INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 21-06-2012, 01:34 PM   #1
AlexX93
Member
 
AlexX93's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
AlexX93 is on a distinguished road
Default Transferuri ciudate

De ce ma obliga sa vand jucatori pe care eu nu vreau sa ii vand,de exemplu jucam in cariera cu Barcelona si mi-a zis ca trebuie sa plece Dani Alves si pana la urma l-am pus eu la vanzare si l-am vandut,in fine pe urma mi-a zis ca vrea sa plece si Messi si eu nu vroiam sa il las sa plece si mi l-a luat Real Madrid cu 141 de milioane in primul sezon,dar nu inteleg de ce vor sa plece ca eu ii foloseam mereu pe ambii jucatori,si mai mi s-a intamplat asa.Astept un raspuns de la cei carora li s-au mai intamplat asa.Sunt nelamurit
__________________
Vrei comenturi la cariera ? Invata sa lasi si tu !!!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
AlexX93 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2012, 01:37 PM   #2
asdeqwe
Member
 
asdeqwe's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
asdeqwe will become famous soon enoughasdeqwe will become famous soon enough
Default

Pai vor sa faca sa para jocul cat mai realistic...adica..eu jucam in liga secunda in italia si am primit o oferta de la milan pentru un jucator...chiar daca am dat no jucatorul a pleact pe 15 milioane
asdeqwe is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2012, 03:44 PM   #3
AlexX93
Member
 
AlexX93's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
AlexX93 is on a distinguished road
Default

Am inceput de 2 ori cariera cu Barcelona recent si de fiecare data mi-a zis sa il vand pe Messi,iar altadata am jucat 3 sau 4 sezoane si nu mi-a zis sa vand pe nimeni.Si de ce tocmai la rivala Real il vinde?Eu daca am vrut sa il iau pe Ronaldo nu mi l-a dat,ne-am inteles la bani dar la salariu i-am dat cat a cerut si imi dadea decline si nu inteleg de ce?Si am observat ca nu vrea sa plece deloc Ronaldo.Apropo,puteti sa ma ajutati sa imi spuneti cum e mai bine cu patch liga 1 sau fara ca vreau sa incep o cariera serioasa si nu vreau sa intalnesc probleme.
__________________
Vrei comenturi la cariera ? Invata sa lasi si tu !!!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
AlexX93 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2012, 08:06 AM   #4
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Fara patch.Pe mine ma enerveaza ca Nasri merge intotodeauna la Arsenal,Benzema pleaca de la Real,si Barca nu face NICIODATA NICIUN transfer
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2012, 08:24 AM   #5
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by matiluchi View Post
Fara patch.Pe mine ma enerveaza ca Nasri merge intotodeauna la Arsenal,Benzema pleaca de la Real,si Barca nu face NICIODATA NICIUN transfer
Si Sneijder pleaca in fiecare an,ori la City,ori la Real Madrid.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2012, 08:38 AM   #6
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

da uitasem de el.si drogba intotdeauna la inter
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2012, 01:04 PM   #7
mihu
Member
 
Join Date: May 2007
mihu is on a distinguished road
Default

ronaldo e cel mai bun din lume, la cea mai buna echipa din istoria fotbalului de aia nu pleaca :P
mihu is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2012, 04:42 PM   #8
AlexX93
Member
 
AlexX93's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
AlexX93 is on a distinguished road
Default

Mai astept niste pareri in legatura cu patch-ul,ca eu as vrea sa joc cu el ca in liga 1 sunt cativa jucatori foarte buni,dar imi e sa nu crape jocul daca o sa incep o cariera.Vreau sa incep o cariera,ce echipa mi-ati sugera?
__________________
Vrei comenturi la cariera ? Invata sa lasi si tu !!!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
AlexX93 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2012, 04:44 PM   #9
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Nu "crapa" cariera. Am jucat destul si nu mi s-a intamplat. Poate e o sansa la un milion. N-avem de unde sti.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2012, 12:09 PM   #10
marryo
Member
 
marryo's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Bacau
marryo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by AlexX93 View Post
De ce ma obliga sa vand jucatori pe care eu nu vreau sa ii vand,de exemplu jucam in cariera cu Barcelona si mi-a zis ca trebuie sa plece Dani Alves si pana la urma l-am pus eu la vanzare si l-am vandut,in fine pe urma mi-a zis ca vrea sa plece si Messi si eu nu vroiam sa il las sa plece si mi l-a luat Real Madrid cu 141 de milioane in primul sezon,dar nu inteleg de ce vor sa plece ca eu ii foloseam mereu pe ambii jucatori,si mai mi s-a intamplat asa.Astept un raspuns de la cei carora li s-au mai intamplat asa.Sunt nelamurit
Dupa mine, eu zic ca e foarte fain asa pentru ca face jocul sa para cat mai real. E un lucru pozitiv....parerea mea
marryo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:46 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL