INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Uefa Champions League
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 25-01-2007, 08:12 PM   #111
-=[FanSteaua]=-
Banned
 
Join Date: Dec 2006
Location: Bicaz
-=[FanSteaua]=- is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by G-Cute View Post
Premiera mondiala Dabea astept sa scoata jocul sa bat Steaua cu alte echipe la scoruri rotunde macar sa moaia si ei de ciuda ca au cea mai slaba echipa din joc
Steaua nu e cea mai slaba echipa din joc pt ca este si dinamo kiev si lesky sofia, ha ha

Last edited by -=[FanSteaua]=-; 26-01-2007 at 01:31 PM.
-=[FanSteaua]=- is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2007, 09:04 PM   #112
bullzeye
版權
 
bullzeye's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
bullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura about
Default

Dinamo Kiev sigur o sa aiba stats-uri mai mare decat Steaua, au multa mai multe participari decat Steaua in UCL, buget mult mai mare, iar EA probabil ca sunt constienti de asta. Probabil ca pentru Dinamo Kiev o sa aiba si licente, spre deosebire de Steaua, ca parca pe ei i-au mai introdus si in FIFA la Rest of the World. Poate doar Levsky sa fie mai slaba, dar, la ce stats-uri are Steaua, nici asta nu e foarte probabil.
bullzeye is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 01:54 PM   #113
bogd4n
Member
 
bogd4n's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: bucuresti
bogd4n is on a distinguished road
Default

aiurea... ptr ca steaua a luat CL fata de aceste echipe
bogd4n is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 01:58 PM   #114
stelistul2007
Banned
 
stelistul2007's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
stelistul2007 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to stelistul2007
Default

va e ciuda ca steaua este in joc,javre si ciori
stelistul2007 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 02:08 PM   #115
Varaloi
Guest
 
Default

Nu mai da cu injuriile!eu ma bucur ca steaua e in joc,dar la ce overaluri are,mai bine sa nu fie.
  Reply With Quote
Old 26-01-2007, 02:35 PM   #116
-=FaN MaNcHeStEr=-
Member
 
-=FaN MaNcHeStEr=-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Bucuresti
-=FaN MaNcHeStEr=- will become famous soon enough
Default

degeaba injurati de steaua...pentru ca a meritat sa intre in CL si in CL 2006/2007 pentru PC
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.




To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
.... inregistrati-va va rog!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-=FaN MaNcHeStEr=- is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 02:41 PM   #117
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by stelistul2007 View Post
va e ciuda ca steaua este in joc,javre si ciori
Care pe care injura?
Alex is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 02:46 PM   #118
stefan
Guest
 
Default

Eu n-am vazut pe nimeni pe aici sa injure Steaua, am vazut doar niste stelisti frustrati pentru ca scumpa lor echipa va fi ca cea a Olandei din Euro 2004 sau care era. Daca pe consola echipa e numita Bucharest si probabil are nume si echipamente generica, asa va fi si pe PC.
  Reply With Quote
Old 26-01-2007, 08:04 PM   #119
Daanniy
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti
Daanniy is an unknown quantity at this point
Default

Pai singurul care injura de aici este stelistul2007. Cred ca a incurcat site-urile... am ajuns sa injuram pe fifaromania din cauza echipelor cu care tinem....
__________________
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, atunci esti nebun deoarece pasarerele nu vorbesc
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Daanniy is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2007, 08:10 PM   #120
bullzeye
版權
 
bullzeye's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
bullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura about
Default

Quote:
aiurea... ptr ca steaua a luat CL fata de aceste echipe
Asta s-a intamplat acum mai bine de 20 cand UCL nici nu exista, defapt Steaua a castigat Cupa Campionilor, iar probabil EA nici nu sunt constienti de asta, iar daca ar fi probabil ca nici nu ar tine cont deoarece s-a intamplat acum foarte mult timp in urma. In schimb e normal ca Dinamo Kiev, care a participat aproape an de an de la infiintarea UCL, sa fie vazuti mai bune decat Steaua, care e doar la a doua participarea din istoria lor.
bullzeye is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:40 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL