INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12 > RLSP 2012
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 03-03-2012, 02:24 PM   #101
spooky-boy
Member
 
spooky-boy's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: baia mare
spooky-boy is on a distinguished road
Default

cred k eu sunt singurul care nu are placerea de a juca....cred k o sa mor prost pana la urma)))....dak ma poate ajuta careva sa de.a add la gaby_thefirst007 si poate o scoatem kmva la capat...ms
spooky-boy is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2012, 02:30 PM   #102
costi10
Member
 
costi10's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
costi10 can only hope to improve
Default

Quote:
Originally Posted by ducku View Post
Mie mi se vede totul gri in afara de jucatori cand joc pe teren propriu la cariera dar pe tot parcursul jocului.... Are vreo legatura cu faptul ca am schimbat stadionul dat de patch pentru meciurile de acasa?
Da este un stadion care nu merge ! asa am facut si eu ! incearca sa incepi alta cariera... daca vrei sa joci pe stadion bun !
__________________
Cariera mea FIFA11 !

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
costi10 is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2012, 02:33 PM   #103
ducku
Member
 
ducku's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
ducku is on a distinguished road
Default

Multumesc!!! am avut ghinionul sa aleg singurul stadion care nu merge)
ducku is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2012, 02:34 PM   #104
spooky-boy
Member
 
spooky-boy's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: baia mare
spooky-boy is on a distinguished road
Default

nu...nimeni...va rog....ma crizez in fata laptopului de mai bn de 4 ore =))))) si tot nu ii dau de capat...va rog...bagati la id gaby_thefirst007....
spooky-boy is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2012, 03:03 PM   #105
allecxu
Member
 
Join Date: Mar 2011
allecxu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by spooky-boy View Post
nu...nimeni...va rog....ma crizez in fata laptopului de mai bn de 4 ore =))))) si tot nu ii dau de capat...va rog...bagati la id gaby_thefirst007....
Dezinstaleaza fifa dezinstaleaza orice fel de patch legat de fifa, da un clean registry si instaleaza din nou fifa si patch-ul pas cu pas...nu are cum sa nu iti mearga...
allecxu is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2012, 03:16 PM   #106
Aeon
Member
 
Join Date: Feb 2012
Aeon is on a distinguished road
Default

Felicitari baieti!
Aeon is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2012, 03:25 PM   #107
spooky-boy
Member
 
spooky-boy's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: baia mare
spooky-boy is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by allecxu View Post
Dezinstaleaza fifa dezinstaleaza orice fel de patch legat de fifa, da un clean registry si instaleaza din nou fifa si patch-ul pas cu pas...nu are cum sa nu iti mearga...
am facut asa cum ai spus si tu...dar tot aceeasi situatie...imi apar echipele olandeze si nu alea romanesti...(((((((
spooky-boy is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2012, 03:31 PM   #108
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

dupa ce dezinstalezi FIFA si orice patch legat de FIFA, sterge folderul jocului FIFA12, sterge si FIFA 12 din My Documents! instalezi FIFA 12, instalezi patch-ul si trebuie sa mearga. daca instalezi cu DB Changer, setezi caile alea 2 manual, adica apesi Change si navighezi pana in folderul FIFA12, pentru Game Path cel de unde e instalat jocul si pentru Profile Path cel din My Documents, si apesi DONE. daca tot nu merge, reinstaleaza windows-ul, schimba laptop-ul, sau renunta...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2012, 04:16 PM   #109
spooky-boy
Member
 
spooky-boy's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: baia mare
spooky-boy is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Luis_Figo View Post
dupa ce dezinstalezi FIFA si orice patch legat de FIFA, sterge folderul jocului FIFA12, sterge si FIFA 12 din My Documents! instalezi FIFA 12, instalezi patch-ul si trebuie sa mearga. daca instalezi cu DB Changer, setezi caile alea 2 manual, adica apesi Change si navighezi pana in folderul FIFA12, pentru Game Path cel de unde e instalat jocul si pentru Profile Path cel din My Documents, si apesi DONE. daca tot nu merge, reinstaleaza windows-ul, schimba laptop-ul, sau renunta...
de asta vroiam sa rezolv cu cnv pe mess sa.i arat si lui ca fac pasii in ordine...nu ca nu stiu sa instalez dar am incercat intruna...instal/uninstal si tot asa dar fara vreun progres...


akm instalez din nou jocul si vreau astept pe cnv sa.i arat pasii...:|sau mno dak are careva programul acela ca poti controla tu mouse-ul de pe desktop ii si mai bn k il las pe el sa faca treaba cu pasii....

---------- Post added at 05:16 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

eu ink mai astept pe careva dintre voi sa dati add....

Last edited by spooky-boy; 03-03-2012 at 03:37 PM.
spooky-boy is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2012, 04:19 PM   #110
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

ce e asa greu de facut? eu am facut
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:36 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL