INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 10-08-2011, 08:55 AM   #501
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Frumoasa victorie! Vezi ca daca Alin isi pune ambitia te rupe in campionat cand te prinde!
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011, 10:02 AM   #502
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Felicitari de victorie! Asteotam meciurile directe intre Arsenal, United si Villa.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011, 10:58 AM   #503
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Aston Villa e pe val !
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011, 12:49 PM   #504
waynee
Banned
 
Join Date: Dec 2010
waynee will become famous soon enough
Default


Semifinals

0 vs 6

Arrigo Sacchi:Chiar daca jucatorii au fost obositi,nu am avut alta situatie si a trebuit sa joc cu titularii deoarece cei care trebuiau sa ii inlocuiasca erau si mai obositi.Nu speram ca scorul sa degenereze in asemenea mod,insa ma bucur pentru ca am jucat calificarea din prima mansa ! In UCL vom avea meci cu Chelsea,sper sa trecem peste ei si sa ne apropiem de indeplinirea obiectivului principal pus de mine,CASTIGAREA UCL !

Man of the Match : S.Doumbia

Marcatori

G.Agbonlahor 2'
S.Doumbia 34'56'90
Douglas Costa 17'79'


---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

0 vs 2

Marcatori:

M.Gotze 35'
M.Sissoko 73'
waynee is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011, 12:56 PM   #505
Barca11
Member
 
Join Date: Sep 2010
Barca11 is on a distinguished road
Default

Numai victorii la 0 !
Barca11 is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011, 01:01 PM   #506
waynee
Banned
 
Join Date: Dec 2010
waynee will become famous soon enough
Default



Semifinals

5 vs 1

Arrigo Sacchi:Un meci usor pentru noi.I-am rugat pe baieti sa o lase mai moale,insa vad ca nu m-au ascultat .In finala ii vom intalni pe cei de la Stoke City,care,spre surprinderea mea,au intors rezultatul din tur,unde au fost invinsi pe teren propriu de Shitty ( M.City ).Acestia i-au umilit chiar in fata seicului Mansour cu 2-0 .Dupa aceasta infrangere,Mansour a declarat ca zilele lui Mancini sunt numarate

Marcatori

T.Cairney 9'
A.Traore 18'
S.Doumbia 31'39'
Kuba 58'
M.Marin 89'


---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 12:58 PM ----------

1 vs 0

Marcatori

S.Doumbia 2'

Man of the Match : S.Doumbia
waynee is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011, 01:05 PM   #507
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

E putin ciudat sa castigi printr-un gol in minutul 2, dar cred ca ai mai avut multe ocazii pe care le-ai irosit. Asteptam finala cu Stoke pentru ca in campionat e clar.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011, 01:11 PM   #508
waynee
Banned
 
Join Date: Dec 2010
waynee will become famous soon enough
Default

Mai am si meciuri din astea mai ciudate in care portarul advers apara totul.

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------




6 vs 0

Marcatori

K.Honda 13'
J.Menez 32'
D.Bent 41'
S.Doumbia 65'
A.Young 74'
S.Nasri 79'
waynee is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011, 01:20 PM   #509
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Te intreb si eu ceva asa din curiozitate: joci la 4 minute repriza?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2011, 01:28 PM   #510
waynee
Banned
 
Join Date: Dec 2010
waynee will become famous soon enough
Default

3 vs 2

Arrigo Sacchi:Un meci dificil,asa cum ne asteptasem.Dupa aceasta infrangere,cred ca Mancini va fi dat afara.

Marcatori

Kuba 48'62'
I.Afellay 51'
J.Milner 60'73'


---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

Quote:
Originally Posted by Stefan_ManUtd View Post
Te intreb si eu ceva asa din curiozitate: joci la 4 minute repriza?
da,am jucat la 6 la inceput dar dadeam scoruri prea mari si apoi am trecut pe 4.

Dupa aceasta victorie am facut 4 stele la reputatie.

---------- Post added at 01:28 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

2 vs 3

Arrigo Sacchi:Am menajat "titularii" daca pot sa spun asa,pentru ca meciul urmator e cu Chelsea in UCL !

Marcatori

Kuba 11'
O.Garvan 13'37'
K.Honda 51'
J.Menez 58'
waynee is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:49 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL