAL)
tottyovi : la toti ni se intampla uneori, sunt caderi de servere de la EA. Nu cred ca are cineva o anume faza care sa faca asta deoarece am fost si eu condus de cateva ori si s-a intrerupt in modul ala "Connection with the other player has been lost" si nu cred ca avea niciun motiv sa intrerupa meciul cand era in avantaj.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2008, 07:12 PM   #8
tottyovi
Member
 
Join Date: Nov 2008
tottyovi is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by BughyRy View Post
Caly, roby_dinamo39, b0ggdan toti vorbiti in necunostinta de cauza. Este vorba despre modul MULTIPLAYER DE LA ONLINE MODE (JOCUL ORIGINAL)
tottyovi : la toti ni se intampla uneori, sunt caderi de servere de la EA. Nu cred ca are cineva o anume faza care sa faca asta deoarece am fost si eu condus de cateva ori si s-a intrerupt in modul ala "Connection with the other player has been lost" si nu cred ca avea niciun motiv sa intrerupa meciul cand era in avantaj.
se pare ca doar tu stii desprte ce vorbesc...insa...nu ai dreptate. au programe care-i scot din joc...chiar acuma am jucat cu locul 1....era 2 la 0 pentru mine in min 30....si a iesit...logic. SuperDichi este userul....e roman logic....pai atunci ce farmec mai are jocul?

mie de ce nu-mi iese din joc cand primesc gol? numai cand dau...sa fim seriosi...

as fi curios sa-l vad odata pe acest SuperDichi....marele campion...locul 1 cu o singura infrangere.....mie ciuda ca se aduna sa joace fifa toti frustratii si ratatii

asta....

Sarbatori Fericite

Last edited by tottyovi; 22-12-2008 at 07:16 PM.
tottyovi is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2008, 08:10 PM   #9
tottyovi
Member
 
Join Date: Nov 2008
tottyovi is an unknown quantity at this point
Default

am juact iar...desigur ..copilasul (a zis ca are 14 ani...eu ii dadeam 9) a zis ca i s-a de conectat....am jucat iar...7 -3 pentru mine in min 80...desigur a iesit...nu mi s-a pus victoria
tottyovi is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2008, 09:28 PM   #10
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Nu exclud varianta de a avea un program sau o metoda de a iesi fara a se actualiza scorul dar eu am patit si cand am fost condus...
PS : daca ai contul EASO tottyovi cred ca am jucat cu tine , poate-ti aduci tu aminte MrBughy08 sunt eu.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:29 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL