INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

View Poll Results: Care este cel/cea mai bun/a jucator/jucatoare de tenis?(LA MOMENTUL ACTUAL!)
R.Nadal 20 43.48%
R.Federer 24 52.17%
A.Murray 3 6.52%
N.Djokovic 5 10.87%
A.Roddick 2 4.35%
M.Sharapova 2 4.35%
Una din surorile Wiliams precizti 3 6.52%
D.Safina 2 4.35%
altcineva(precizati) 4 8.70%
Multiple Choice Poll. Voters: 46. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 15-04-2010, 05:47 PM   #21
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by roby_dinamo39 View Post
Eu nu am spus ca Nadal este un jucator mediocru sau unul slab. Poate am gresit eu si am spus prin cuvintele mele ca Nadal este slab, eu doar am spus ca Nadal nu are un joc spectaculos la fel ca Federer.
Da, asta e si parerea mea dar la fel ca in toate domeniile fiecare are favoritii lui .
Nu se mai baga nimeni in discutia despre "sportul alb" ( devenit foarte colorat acum cu exceptia wimbledonului ) , doar noi 4-5 ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010, 10:01 PM   #22
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Acum ceva vreme se vorbea mai mult. Oricum, ca să fiu īn temă. Ce se īntāmplă cu Andy Murray? Iar a ieşit din primul tur. Rafa a dat al doilea 6-0 6-1 consecutiv la Monte Carlo. ATP World Tour a folosit titlul "Rafa In Scary Form" . Abia aştept meciurile cu ceilalţi favoriţi.

@Stephen: Şi mie imi plăcea echipamentul lui, cred că preferatele mele rămān cele de la Wimbledon 2007 cu dunga aceea discretă, cel de la Roland Garros 2007 şi Australian Open 2009. Acum poartă pantaloni īn carouri... Mai a purtat īntr-o vreme un echipament mişto tot prin 2007 asemănător cu cel de la RG, dar cu alte culori.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.

Last edited by Omega; 15-04-2010 at 10:17 PM.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010, 10:40 PM   #23
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Nu stiu nici eu ce se intampla cu Murray, la AO a jucat impecabil cu exceptia finalei si chiar am crezut ca poate sa aiba un an foarte bun. Poate nu s-a adaptat inca pe zgura, sa vedem la urmatorul turneu ce va face.
La Monte Carlo as vrea sa vad un Nadal-Djokovic, sa vedem intradevar daca e sau nu spaniolul in "scary form". Totusi nu se pot intalni decat in finala, dar chiar as vrea
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2010, 12:11 AM   #24
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

djokovic nu se afla in cea mai buna forma dar a reusit sa ajunga in semifinale, unde va juca cu verdasco, de care cred ca nu va mai trece pe mine m-a surprins totusi parcursul lui nole la acest turneu
iar rafa nadal va castiga acest turneu, cel putin asa cred

Last edited by Cătălin; 17-04-2010 at 12:15 AM.
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2010, 01:16 AM   #25
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Federer este cel mai bun
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2010, 12:03 PM   #26
sebastian*
Member
 
Join Date: Apr 2010
sebastian* is on a distinguished road
Default

nadal este cel mai bun
sebastian* is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2010, 01:22 PM   #27
ROMANiEE
Member
 
ROMANiEE's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Ploiesti
ROMANiEE is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ROMANiEE
Default

Rafa Nadal :x
ROMANiEE is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2010, 10:52 AM   #28
winuleTz
Member
 
winuleTz's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
winuleTz is on a distinguished road
Default mahut

cred ca mahut daca prinde o zi buna il bate pa nadal
winuleTz is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2010, 01:26 PM   #29
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Se discuta mai mult in celalalt topic "Tenis", daca vrei hai pe acolo.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2010, 11:28 PM   #30
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Desigur Federer, este cel mai complet jucator in viata,
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:59 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL