INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-06-2011, 06:58 AM   #11
Hook™
Nick vechi: Loco22
 
Hook™'s Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Craiova
Hook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by cristianorudi View Post
Pai si de ce nu imi raspunde nmn? Pentru ca nimeni de pe siteul asta nu e capabil. Si vezi ca deja incepi sa ma enervezi. Mai zici de mn. Dar mai bine vezi cum vorbesti si de cate ori repeti un cuvant intr-o propozitie, tembeluleee.
Daca tot ma faci tembel,sa vedem cine este tembel
cristianorudi:
1.Ziua si topicul,cu problemele banale.
2.Jignesti fara sa vi jignit
3.Daca citeai mai atent ai fi observat ca am folosit "topic aiurea" in prima propozitie,si in a doua,nu am folosit-o de mai multe ori intr-o propozitie
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Hook™ is offline  
Old 28-06-2011, 08:11 AM   #12
cristianorudi
Banned
 
Join Date: Feb 2011
cristianorudi has a little shameless behaviour in the past
Default

Quote:
Originally Posted by cezar7 View Post
sa-i dea cineva ban la baiatu asta (:|
u esti mai praf ca hook. cred ca sunteti frati

---------- Post added at 09:11 AM ---------- Previous post was at 09:10 AM ----------

Quote:
Originally Posted by derrick88 View Post
cred ca nimeni nu are ceva cu el, dar daca tot are probleme legate de joc exista un topic cu probleme fifa 2011 ar trebui acolo sa posteze problemele care le are... nu sa deschida 15 topicuri asa aiurea:|
si derrick, daca nu aici este locul unde ar putea sa raspunda la intrebari, arunci va rog sa ma scuzati si sa imi aratati d-voastra acel loc.
cristianorudi is offline  
Old 28-06-2011, 08:29 AM   #13
derrick88
Member
 
derrick88's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: resita
derrick88 can only hope to improve
Default

acel loc se afla aici Probleme FIFA 11 PC.
derrick88 is offline  
Old 28-06-2011, 08:30 AM   #14
dorutu3
Member
 
dorutu3's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
dorutu3 is infamous around these parts
Default

Esti penibil:
1:Noi nu aruncam nimic(ai zis arunci in loc de atunci)
2: Din nou esti penibil n-ai vazut topicul pt probleme fifa 11 ia arunca tu o privire si acel loc este aici: http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=15566
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

You never home alone!!!!!!!!!

Last edited by dorutu3; 28-06-2011 at 08:34 AM.
dorutu3 is offline  
Old 28-06-2011, 08:49 AM   #15
cristianorudi
Banned
 
Join Date: Feb 2011
cristianorudi has a little shameless behaviour in the past
Default semneaza das

era o vorba - cel mai destept cedeaza primul. asa ca o sa termin toata discutia, lasandu-va pe voi sa scrieti ce va poate mintea aia bleaga, retragandu-ma din motiv ca pe acest site sunt doar oameni inculti si nepoliticosi care, nu ca nu au habar sa vorbeasca, dar pe deasupra habar nu au sa scrie. as mai spune eu mai multe, dar fiind mai destept ca voi, o sa renunt. sa aveti o zi buna si sa continuati cu ironiile si cu injuriile voastre care imi amintesc inca o data ca traiesc in romania inconjurat de niste nesimtiti si dobitoci. la revedere
cristianorudi is offline  
Old 28-06-2011, 08:53 AM   #16
Hook™
Nick vechi: Loco22
 
Hook™'s Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Craiova
Hook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by cristianorudi View Post
era o vorba - cel mai destept cedeaza primul. asa ca o sa termin toata discutia, lasandu-va pe voi sa scrieti ce va poate mintea aia bleaga, retragandu-ma din motiv ca pe acest site sunt doar oameni inculti si nepoliticosi care, nu ca nu au habar sa vorbeasca, dar pe deasupra habar nu au sa scrie. as mai spune eu mai multe, dar fiind mai destept ca voi, o sa renunt. sa aveti o zi buna si sa continuati cu ironiile si cu injuriile voastre care imi amintesc inca o data ca traiesc in romania inconjurat de niste nesimtiti si dobitoci. la revedere
Ooo nu,te rog nu te retrage ,vei fi o pierdere mare pentru forum .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Hook™ is offline  
Old 28-06-2011, 09:11 AM   #17
derrick88
Member
 
derrick88's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: resita
derrick88 can only hope to improve
Default

iti vom simti cu toti lipsa, si prezenta ta pe acest forum.Please do not go !!!!
derrick88 is offline  
Old 28-06-2011, 09:16 AM   #18
cristianorudi
Banned
 
Join Date: Feb 2011
cristianorudi has a little shameless behaviour in the past
Default

aceste 2 comentarii date de voi mi-au aratat lipsa voastra de gandire si incapacitate de a intelege ceva, asta ca sa nu folosesc un limbaj mai neadecvat. nu ma retrag de tot(bn ar fi sa scap de voi), ci am spus ca ma retrag din discutie. o sa va dati seama(sper, daca nici asta nu puteti) cat de prosti si bata ati fost cand veti vedea asta. hai la revedere, suckersss
cristianorudi is offline  
Old 28-06-2011, 10:42 AM   #19
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Vorbeste frumos macar! Baietii de mai sus au fost ironici,dar macar au folosit un limbaj civilizat fata de tine.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline  
Old 28-06-2011, 12:04 PM   #20
cristianorudi
Banned
 
Join Date: Feb 2011
cristianorudi has a little shameless behaviour in the past
Default

copile, u nu te mai baga ca esti pe dinafara. esti praf ce nu intelegi?
cristianorudi is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:14 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL