INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 01-11-2009, 02:36 PM   #501
robitz
Member
 
Join Date: Jan 2006
robitz is on a distinguished road
Default FIFA MANAGER 10 STEME ( badge )

va rog eu sa faceti un patch cu stemele pt ekipele din liga 1 si liga a2a... nu m am descurcat sa le adaug si crek nu s singurul... nu e la fel ca la fifa manager 09 . va multumesc . sau poate ma ajutati printr un tutorial pe forum .

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

babydarkangel.. si cum fac ca stemele sa mearga ?

Last edited by Astristul; 01-11-2009 at 04:28 PM.
robitz is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2009, 02:38 PM   #502
babydarkangel
Member
 
babydarkangel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
babydarkangel is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by robitz View Post
va rog eu sa faceti un patch cu stemele pt ekipele din liga 1 si liga a2a... nu m am descurcat sa le adaug si crek nu s singurul... nu e la fel ca la fifa manager 09 . va multumesc . sau poate ma ajutati printr un tutorial pe forum .

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

babydarkangel.. si cum fac ca stemele sa mearga ?
in folderul jocului creezi un folder Badges , il el creezi altul Clubs si in acesta cele 4 foldere 32x32 ,64x64,128x128, 256x256 scuze gresisem eu prima oara

Last edited by Astristul; 01-11-2009 at 11:23 PM.
babydarkangel is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2009, 07:40 PM   #503
yoloo
Member
 
Join Date: Feb 2009
yoloo is on a distinguished road
Default

stemele am reusit sa le introduc( problema e ca nu am gasit steme pentru toate echipele...) dar nu reusesc deloc sa bag echipamentele si pozele jucatorilor, stii cumva cum se face asta?

Last edited by Astristul; 01-11-2009 at 11:23 PM.
yoloo is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2009, 08:14 PM   #504
babydarkangel
Member
 
babydarkangel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
babydarkangel is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by yoloo View Post
stemele am reusit sa le introduc( problema e ca nu am gasit steme pentru toate echipele...) dar nu reusesc deloc sa bag echipamentele si pozele jucatorilor, stii cumva cum se face asta?
pozele in portraits creezi un folder club , in acela alt folder 160x160 si acolo pui pozele .

cu echipamentele nu stiu vad ca nimeni nu da un raspuns pe aici legat de asta
babydarkangel is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2009, 10:28 PM   #505
s1nner
Member
 
Join Date: Oct 2009
s1nner is on a distinguished road
Default

poate cineva sa arhiveze folderul si sa le uploadeze undeva ca nu ma pricep sa transform in .tga sau PM cu un id ceva sa mi-l dati si mie pe mess :-s daca se poate

Last edited by Astristul; 01-11-2009 at 11:23 PM.
s1nner is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2009, 12:18 AM   #506
yoloo
Member
 
Join Date: Feb 2009
yoloo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by babydarkangel View Post
pozele in portraits creezi un folder club , in acela alt folder 160x160 si acolo pui pozele .

cu echipamentele nu stiu vad ca nimeni nu da un raspuns pe aici legat de asta
am incercat cum ai zis tu si nimic.. nu-mi apar pozele jucatorilor la editor, chiar nu stiu care ar fi problema..
am bagat toate stemele echipelor romanesti si poze cu orase si stadioane din Romania, astea imi apar dar pozele jucatorilor nu
yoloo is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2009, 02:10 AM   #507
BadBoy_Damyan
Member
 
BadBoy_Damyan's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Bucuresti
BadBoy_Damyan is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to BadBoy_Damyan
Default

Quote:
Originally Posted by [K4]RedDog17 View Post
te duci la financial, la budget calculation si in dreptul la staff salaries in loc de suma care e trecuta ( de ex la mine la dinamo era 2 mil, acum am pus vreo 5) si modifici si poti sa aduci cat staff vrei.
salut ... eu nu gasesc bufget calculation .... vad pe acolo ceva asemanator " budget control " dar nu stiu unde sa dau sa modific ... am angajat 3-4 in staff si cica nu mai merge sa angajez ca nu am bani dar ... eu vad ca sunt

care ma ajuta ? ;
BadBoy_Damyan is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2009, 11:35 AM   #508
Inter
Member
 
Join Date: Jan 2009
Inter is on a distinguished road
Default

va rog sa-mi da-ti un sfat...merg bine cu echipa la care sunt ...dar cu toate astea ..acolo la ''great atmosphere'' stau foarte prost adica e o liniuta mica...si nu inteleg de ce...pt ca la fiecare 2 sapatami le organizez party...vb cu jucatori...mai ales daca dau goluri... ce sa fac sa fie o atmosfera buna la lot????
Inter is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2009, 12:50 PM   #509
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Petrecerea nu trebuie organizata asa aiurea. Maxim de 2/luna! Pune o iesire la restaurant intr-o saptamana, o alta in parc (cand poti, ca iarna nu se poate) tot intr-o saptamana si combina-le asa. Deasemenea, daca n-ai rezultate, sa nu te astepti sa ai o atmosfera prea "grozava" in lot!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2009, 01:24 PM   #510
Inter
Member
 
Join Date: Jan 2009
Inter is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Petrecerea nu trebuie organizata asa aiurea. Maxim de 2/luna! Pune o iesire la restaurant intr-o saptamana, o alta in parc (cand poti, ca iarna nu se poate) tot intr-o saptamana si combina-le asa. Deasemenea, daca n-ai rezultate, sa nu te astepti sa ai o atmosfera prea "grozava" in lot!
Dar..merg bine , joc cu Totenham primu sezon pe 3 si al doilea pe 4 ..am buget mare..stau bine si cu toate astea ..atmosfera nu e buna..
Inter is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:27 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL