INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 23-01-2012, 09:52 PM   #111
stefan
Guest
 
Default

CM12 momentan e extrem de prost si Rinaldo se incapataneaza sa adauge tot felul de functionalitati nesemnificative care pot fi editate usor si fara CM12 in loc sa se ocupe de cele care conteaza cu adevarat.
  Reply With Quote
Old 25-01-2012, 08:09 PM   #112
CalinMarian
Member
 
CalinMarian's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Targu-Mures
CalinMarian is on a distinguished road
Default

Mda..! Pe mine incepe sa ma enerveze chestia asta !

Mai oamenilor lasati pe acesti oameni care se chinuie sa faca ceva bun si frumos pentru voi sa isi faca treaba .. multumitiva cu ce aveti pentru ca e mai bine decat nimic . Important e ca ce se face sa fie cum trebuie . Apoi cu timpul se vor rezolva si celelalte probleme legate de fete , minifete si toate prostiile care nu sunt esentiale .. adica pentru mine nu e important sa am fete extraordinare .
Trebuie sa intelegeti si voi ca in momentul de fata doar atat se poate si ca este foarte greu sa editezi . Pentru cei care ma contrazic le propun sa incerce ei sa creeze o liga sa vad ce le iese daca cred ca e atat de usor . Am editat si eu mult la versiunile anterioare ale jocului unde nivelul de editare era mult mai bun deoarece era mult mai usor si aveai mult mai multe programe cu care puteai sa editezi si uneori cand nu iti iese ceva iti vine sa te arunci pe geam de nervi .. asa ca va rog sa incetati cu toate prostiile si sa ascultati ce va spun acesti oameni . E chiar greu sa pricepeti ca acest pack nu va contine liga 2 , U Craiova , Poli Tim. si tot ce mai vreti fiecare ?

RESPECT FIFA Romania pentru ceea ce faceti !
CalinMarian is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2012, 08:14 PM   #113
ElNiNhO19
Member
 
Join Date: Dec 2011
ElNiNhO19 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by CalinMarian View Post
Mda..! Pe mine incepe sa ma enerveze chestia asta !

Mai oamenilor lasati pe acesti oameni care se chinuie sa faca ceva bun si frumos pentru voi sa isi faca treaba .. multumitiva cu ce aveti pentru ca e mai bine decat nimic . Important e ca ce se face sa fie cum trebuie . Apoi cu timpul se vor rezolva si celelalte probleme legate de fete , minifete si toate prostiile care nu sunt esentiale .. adica pentru mine nu e important sa am fete extraordinare .
Trebuie sa intelegeti si voi ca in momentul de fata doar atat se poate si ca este foarte greu sa editezi . Pentru cei care ma contrazic le propun sa incerce ei sa creeze o liga sa vad ce le iese daca cred ca e atat de usor . Am editat si eu mult la versiunile anterioare ale jocului unde nivelul de editare era mult mai bun deoarece era mult mai usor si aveai mult mai multe programe cu care puteai sa editezi si uneori cand nu iti iese ceva iti vine sa te arunci pe geam de nervi .. asa ca va rog sa incetati cu toate prostiile si sa ascultati ce va spun acesti oameni . E chiar greu sa pricepeti ca acest pack nu va contine liga 2 , U Craiova , Poli Tim. si tot ce mai vreti fiecare ?

RESPECT FIFA Romania pentru ceea ce faceti !

Pun pariu ca esti din Bucuresti...
ElNiNhO19 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2012, 09:11 AM   #114
CalinMarian
Member
 
CalinMarian's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Targu-Mures
CalinMarian is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by ElNiNhO19 View Post
Pun pariu ca esti din Bucuresti...
Nu .. nu sunt din Bucuresti . Sunt din Targu-Mures si nu inteleg ce conteaza daca sunt din Bucuresti sau nu .
CalinMarian is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2012, 02:33 PM   #115
ElNiNhO19
Member
 
Join Date: Dec 2011
ElNiNhO19 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by CalinMarian View Post
Nu .. nu sunt din Bucuresti . Sunt din Targu-Mures si nu inteleg ce conteaza daca sunt din Bucuresti sau nu .

Pai te poti juca, cu echipa din orasul tau...
ElNiNhO19 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2012, 04:16 PM   #116
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by ElNiNhO19 View Post
Pun pariu ca esti din Bucuresti...

Si daca e din Bucuresti si tine cu UTA?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2012, 04:44 PM   #117
stefan
Guest
 
Default

Coco, hai recunoaste ca ti-ai facut cont fals pe Facebook ca sa ne bati la cap sa bagam Universitatea Craiova in patch
  Reply With Quote
Old 26-01-2012, 05:46 PM   #118
ElNiNhO19
Member
 
Join Date: Dec 2011
ElNiNhO19 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by DarkComy View Post
Si daca e din Bucuresti si tine cu UTA?
Crezi?
ElNiNhO19 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2012, 06:26 PM   #119
Tony1
Member
 
Join Date: Jun 2011
Tony1 is on a distinguished road
Default

ElNiNhO19 eu inteleg ce vrei tu sa zici,dar daca nu se poate sa se faca si liga 2 asta este.Orienteaza-te si tu catre o echipa din Liga 1 sau fa tu patch cu tot ce vrei.
Tony1 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2012, 06:41 PM   #120
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

a,se poate baga U Craiova in patch ... cum,cu ce jucatori ... ?cu mititelu de la GK pana la ST,CF ... rezervele sunt acolitii sai(smecherasii din jurul lui)!numai ca,aici este "buba",cam greu cu editarea fetei(fetelor) jucatorilor respectivi ... nu's unelte pentru asta ...
sunt cativa care se ocupa cu editarea acestui patch de baza ... dupa ce va fi testat,apoi lansat,fiecare va putea introduce cate un detaliu(o fata,o minifata,o minge)daca vrea&daca vor fi compatibile ...
__________________
id UK(PS3&Origin) : wackorine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
jacko is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:37 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL