INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 27-01-2010, 10:17 PM   #1
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default Cupe Europene

Imi cer scuze ca am deschis acest topic,dar as vrea sa stiu daca cineva dintre voi a jucat macar doua sezoane in campionatul Norvegiei si daca a participat in vreo cupa europeana,ca eu am iesit pe primul loc si nu joc nici macar in UEFA
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2010, 11:31 AM   #2
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Incearca sa folosesti patch-ul meu ...
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2010, 05:43 PM   #3
andrey19
Member
 
andrey19's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
andrey19 is on a distinguished road
Default

Sau o metoda mult mai usoara si sigura e sa folosesti CM 10 ,prin care poti seta ca orice echipa din orice campionat sa joace in cupele europene(ex.:eu pot juca cu echipe din rusia in EL sau Cl)!
andrey19 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2010, 06:00 PM   #4
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

Quote:
Originally Posted by alyn_basshunter View Post
Imi cer scuze ca am deschis acest topic,dar as vrea sa stiu daca cineva dintre voi a jucat macar doua sezoane in campionatul Norvegiei si daca a participat in vreo cupa europeana,ca eu am iesit pe primul loc si nu joc nici macar in UEFA
Te-au suspendat aia pe viata din Cupele Europene ))

Cum a spus cel de sus foloseste Creation Master .
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2010, 11:10 PM   #5
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

ms mult prieteni

Si as mai avea o intrebare la voi....daca imi reinstalez fifa as putea de exemplu sa pun echipele din campionatul braziliei sa evolueze in cupele europene??? ))) =)))
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by alyn_basshunter; 28-01-2010 at 11:16 PM.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2010, 02:55 PM   #6
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by alyn_basshunter View Post
ms mult prieteni

Si as mai avea o intrebare la voi....daca imi reinstalez fifa as putea de exemplu sa pun echipele din campionatul braziliei sa evolueze in cupele europene??? ))) =)))
Folosind Creation Master , da , cu siguranta vei putea
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2010, 03:52 PM   #7
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

ms mult alyn...voi mai avea nevoie de ajutorul tau in legatura cu asta dupa ce o sa imi reinstalez fifa
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2010, 08:33 PM   #8
daniel90
Banned
 
Join Date: Nov 2009
daniel90 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by andrey19 View Post
Sau o metoda mult mai usoara si sigura e sa folosesti CM 10 ,prin care poti seta ca orice echipa din orice campionat sa joace in cupele europene(ex.:eu pot juca cu echipe din rusia in EL sau Cl)!



andrey te rog frumos da-mi si mie add daniel.club90 sa imi zici cum pot face cu CM10 sa pot adauga in CL EL toate echipele din toate tarile
daniel90 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2010, 08:56 PM   #9
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by daniel90 View Post
andrey te rog frumos da-mi si mie add daniel.club90 sa imi zici cum pot face cu CM10 sa pot adauga in CL EL toate echipele din toate tarile
Intra pe link-ul din semnatura mea . Vei gasi acolo tot ce iti doresti .
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2010, 09:20 AM   #10
andrey19
Member
 
andrey19's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
andrey19 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by daniel90 View Post
andrey te rog frumos da-mi si mie add daniel.club90 sa imi zici cum pot face cu CM10 sa pot adauga in CL EL toate echipele din toate tarile
Verifica-ti pm-urile ,daniel90
andrey19 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:17 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL